reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

czesc
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
check out your new ticker!

dev208br___.png
 
reklama
Alkmena jestem w szoku, to co czytam jak opowieść sensacyjna:szok:
..to miałaś przeboje współczuję .
myślę pozytywnie, leż i odpoczywaj, a za kilka mcy zostanie ci to wynagrodzone małym ślicznym brzdącem;-)
 
Hehe :-)
Ja też mam nadzieję, ze będzie dobrze :) Ale strach chyba pozostanie do końca. Zastanawiamy się czy to jakieś fatum z tymi weselami bo na wcześniejsze co było w wakacje też nie dojechaliśmy bo mieliśmy wrócić w piatek z urlopu ale zepsuł nam się samochód i wróciliśmy wieczorem w sobotę i było już za późno :)
 
witam

nie pieklam nic, bo teściowa wszystko zrobiła ;-)

Teściowie ucieszyli się z prezentu, ale chodza, za mna i domagają się wnuka (mają juz 2 wnuczki).

Przytyłam 1,5 kg, a jestem w 12 tygodniu. Badania na 10.01.

Dziś byłam w pracy po długiej przerwie, jestem okrutnie zmęzona a sporo do zrobienia przede mną....
Dam radę, już nie chcę siedzieć w domu...
wlaczę z bólem zęba, grzybicą i nawiedzoną matką ucznia...
 
Marchewa - jakby coś, to na pieczenie znajdziesz jeszcze czas :)
Rodzice męża dowiedzieli się dzień po mojej wizycie na izbie przyjęć - dostali takie samo pudełko jak moi rodzice, mąż im sam zawiózł i też są szczęśliwi... u mnie teraz wszyscy powtarzają - "nieważne co, ważne aby sie urodziło i było zdrowie"

Ja na wagę nie wchodziłam więc nie wiem ile przytyłam po wizycie u gin będę wiedziała :)

Wierzę, że dasz radę w pracy - jakby coś to możesz znowu pójść na zwolnienie :-)

A gdzie suwaczek? Dostałaś mailem?:tak:
 
Witam!
jutro kolejna wizyta u gina juz minol miesiac od poprzedniej...myslicie ze bede miala robione usg? poprzednim razem mialam ale jeszcze do srodka teraz juz raczej mozna zrobic normalne brzyszne tylko czy przy kazdej wizycie bedzie robil? mdlosci juz mijaja i juz nawet zapomnialam jak to bylo zle a jeszcze z dwa tygonie temu mowilam nigdy wiecej ciazy:-D
 
Witajcie :-)

negri, witaj :-) i gratuluję!!!

Patina26, teraz chyba lekarz powinien zmierzyc przezierność fałdu karkowego :dry:

Alkmena, to straszne, co przeszłaś. Odpoczywaj dużo i na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam za ciebie i maluszka mocno kciuki!!!

Ja mam usg za tydzień, nie mogę się doczekać :baffled:
 
reklama
NO TEZ tak mysle ze chyba zrobi to badanie. Bardzo chcialabym zobaczyc znowu moje dzieciatko:):tak: zobaczymy jutro wszystko opowiem

aha dostalam ksiazke o ciazy gdzie przeczytalam ze jak jest dobre usg i dobry lekarz mozna juz plec zobaczyc ok 10 tygodniu podobno po miednicy mozna poznac no i wiadomo ze chlopaka jak jest dobrze ustawiony ale nie chca jeszcze tego lekarze gadac bo to zaq wczesnie i moze byc pomylka :)
 
Do góry