reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Oliwka zawsze myślałam, ze kwestia wychowawczego jest sprawą prawna. żresztą jestem umówiona na kawę z miłym prawnikiem dzis to się zapytam, tym bardziej, że wprowazdano ostatnio nowelizację.

W planach: przygotownaie ciasta, żeby spokojnie rosło, kawa ze znajomymi, jak wróce dokoncze ciasto, upiekę, posprzątam łazienkę, zrobie Osobistemu obiad, potem poogladmay film ;-)
 
reklama
MARIKA- wedlug OM termin wypada mi na 14 ale lekarz powiedzial ze to moze byc od 14-21 poniewac prawdopodobnie mialam przesunieta owulacje na usg ktore milalam robione 4.12 wyszlo ze to 7 tydzien 1 dzien czyli to tak wychodzi.....
 
Czesc mamusie, ja sie nie moge odrobic przed tymi swietami . Od dwoch dni probuje usmazyc ryby do zalewy octowej ale z mala nie mam co zrobic. :-( .
Do lekarza jeszcze nie poszlam, za duzo spraw przed tymi swietami, pojde po swietach.
Na szczescie mdlosci niet , ale za to przed poludniem to ogarnia mnie mega sennosc , wtedy daje malej do zabawy co sie da i kimam sobie z jednym okiem na mala.
Brzuszek mam taki jak przed miesiaczka, no i juz sie przekonalam nie moge jesc po 7 wieczorem bo niestety organizm nie przyswaja;-) .
Na swieta oczywiscie sobie niczego nie odmowie , chociaz trzeba bedzie uwazac.
Wczoraj wieczorem plamilam chyba sie przeforsowuje , ale nic na to nie poradze.
Uwazajcie na siebie.
 
Karinka masz rację mi się coś ubzdurało-byłam w ciąży i zapomniałam jak to jest ze wszystkim:zawstydzona/y:;-) drugi trymestr to 13 tydzień tak tak.
Patina no to mi wyjaśniłaś a już się cieszyłam że mój lekarz się pomylił i szybciej się rozdwoje:-:)-D przeraża mnie lipiec i to strasznie, mogłam wcześniej zajść w ciąże:eek::-D:laugh2:,ten upał, skwar...ech
 
cieszmy sie ze to lipiec a nie np. sierpien albo wrzesien :tak: bo wtedy cale lato bysmy chodzily z brzuchami...choc lato nasze nie sa takie gorace na szczescie:-)
 
iwka ja tez plamiłam i sie wystraszyłam ale to przeszło :-(ale czytałam wasze posty i sie troche uspokoiłam ze moze tak byc ,wizyta dopiero za 2 tyg.
Mam pytanie wiem ze nie mozna jesc surowego miesa ,ryb i owoców morza bo moga uszkadzć płud a co z sledzikami typu matyjas ?Mniam czekam na nie a szczególnie w śmietanie i niewiem bo to poczatejk ciązy ??????
 
Patina ja koniec lipca choc nie chciała bym żeby było jak w tym roku straszny ukrop:wściekła/y:Takie upały mnie wykańczaja a co dopiero z brzuszkiem:szok:
 
reklama
Do góry