reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
glukoza? ja miałam78,1
ja właśnie powiesiłam firany, myłam podłogi, wycierałam kurze, padam na pysk ale ze zmęczenia a nie rozciągania w pierwszym trymestrze nie wolno tego, w ostatnim trymestrze nie wolno prania wieszać,nie dajcie się zwariować, ja nie odpoczywam teraz bo potem będzie jeszcze gorzej jak się "rozleniwie" i wiecie co dzięki temu organizm jest silniejszy - kiedyś kobiety nawet szły w pole z brzuchami i zapierdzielały, nikt nie narzekał, rodziły się zdrowe dzieciaki-a nie tego nie zrobię bo ciężko, tego to..... i rodzą się anemiki małe bo mamusie leżały do góry kołami, nawet na spacerek nie miały czasu wyjść aby siebie i dzidziusia dotlenić-dziewczyny jak macie zagrożone ciąże leci z was krew i wogóle nie możecie się ruszyć to faktycznie trzeba leżeć, nabierać sił itd...ale jak jest wszystko ok?
a co do ubierania domów, otoczenia itp to też z umiarem my się śmiejemy z mężem jak widzimy u kogoś całą chatę ubraną i pół ogrodu-grizmoldowie(oglądał ktoś?|)
 
marika to pracuj, nikt ci tego nie zabrania, a nam nikt nie zabrania odpoczywania. A skoro wszystko w ramach radosci robi mąż, mnie pozostaje pójść na spacer i jogę i wcale nei jest mi z tym zle ;-)
 
czesc dziewczyny.

w związku z tym, ze dziś wyjeżdzam do rodziców nie będzie mnie już do świąt. Chciałabym więc wam już dziś życzyć na te święta wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrówka dla Was i dla tych Maleństw które w Was rosną, obyśmy dotrwały do lipca.

Pozdrawiam.
 
Witajcie :)

Nie było mnie troszkę, ale mam dobre wiadomości :D Moja dzidzia w 7tc5d miała 14 mm i pulsujace serduszko!!! Rany, co za widok!!! Niesamowite :D
Mam nadzieję, ze nadal wszystko bedzie dobrze i ze dzidzia bedzie zdrowo rosła. Nadal leżę, więc omija mnie przedswiąteczne sprzątanie, tym musi się zjąć mąż.

Dziewczyny rosną wam brzuszki? Mój jakoś nie bardzo, a mój mąż stwierdził tylko, że urósł mi ... ten.... hmmm... biodra :D hihi Poduszką dostał :)

Biedroneczko, tobie również życzę Świat wesołych i pogodnych, niech maluszek rośnie duzy i zdrowy. Buziaki!!!
 
capri tylko cycuszki rosną-urosły a tak narazie u mnie nic nie widać, dzisiaj założyłam swoje jeansy bez problemu.....
fajnie że masz dobre wiadomości cieszę się.;-)
Biedronko piekne życzenia i nawzajem!!!:laugh2:
moja córcia ma katar-kurczę wszyscy przed świętami będziemy przeziębieni.....tak zawsze jest..
 
witam

11 tydziń i przytyłam 1 kg ;-( za wczesnie ;-(

ide do drugiego lekarza na 14.00. moze wymysli coś an ból głowy...
 
hej! ja tak na chwilkę z lipcówek 2006
Gratuluje Wam wszystkim. Lipiec to super pora na urodzenie dzidziusia.... tylko troszkę gorąco, ale przy tej pogodzie to nigdy nie wiadomo co nas czeka.
ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! POZDRAWIAM!!!
 
reklama
izabella83 dziękujemy za życzonka i tobie również życzymy przyjemnych, radosnych świąt!!!!!;-)
Marchewa-kilogram jak na ten tydzień i na to że nie wymiotowałaś i musze przyznać że ten dietetyk się sprawdza, jest dobry a może to nie kilogramy takie wiesz tylko wszystko się powiększa, no bo do cholery:) wszystkiego w nas więcej, więc naprawdę nie masz się czym martwić że za wcześnie tyjesz. ja w pierwszej ciąży to w 13 tyg z 3-4 kilo miałam na plusie!:szok:
 
Do góry