reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Zebrra ja mieszkam kawałek od poznania;-)
Biedronko mnie też nadal męczą wszystkie dolegliwości-już powinny przechodzić, a tu nic. do lekarza się wybiorę za 3 tyg(chodzę co 4 tyg)
niestety lekarka co wizytę nie robi usg tylko co drugą bo ona nie jest zwolenniczką częstego usg, ale to nic wytrzymam te dwa mce:), co do płci mógłby być syn tym razem:-p ale czy mi się trafi....hm zobaczymy a na pewno zapytam o płeć bo jestem ciekawska;-)
 
reklama
Mój gin USG robi na każdej wizycie (chodze co 3 tygodnie), ale do tej pory trwały tylko kilka minut (2-3 minuty), dłuższe USG będę miała w 13-tym tygodniu 12/01/07, wtedy bedzie też badanie przezierności karku...
 
Marika Stretch Away Pregnancy

mnie prawdę mówiąc ciężko uwierzyć w jakiekolwiek preparaty przeciw rozstępom, wydaje mi się, że jest to uwarunkowane genetycznie, jednym pojawią się mimo stosowania przez całą ciążę jakiś cudów, a drugim, które nie smarują się w ogóle nie pojawi się żadna rózowa kreseczka... chociaż na pewno smarowanie nie zaszkodzi, może nawet trochę pomoże, ale sama nie wiem...
ja smarowałam się całą pierwszą ciążę i niestety rozstępy i tak mam...
 
hmmmm mam antybiotyk, bo rozwiercili mi zeba, którego miałam leczonego kanałłowo...czuje się tak sobie

dolegliwości nie mam, tylko senność
 
Zebrra ty to jesteś obeznana w tym necie wiesz co i jak:);-)
Co do rozstępów masz całkowitą rację, kto ma mieć ten tego nie uniknie tyle, ja też sę smarowałam, masowałam i nic..
Teraz z kosmetyków dostałam pod choinkę:) żel pod prysznic, balsam i serum do biustu dove-zobaczymy jak będzie służyło to zostanę wierna tym kosmetykom
 
Witajcie :)

Świeta niestety przeleżałam w łóżku. Przyznam, że jestem troszkę zdołowana plamieniami. Myślałam, ze już będzie ok, a tu znów powtórka z rozrywki :/ No, ale pocieszam się, ze do kolejnej wizyty nie tak daleko, bo 9 stycznia i wtedy może sie troszkę uspokoję. Będzie to 11tc 3d, więc czeka mnie chyba badanie przezierności karku, tak?

Marchewa, współczuję...

Jeśli chodzi o specyfiki na rozstępy, to ja zamierzam coś sobie kupić, ale dopiero może w 4 miesiącu. Teraz brzuszek i tak mi nie rośnie, więc nie wydaje mi sie to konieczne i używam zwykłego balsamu nawilżającego. A może należałoby tak profilaktycznie stosować juz coś przeciw rozstepom?
 
Marchewa pół biedy, moja siostra miała(przed świętami) wyrywanego zęba, rozwalili jej policzek tak skubany się trzymał i korzeń był "rozległy" miała zakładane szwy!:szok:
Capri tyle wytrwałaś to dasz radę! trzymam kciuki
 
reklama
proszę o pomoc, od tego antybiotyku dostaam grzybicy pochwy, lekarza trudno mi znaleść, a na pogotowiu nie pomogli. co mogę bezinwazyjanie używać. Antybiotyku nie mogę odstawić do wtorku ;-(
 
Do góry