reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ja też witam wszystkie nowe dziewczyny:-)
moje dziecko wierci się bardzo często, kiedy się rusza to chodzi mi cały brzuch i odczuwam to jako takie przeciąganie podczas którego czuję jak tam wszystko mi się rozciąga i napina, czasami sobie puknie, czasami ma czkawkę (przynajmniej tak się domyślam), a przekręcanie z boku na bok w łóżku nie należy do przyjemnych i nie potrafię raczej spać na zalecanym lewym boku
 
reklama
Witam wszystkie nowe lipcówki i nie przypuszczałam, że już praktycznie na końcówce tyle ich do nas dołączy :-)

Na tym etapie odczuwam już różne dziwne bóle albo w ogóle nic nie czuję. Jak chodzę, to często czuję kłucie na wysokości spojenia łonowego - może mała uciska mnie tam główką. Nadal po zbyt długim przebywaniu w jednej pozycji boli mnie kość ogonowa, ale na to już nic nie poradzę. Ostatnio znowu Buła nie ruszała się przez jeden dzień. W ogóle zrobiła się nieco leniwa, zaczynamy na nią wołać Lazy Lady ;-):-D

No i jak słusznie zauważyła Nicoya USG to żadne promieniowanie! to są ultradźwięki i jeszcze nie udowodniono ich negatywnego wpływu na dzieci, choć mój gin też twierdzi, że jak nie ma potrzeby, to nie ma co robić USG zbyt często.
 
Witam w sloneczny wtorek!!
Zauwazyłam nowe dziewczyny a to fajnie ze nas tak duzo, serdecznie Was witam Lipcóweczki:-)
Co do ruchów dzidzi to czasami mam wrazenie ze w srodku mam pełno siniakow a szczegolnie na prawej stronie.Jak mnie walnie to tak jakby ktos mnie drutem ukuł:baffled: mimo iz dziecko ma coraz mniej miejsca fika przez caly dzien a co najsmieszniejsze jak wstaje w nocy do WC to ona tez nie spi:tak:
Bole brzucha to norma juz sie przyzwyczaiłam.Najgorsze jest podnoszenie sie czuje sie wtedy jak slonica:-p
 
Ja również witam nowe dziewczyny :-) Wiecie co ja dzisiaj już nie mogę jest tak okropna pogoda że umieram ;-) Jest strasznie duszno, parno i leciutki tylko wiaterek :wściekła/y: A muszę zjeść śniadanko i lecę na pocztę bo jakieś listy wczoraj przyszły a ja właśnie byłam na szkole rodzenia :wściekła/y: A propos jutro mamy wizytę na porodówce a w poniedziałek ostatnie zajęcia :szok::szok::szok: jejku jak to mi szybko zleciało :-p
 
tez witam nowe dziewczyny mamusie pieknych lipcowych dzieciaczkow .Moja zuzia bardzo malo kopie za to wierci sie bardzo czesto to takie fajne uczucie jakby napinanie skory od srodka czuje jak sie napina brzuch caly chodzi , moja mala ma taki rytulal o 5 rano daje bardzo wyraznie o sobie znac i ok 24 tak samo wtedy ruchy sa bardzo odczowalne , a poza tym mala uciska mi glowka pecherz chyba bo wciaz do kibelka biegam czasem nawet czuje takie delikatne uderzenie w pecherz ... to cala moja corcia !!!!! :)
 
Negri, ja w ogóle mam wrażenie, że czerwiec szybko nam zleci. Za to pewnie ostatnie dni będą się ciągnąć niemiłosiernie ;-)
 
Ankami, ja jak dzisiaj spojrzałam, ze weszłam w kolejną dziesiątkę (zostało mi 69 dni) to aż mi dreszcz przeszedł, że to już tak blisko... a u mnie w domu przygotowania w lesie (bynajmniej nie bobowym...) :)
 
reklama
Zebrra, widzisz, a ja niby cały czas mam poczucie, że to już tak blisko, a z przygotowaniami jakoś wyhamowałam i boję się, że potem na ostatnią chwilę będę wszystko robić... Ale jakiś taki chill out mnie ogarnął ;-):-D
 
Do góry