reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

hej
dawno tu nie zgladałam :szok:
witam nowe przyszłe mamusie:tak:
ostatnio dopadły mnie mdłosci ,i dziwne bo nieumiem zjesc tyle co bym chciała jakby mi sie żołądek skurczył ,niewiem czemu:szok:brzucholka mi troche widać :-)
Jak przygotowania do świąt ja juz mam dosc ale jutro jeszcze karpika trzeba kupic i ciasta zostana ,ojejku zapomniałam o ciastach to jeszcze troche roboty.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko odnośnie urlopu wychowawczego a mianowicie .Kończy mi sie 14 lipca i to jest płatny urlop. poród mam na 24 lipca tak wiec od 14 do dnia porodu bym musiała przedłużyć i to by był bez płatny a jak złozyłabym po urodzeniu to dali by mi płatny urlop chyba tak to rozumiem ale niewiem .Troche namieszałam ale jak wiecie o co mi chodzi i sie orietujecie to prosze o info:-D
 
Patina ty masz termin na 14 i jesteś w prawie 10 tygodniu???? ja mam na 22 i w niedzielę mi się zacznie 10 tydzień......co jest|????
Karinka pisałaś że po pierwszej ciąży dość szybko schudłaś więc masz "dobre geny":) nie powinnaś się martwić tymi trzema kg, już jesteś w drugim trymestrze?
ja we wtorek bede miala 10 tydziena termin mam na 24 wiec prawie w rownym czasie bedziemy mamusiami gratuluje!!!!:-D
 
Oliwka z tego co wiem to płatny jest macierzyński, nie wychowawczy (może jestem w błedzie). sugeruję, w tym okresie wziąc L4, które wystawi ci ginekolog bez problemu.

Marika hmmm no cóz pierogów nie lubię, bigos zjadłam w ubiegłym tygodniu i spędziłam noc w WC, wiec Obcy nie lubi bigosu.....hmmmm obstawię czysty barszc i rybę, tyle mi wystarczy, tym bardziej, że nie ruszę czegos co ma śmietanę lub majonez, bo nie lubię. Hmmmlubie za to ciasta...
ale dam radę, nie chcę być gruba

I jeszcze, jakby ktoś był zainteresowany pracą w polu to mam 1200 km2 dzaiłki i trzeba wiosną pracowac ;-) ;-)


mam 2 dni zwolnienia, wiec wracam do pracy 2 stycznia. chce już wrócić, bo nieco lepiej już się czuję.

Nabyłam choinkę, obecnie jest jeszcze w samochodzie, jak wróci Osobisty to ją zrobi ;-)
 
Marchewa ona ma dzieścia!!!!:tak::-D:laugh2: a co do działki mam też baaaardzo dużą, stawiamy domek i teren jest wielgachny, też jest roboty, myślimy nad wykopaniem stawu:dry: a wy co tam macie?( ach ta ciekawość:))
Natila ja jestem odrobinkę starsza i już drugie mam w drodze(i ostatnie):eek::-D
młody wiek i ciąża fajna sprawa, trzydziestki też są ciepłymi mamusiami, każda pora na dzieci jest dobra byle tylko mieć coś w głowie(odpowiedzialność) i zapewnić byt dzieciątku:) i je kochać oczywiście....ale to wszystkie posiadamy raczej co?;-)
Oj te święta mam dosyć...... a to dopiero początek-z drugiej strony fajnie, prezenty już mam, mąż przywiózł kartoniki i jutro popakuje jak kupie papier.
 
marika
hmmm chcemy tam dom wybudowac,bo teraz mieszkamy w 100 letnim z rodziną męza, co prawda kazdy ma niezalezne lokum (brat męza z zoną i dzieckiem oraz babcia), ale ja nie lubię się dzielic bom egoistka.....
jestem na etapie załatwiania wszelkich formalności dot. budowy....
 
reklama
Do góry