reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

zebrra - przed ciążą brałam Lokren 1x1 i Amlopin 1x1 a teraz Dopegyt 250 mg 2x1 - myślałam, że będzie zmiana leku... ale może zwiększy mi dawkę do takiej co Ty masz... heh - no zobaczymy - wizytę mam jutro 16-18 :)

a poniżej zdjęcie z USG :) 10t1d :-)

 
reklama
Marchewa - na kiedy masz dokładny termin? I gdzie suwaczek - napisz mi na kiedy masz termin porodu to ja wyśle Tobie suwaczek - taki jak mój może być? :)

Ja w ubiegłym tygodniu jak miałam USG (też zaczynałam 11 tydzień) to maleństwo miało 37 mm :) więc wielkość z Twojego USG całkiem całkiem :)
Czy miałaś badane NT? (przezierność fałdu karkowego)... lekarz u którego byłam na USG powiedział, ze za wcześnie na to i żeby zrobić USG na początku stycznia
 
Alkmena i biedronka piękne zdjątka!!!!
Marchewa
na pewno twoje maleństwo jest zdrowe-a jeśli chodzi o firany...to proszę sama pisałaś ciąża to nie choroba...jak teraz się rozleniwimy to co będzie w 7-9 mcu? będzie trzeba nas nosić.. a jak na dwa, trzy okna powiesimy to zaraz nic nam nie będzie.
url to chyba odczyn wasermana-mam super wyniki, właśnie wróciłam od lekarki, fajna kobita i miła, poświęciła mi czas i uwagę wszystko mówiła, maleństwo zdrowe strasznie się wierciło:):-D ma nóżki i rączki i głowę-he he wszystko na miejscu. mam zdjątko ale nie wiem jak umieścić...eeee tam
co do ciśnienia to straszycie miałam dzisiaj 160/80!!!! lekarka była przerażona że wysokie-ale to pewnie stres bo pierwsza wizyta u niej....zrobiła cytologie itp jest naprawde ładna ciąża i już luteinę mogę wywalić. i mogę już kupić witaminki,
Zebrra no co ty koniec 9 tygodnia? hę? jak ty to liczysz? ja już się w tym gubie....:eek:
 
alkmena termin mam na 16 lipca, a suwaczka nie umiem, mozesz mi podarowac pod choinkę ;-)

Alkmenta to badanie, o którym piszesz mam około 15 stycznia, tearz miłąm pierwsze z tej serii, bo to z fałdem jest drugim w zestawie. Teraz badanie krwi jakieś dwudzielne....nie wiem, ale płaciłam za nie 120 zł ;-(

Biedronka a ja traktuje ciaze, jako czas ładowania akumulatorów i nabieranai sił na potem. Mnie moja gin na pierwszej wizycie akurta wieszania firan zabroniła, co nie ozacza,ze nie sprzątam...
 
Alkmena i Biedronka sliczne zdjecia:-)
Jestem troche na dzieciach marcowych i tutaj poczytuje Was ale mala wiercipieta nie da odpoczac:-( .
Ja to sie na pewno dlugo nie doczekam zdjec bo nie robia tu za czesto USG , z Marysia mialam w 8tyg. ale tylko dlatego bo pojechalam na pogotowie z plamieniem .
Czy Wy tez juz wieczorem macie takie dusznosci , chodze jak lokomotywa...
Ostatnio strasznie sie wkurzylam i rozkleilam (glupia jestem ze sie dalam tak sprowokowac) cala noc brzuch mnie bolal :-( ,jak to w ciazy jest sie bardziej wrazliwym normalnie bym tak nie zareagowala.No ale coz...
Do lekarza wybieram sie w srode , zazdroszcze Wam juz tylu informacji o dzidziach ja czekam z niecierpliwoscia i tez mam nadzieje ze wszystko ok.
Wczoraj wieczorem mialam na wkladce brazowa plamke i myslalam ze plamienie sie zaczyna ale dzisiaj cisza , dzieki Bogu .
Marchewa bardzo dobre podejscie ;-) , laduj akumulatory , laduj , :-) ja sie juz przekonalam ile energi potrzeba :szok: , ufff.....
Pozdrawiam
 
:-) witajcie mamuski!!!!!
jestem ciekawa czy u was juz cos widac ???? u mnie jeszcze nie bardzo, ale to pewnie za wczesnie;-) .....jedynie mdlosci sie nasilily i to mnie bardzo meczy i bardzo szybko sie mecze :sick: , jak przygotowania do swiat??u mnie choinka stoi , lampki swieca...lubie ta atmosfere:happy: pozdrawaim wszystkie dzidzie i ich mamunki papa
 
Witam

swięta, no cóz ja mam przyjemnosc bycia u tesiów i jestem tam naprawde mile widziana ;-)
Ososbsity jak wróci, to wypastuje podłogi i przygotuje karpie i ubierze choinke, która pewnie ja bede musiał w czwartek nabyć.
Ja nie przepadam za jedzeniem światecznym: tuczacym i niezdrowym.

w tym roku prezenty zakrecone chyba będą....

Obcy męczy mnei mdłosciami i strasznei boli mnie głowa, ale wczoraj mi lekarka mówiła, zebym przetrwała te bóle głowy i nie brał nic....oszleje...
 
U mnie jest tradycja że choinkę ubiera się w dniu wigilii-ewentualnie dzień przed, dla nas to cała "magia świąt"
i przyjdzie do nas mikołaj-gwiazdor, kumpel się przebierze i będzie wesoło, potem mój mąż idzie do niego przebrany:-D coś fajnego.
młodej kupimy(nie pamiętam pisałam wam wcześniej?) tablicę i kolorową kredę.
 
a i faktycznie marchewa jedzenie świąteczne jest tuczące można przez te 3 dni nabrać ciałka...wszystko w małych porcjach nie zaszkodzi-ja nie będę jadła ciast-taki warunek sobie postawiłam(zresztą nie przepadam, jedynie jabłecznik)
ale sałatek się nie wyrzeknę;-):laugh2:
dobra idę umyć okno, firaneczki się moczą, i prasowanie-znowu, nie cierpię robienia czegoś w ciuchach układania, prania, prasowania istna kara:dry: lubie tylko kupić coś nowego jeśli chodzi o ciuszki:zawstydzona/y::laugh2::-D
 
reklama
Ale fajne zdjecia USG!!! gratulacje!!!Mnie pobolewa glowa, nic nie biore, wytrzymuje, czasem termoforem sie ratuje, troche pomaga mi cieplo na glowe. Zadnych firan nie wieszam, w I trymestrze nie wolno sie rozciagac i wyciagac rak. Jutro zaczynam 13ty tydzien :-) Kazdy dzien mi sie dluzy... juz bym chciala wiosne chociaz. Mdlosci i zmeczenie na maxa nadal. Nie mam kompletnie sily na nic. Czekam na styczen i 4-ty miesiac kiedy to ponoc mamy miec sile i ma byc lepiej.
Choinke ubiore w sobote, na razie mam rozne ozdobki, swieczki, zawieszki na okna :-) U nas jest straszny szal na to, bo Niemcy tak bardzo dbaja i dekoruja, wiec nasi podpatrzyli :-)
 
Do góry