reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Hm, to co jej się kurcze pojeb@#^&!????
Nawet wczoraj na wizycie pytała mnie czy zaparcia nadal się powtarzają, bo inaczej należy odłożyć Sorbifer Durules. Ja powiedziałam, że nadal mam z tym problem więc ona kazała mi dalej zażywać.
W takim razie będę nadal zażywać skoro ma pomóc na anemię. A z zaparciami poradzę sobie inaczej - kawą :tak:

Zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić lekarza :wściekła/y:
 
reklama
No i proszę, a ja zamroziłam żółwia na śmierć.. zostawiłam go na weekend w szkole, nie bacząc na to, że zapowiadali ciężkie mrozy.. W poniedziałek rano żółw był dead! :zawstydzona/y:
 
Hm, to co jej się kurcze pojeb@#^&!????
Nawet wczoraj na wizycie pytała mnie czy zaparcia nadal się powtarzają, bo inaczej należy odłożyć Sorbifer Durules. Ja powiedziałam, że nadal mam z tym problem więc ona kazała mi dalej zażywać.
W takim razie będę nadal zażywać skoro ma pomóc na anemię. A z zaparciami poradzę sobie inaczej - kawą :tak:

Zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić lekarza :wściekła/y:
Też zastanowiłabym się nad zmianą. W ulotce tego leku stoi jak wół: "Wskazania: leczenie i profilaktyka niedoboru żelaza, leczenie niedokrwistości spowodowanej ukrytym i objawowym niedoborem żelaza". Przepisując mi go, lekarz uprzedził, że najczęstszym skutkiem ubocznym jego przyjmowania są zaparcia (chociaż u mnie akurat nie ma tego problemu).
 
O rany, Laski, wychodzimy na jakieś okrutne bestyje ;)
Sorbet z żółwia, mmm, prażone chomiki (Twój wiek Grubelku naprawdę nie jest tu żadną wymówką ;-)), mmm, koteczki z rusztu - menu na lipcowe garden party prawie gotowe! ;)
 
Ankami pisze:
taaa, taka mała jak i ja
wink2.gif
kurczę to masz chyba lepszą pamięć... :))

Anna ja też pisałam Ci wczoraj o żelazie, chyba nie czytasz nas co??? :)))
A z tymi zaparciami, to się zgfodzę, żelazo jeśli już to może je pogłębić a nie wyleczyć...
 
reklama
Anna mila ma racje jak byłam w styczniu w szpitalu to kazali mi brać hemofer-żelazo-miałam straszne zaparcia-to dawali mi syrop i mówili że to przez żelazo:tak: teraz nie mam zalecenia aby brać to żelazo ale raz na dwa dni sobie jedną tabletkę łykam-ani nie zaszkodzi ani nie wiadomo jak nie pomoże-ale jak bym brała codziennie to mój tyłek by tego nie wytrzymał:dry::laugh2::laugh2:

Grubelku
ja też uprażyłam chomika jak byłam mała, wzięłam go z klatki i do słoika i w lato położyłam na parapecie-chyba o nim zapomniałam..no i jak wróciłam po niego to był sztywny...i jeszcze się zastanawiałam kto go zabił??:zawstydzona/y::laugh2::laugh2::laugh2:

mila wiem co to za ćwiczenie-czy ja się nie porozrywam przez to? bo mięśnie brzucha boczne przy tym tez pracują....:confused:

Natila czym ty się martwisz ja czasem dwa dni nic nie czuje..a potem mam bombardowanie:) jak piszą dziewczyny jest za wcześnie na takie typowo regularne ruchy,:tak:;-)
 
Do góry