reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
nie nie kochana ja się sugeruje tabelami......hm jak to powiedzieć, tu na forum ciąża i poród jest temat jak się oblicza tygodnie, i jest duużo wersji:) np że
4miesiąć się liczy od 13 tyg
inna że 4 msc jest od 13,5 tyg
jeszcze inna że od 14 tyg
a ja się tak zamotałam że już sama nie wiem,:confused::confused: byłam w ciąży ale tak intensywnie wcześniej tego nie obliczałam:szok::-D:laugh2: a teraz się pogubiłam
 
Zebrra ale jesteś dokładna, szczegółowa:szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D;-);-)
teraz sama rozumiem ale nie wiedziałam o co ci chodzi:zawstydzona/y: na obrazku jest napisane 13 tyg i 1 dzień......ale w końcu ruszyłam głową:zawstydzona/y::-p i to są zakończone tygodnie, więc faktycznie 14 tydzień:-D:laugh2: jejku ale namieszałam i wyszłam na debila:-p:zawstydzona/y::-D:laugh2:
 
ale mi tu dobrze z wami.......można się pośmiać-posmucić, poradzić, forum niby taki anonimowy wymysł.....ale jesteśmy po drugiej stronie z krwi i kości:-D:laugh2:
Zjadłam śniadanko, teraz myślę o kawce, takiej małej rozpuszczalnej z mleczkiem, pije od niedawna jedną dziennie.Moja córka właśnie pożera pączka, byłyśmy u fryzjera wczoraj podciąć jej włosy bo miała po pupę....dosłownie, teraz ma do ramion, włosy się wzmocnią(fryzjerka i tak stwierdziła że na jej wiek to ma gęste i mocne włosy), jak się urodziła to miała dużo włosków-kurczę jak bym była obeznana powrzucałabym zdjęć z poprzedniej ciąży i jak młoda była mała i teraźniejsze usg a tak to d....szkoda
 
Kurczę Marika na jakiego Debila???? Bo się do Ciebie pofatyguję (gdziekolwiek jesteś) i kopnę Cię w tyłek!!! Chyba rzeczywiście jest tak, że każdy liczy tygodnie/miesiące jak chce... już sama nie wiem... Ja też w pierwszej ciąży tak się nad tym nie zastanawiałam...
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa i uwagi;) NO to bylam z mezm na pierwszym USG. Usg bylo dopochwowe na poczatku, ale potem male sie tak rozszalalo ze przez burzszek jego obraz lapalismy!! Najbardziej niesamowite bylo zobaczyc nasze dziecko cale, zdrowe i ruchliwe, wygladal jaky boksowal;) szybki jest!!!! haaha Slyszelismy bicie serca, az mielismy lzy w oczach. No i najwazniejsze ze rozwoj przebiega prawidlowo i male jest zdrowe;) ach... Za wczesnie na okreslenie plci- dopiero przy nastepnym USG. Mam swietnego lekarza. Badanie trawlo ponad godzine, ale dokladnie wytlumaczyl wszystko, odpowiadal na pytania, tyle zdjec nam wydrkowal, rzetelnie i dobrze, swietny, polecam dla gdańszczanek dr Grzybowski.
pozdrowka i milego dnia dziewczyny!!!;))
dobrze ze jestescie;) zawsze mozna sie kogos poradzic, a i podzielic swoimi wrazeniami bo to wasnie wy najlepiej zrozumiecie te achy i echy ....
 
Zebrra przestań bo będę żyła w strachu:):-p:-);-) a w ogóle napisz skąd jesteś? z Warszawy?
Sylka2007 cieszę się że wszystko przebiegło pomyślnie, z jakiej jesteś dzielnicy Gdańska? bo ten lekarz to chyba we wrzeszczu przyjmuje co? i napisz gdzie chcesz rodzić w wojewódzkim ? czy na Zaspie?
 
Sylka super, że wszystko w porządku, teraz trzymaj kciuki za wszystkie dziewczyny, które jutro mają USG ( w tym ja :)))
Marika jestem z Warszawy, właściwie spod Warszawy, ale pracuję w W-wie, a Ty?
 
reklama
Zebrra, jak nastrój? ja juz NIE MOGE DOCZEKAC SIE WIZYTY U LEKARZA! fajnie masz ze rano, ja musze przetrwac jeszcze cały dzien w pracy. Czy zdecydowana juz jestes na szpital w wawie? moze to zabrzmi dziwnie ale ja juz sobie sprawdzam wszystko na temat porodu :-)
 
Do góry