reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Sylka 2007...
ja do tej pory miałam 5 razy już usg. Nie boli, mąz jak najbardziej mile widziany ;-)
wiesz, ja też uczę w szkole i na uczelni, przyznam się, ze byłam na zwolnieniu w grudniu 2 tygodnie i teraz wróciłam.mimo tego, ze jestem słaba i zmęczona uczenie sprawia mi radosć i duża frajdę. Daltego nie opuszcze finałow kilku olimpiad w stolicy i wszytskiego, co z edukacja zwiazane. Nie chcę wypaść z obiegu. I cieszy mnie to, że w ogólnopolskim rankigu jesteśmy w pierwszej 50 ;-), dzięki min. moim olimpijczykom....
 
reklama
Sylka witaj :) USG u mnie jak na razie trwało po kilka minut, mąż (niemąż też) oczywiście mógł być obecny :) teraz w piątek ide na USG z badaniem przezierności karkowej i będzie trwało około pół godziny :) Miłego podglądania :)
 
Witaj Sylka !
Ja miałam usg robione na każdej wizycie i podczas pobytu w szpitalu także było tego z 7 razy (ciąza zagrożona). Oczywiście że nie boli :-) . Mąż może wejść - chociaz myślę że zalezy to od lekarza i twojej decyzji - możesz mieć USG dopochwowe albo przez powłoki brzuszne . A czas trwania.. to zależy u mnie ok 5 - 10 min. No ale najwspanialszy jest sam widok maleństwa. :-)
Pozdrawiam.
 
matko!! ile ja jem:szok:!!! jak nic prawie nie jadłam to teraz(szczególnie dzisiaj) nadrabiam:eek: mąż mi powiedział że mnie co widzi to coś przeżuwam:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
na szczęście to nie jest czekolada, ale kanapeczki, pomidorowa, jabłuszko...:dry: jakaś niedożywiona jestem czy co?!:laugh2:
dzisiaj patrzałam w lustro i przyznam brzuszek zaczyna wyskakiwać, chociaż wczoraj dziewczyny mi mówiły że po mnie nie widać nic...
zauważyłam że dużo pije i siusiam, częściej niż przedtem:confused:(niż np 2 tygodnie temu)
Zebrra o tak czas leci jak szalony, dopiero zaczynałyśmy lipcowy wątek, a już jesteśmy prawie w 4 miesiącu ciąży:happy:, ale wiesz oby tak dalej, ja bym chciała już pielęgnować małą istotkę, aby rosła i miała już roczek(najlepiej):-D:szok:;-)
 
Wiesz co Zebrra z tego co wiem to nie możemy !!!! Ja tylko moczę tam nogi ;) Nie dosyć że jest gorąca woda (po zimnej z basenu masz wrażenie że czasami aż paży) to jeszcze niewskazane są wibracje wydobywające się z jacuzzi !!! Ale polecam pływanie zwłaszcza jak się ma niedaleko ;)

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]


 
mąż mi powiedział że mnie co widzi to coś przeżuwam:laugh2:
fajnie, bo mi wczoraj to samo powiedziała moja szefowa :))) :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Zebrra o tak czas leci jak szalony, dopiero zaczynałyśmy lipcowy wątek, a już jesteśmy prawie w 4 miesiącu ciąży
jak to już prawie w 4 miesiącu??? Przecież Ty masz 13t,1d, więc od tygodnia i jednego dnia, czyli odkąd skończyłaś 12 tygodni leci Ci czwarty miesiąc.... u mnie 4 mc leci od 3 dni... :)

Negri masz rację z jaccuzzi zrezygnuję, a najlepiej będzie jak zapytam jutro gina...
 
Witam was dziewczyny!
Zebrra róznie liczymy te miesiące, ja tak się sugeruje że 4 miesiąc jest od 14 tygodnia, a z resztą może i już jest ten 4 miesiąc-ja się cieszę:)
Co do jacuzzi to powiem tak(co ja bym zrobiła) na chwilkę bym wlazła:zawstydzona/y::-D,drugi trymestr no nie? więcej można, ja nawet czytałam że można chodzić na solarium tylko nie za długo bo można przegrzać organizm...i to pisze w poradniku dla kobiet w ciąży "elevit

 
Marika a dlaczego 4-ty miesiąc od 14-ego tygodnia??? Przecież każdy miesiąc ma średnio 4 tygodnie... Kurczę ja liczę na logikę, nie wiem dlaczego Ty liczysz inaczej? A może tak się liczy, hmm?
 
reklama
Do góry