reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Święta i po świętach...
tyle pierdzieliłam o jedzeniu-a tu nie dało się uniknąć nie tyle co samego żarcia a pazerności.... , pewnie teraz z dwa kilo mam na plusie:zawstydzona/y:
Zebrra fajne zdjątka, wszystko widać:);-), a co do tej gazety nie kupiłam i nic nie wiem ja z mojego szpitala byłam zadowolona-tylko samotność mi dokuczała bo sama rodziłam i nikt do mnie nie zaglądał, żaden lekarz czy pielęgniarka-bym zdechła(sory za wyrażenie) i by nikt nie wiedział-a żadnego przycisku nic nie miałam:szok::no: to jedyny przykry szczegół....
Właśnie zrobiłam poświąteczne porządki(kurczę brudniej jak przed świętami:eek:) i sobie teraz siedze przy kompie-ale zaraz uciekam bo moja córcia troszkę się nudzi....:cool2:
 
Witam

a ja nie przytyłsm, bo się pilnowałam.

w nocy obudziłam sie w bólem zęba, który niedawno miałam leczony kanałowo, własnie mam go rozwiercony od nowa, w zebie antybiotyk, a kolejny do łykania na 6 dni. boli jak diabli. Dzwoniłam do gin i mam zażywać antybiotyk...

jeszcze tylko dziś angol i spokój do wieczora
 
witam moje Panie,

tyle zamieszania z tymi świętami, a tu ani się człowiek obejrzał i sie skończyły :eek:.

Wyprawiłam moje Kochanie do pracy, teraz jakoś zasnąć nie mogę... wciąż mi niedobrze:sick:

Powiedzcie mi moje dziewczyny kiedy lekarz może stwierdzić jakiej płci jest dzieciątko?! strasznie ejstem ciekawa:dry:
 
Witaj Biedronko :)

Generalnie lekarze mogą zobaczyć jaka jest płeć już w 11 tygodniu, ale najczęściej nie decydują się jeszcze wtedy na przekazanie tej informacji rodzicom, ze względu na duże prawdopodobieństwo pomyłki, natomiast ja dowiedziałam się, że będę miała córcie w 17-tym tygodniu ciąży :)
 
Czesc dziewczyny, dawno nie zagladalam - swieta, wyjazdy, jedzonko i leniuchowanie.
Marchewa, rozmawialas z prawnikiem? jak to w koncu jest z tym wychowawczym? ja tez zawsze bylam przekonana ze tylko macierzynski jest platny, ale moze (oby) sie myle??
 
Bazylia jeśli chodzi o urlop wychowawczy to poczytaj sobie TU, a najważniejszy fragment to: "W czasie urlopu wychowawczego pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie. Natomiast osoba korzystająca z urlopu wychowawczego ma prawo do zasiłku wychowawczego. Warunkiem jego uzyskania jest spełnienie kryterium dochodowego. Należy pamiętać, że funkcją zasiłku wychowawczego jest wsparcie socjalne rodziny, a nie wyrównanie utraconego dochodu."
 
reklama
Dzis poprawilam sobie humor kupujac 4 bluzki na wyprzedazy, szukalam dluzszych niz zawsze.Sylwester zapowiada sie w domu wiec kolejny problem z glowy. Zrobilam dzis badania. we wtorek odbieram i w srode kolejna wizyta u lekarza (nie moge sie juz doczekac). Wczoraj mialam paskudna zgage i to po rosole....
 
Do góry