reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marika jezeli urlop wychowawczy "płatny " kończy ci sie na dwa tygodnie przed data kolejnego porodu bierzesz sobie urlop macierzyński na kolejne dziecko, który i tak wg przepisów prawa nalezy ci sie dwa tygodnie przed terminem jezeli przebywasz na wychowawczym wiec nie masz sie czym martwic
 
reklama
Gośka 29-pomyłka ja nie pytałam o urlop ja nie pracuje zawodowo:)

Co do jedzenia to fakt że ser pleśniowy niewskazany ale śledzik-spokojnie jedz bo nie słyszałam że może uszkodzić płód?:szok: mięso surowe tak samo-prędzej jest większe prawdopodobieństwo że można się zarazić jakimś choróbskiem odzwierzęcym, czy pasożytem, ale czy to uszkodzi płód....wątpię

Co do lata to ja w czerwcu byłam tak opalona że ho ho bo było ciepełko-lato było gorące-nie ma co gadajcie co chcecie ale to było męczące, a teraz z brzuchem...katorga, zaczniemy puchnąć i będzie nam źle-ja też mam termin na koniec lipca praktycznie:-( to prawda mogło być gorzej, ja współczuje przyszłym wrześniówką-te dopiero będą miały ekstremalne ostatnie 3 miesiące.....
 
Witam Was Kochane, znowu nie było mnie kilka dni, po prostu je przespałam, z przerwai na pracę niestety...

Marika pytałaś jak liczę tygodnie, normalnie, tak jak suwaczek, dzisiaj mam 9 tygodni i 4 dni, więc jest to 10-ty tydzień...

Dzisiaj byłam u gina i wreszcie mogę się pochwalić! Dzidzia ma 29mm długości główkowo-pupkowej :)

dzidziawi1.jpg


i jeszcze jedno :)

dzidzia1fw9.jpg
 
Przepraszama dziewczyny, pewnie dlatego pomyliłam bo od mojego ostatniego posta sporo stron mineło i musiałam wszystko nadrobic, wiec jak doszłam do konca to pokreciłam Was. Ale mam nadzieje ze sie nic nie stało.
Ja juz odpoczywam po światecznej nagonce, została mi tylko spowiedz i pakowanie prezentów ale to juz same przyjemnosci. Dzis kupiłam sobie kozaki bo sobie na nie zasłużyłam wczorajszym bigosem. Tak mi maz powiedział!!!! ;-) Faktycznie dobry wyszedł pewnie dlatego ze go dwa dni robiałam. Ide teraz na kawke bo zasypiam, a nie robie sobie drzemek pomołudniowych , bo dwa razy zrobiłam jak byłam mocno zmeczona i spac w nocy nie mogłam....
 

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życze lekkich porodów:tak::-D
goska nic sie nie stało:-D
 
Tradycyjnie jak co roku
Sypia sie zyczenia wokol,
Wiekszosc zyczy Swiat obfitych...
I prezentow znakomitych...
A my Wam zyczymy,
byscie Swieta te spedzili
Tak jak kazdy sobie marzy.
Moze cicho bez halasu
Idac na spacer gdzies do lasu...
Moze w gronie swoich bliskich
Jedzac karpia z jednej miski...
Moze gdzies tam w cieplym kraju
Czujac sie jak Adam w raju...
Moze lepiac gdzies balwana,
Jesli sniegu nam napada....

Wesolych Swiat i duzo szczescia w Nowym Roku!

zycza

Goska i Michal z Klaudia, Krystiankiem i Sloneczkiem
 
reklama
Czyżbym wypłoszyła Was wszystkie? Kurczę nie wiedziałam, że tak działam na ludzi... :)

Dziewczynki kupiłam gazetę wyborczą z wynikami akcji "rodzić po ludzku" i zamiast mnie podnieść na duchu, załamałam się... W warszawie są tylko dwa szpitale, które można wziąć pod uwagę, przy czym w jednym rodziłam moją Wikulę i nie polecę go nikomu... Myślałam, że po 6-ciu latach od ostatniej akcji wyniki będą rewelacyjne, a tu proszę jakiś koszmar... czy Wy też odnosicie takie wrażenie?
 
Do góry