reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam się :)

Nicoya dzięki za zaproszenie, wyobraź sobie, że śniło mi się dzisiaj,że do Ciebie pojechałam :))

A ja dzisiaj wstałam i niespodzianka... kartka od Olafa, że będzie ok 16-ej... nie miałam pojęcia, że gdzies wychodzi...

Miłego dnia Kochane Kobietki...

Grubelku ściskam imieninowo, jakoś mi wyleciało, że Ty też Monika :)
 
reklama
Grubelku to mnie zatkało-co prawda pisałaś ale zapomniałam więc życzę Ci dużo zdrówka!!! kupę kasy, zdrowych dzieci, aby wszystko o czym marzysz Ci się spełniło, Byś pogodne miała sny,niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości!!!!

Dziewczyny teraz zła wiadomość...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)no::no::no:
Przykro mi to pisać ale nie będę już z wami na forum-tyle czasu, tak niewiele zostało do końca..:-( nie będę miała internetu-w ogóle..Jarek stwierdził że nie zapłaci bo mu on jest nie potrzebny..że tylko ja siedzę jedynie na forum..a za to płacić 60 zł to mu nie na rękę..:-((przesadza, przecież mamy kasę...)nie wiem czy przez tel komórkowy jest możliwość zaglądania do netu?? a tu niestety nie mam nikogo od kogo mogłabym zaglądać..więc jak zniknę..to znak że to koniec,,buuuu:-(
 
Marika - broń dostępu do Internetu przynajmniej do lipca! Spróbuj mężulkowi wytłumaczyć, że to dla Twojego poczucia bezpieczeństwa i wsparcia...Przecież tak niewiele zostało, musimy trzymać się razem!!!!
 
Witam się z rana :-):-):-)

Marika broń tego netu skoro to Twoje okno na świat i miejsce na szczere rozmowy i wyżalenie się to ja bym broniła go jak lwica swoich małych ;-);-);-):tak::tak::tak:

Grubelku spóźnione wszystkiego naj naj najlepszego :-D:-D:-D
 
dzięki dziewczyny ale Jarek jest uparty jak osioł-nie chcę się z nim kłócić...powiedziałam mu spokojnie aby chociaż do końca lipca się wstrzymał że ja tu mimo ,że to tylko internet przez tyle czasu zżyłam się z dziewczynami..że chciałabym chociaż do końca dociągnąć...że mi na tym zależy..wysłuchał, co zrobi zobaczymy...
jeśli ma sumienie to zapłaci nie mówiąc mi o tym(duma) jeśli ma mnie gdzieś i moje potrzeby to nie zapłaci...a w tym przypadku na pewno przez dłuższy czas się do niego nie odezwę...tym bardziej że on często wyjeżdża a ja tu siedzę sama z Olą..
 
Dziewczynki dziękuję za życzenia... :tak: :-)

Marika może powiedz mężowi że internet jest potrzebny nie tylko do forum przecież ogólnie jest tu wiele ciekawych informacji... a swoja drogą od kogo macie neta że tyle płacicie... ? :confused: Poza tym przez neta mozna konto obsługiwać i w ogóle myslę że lepsze sa takie argumenty... :happy:
 
zeberrka to gdzie w tym śnie skręciłaś że nie dojechałaś? :-D a ja tu czekam z obiadkiem, kolacyjką i śniadankiem... ech...

marika kurde - mam pogadać z Jarkiem? Dwie ciążówki przeciwko jednemu - to już chyba da sie przekonać co? nie wiem co mam ci powiedzieć kochana - jeśli sama mu nie przetłumaczysz to my tu nic nie zdziałamy - chyba że pokażesz mu forum - co tu sie dzieje i ile bab jest za tobą....
 
Grubelku, to Tobie też niech najlepiej się dzieje i dużo radości miej w życiu nie tylko z okazji imienin :)

Marika, no nie, teraz już nie możesz nas zostawić. A Jarek chyba sam powinien zrozumieć, że taki net przez komórkę to też nie jest za darmo ;)

Wczoraj kupiliśmy wreszcie komodę. Połowa mebli w naszym mieszkaniu to Ikea, ale tym razem trafiliśmy na jakiś felerny egzemplarz - bardzo brzydko wykończone deski, źle ponawiercane dziury - i męczyliśmy się ze składaniem ze 4 godziny - jak nigdy dotąd. Tylu przekleństw w tak krótkim czasie to moja Buła jeszcze nie słyszała ;-)
W końcu już nie miałam siły wczoraj robić zdjęć i dopiero dzisiaj w galerii możecie zobaczyć efekt.

Mila, dziś pierwszy raz Buła będzie na meczu, ciekawe czy jej się spodoba... ;)
 
reklama
Kochane internet mamy radiowy ze Śremu taka firma..zdzierają strasznie wiem..no ale nic nie zrobię.Będę walczyła o ten internet -dziś będzie okazja publicznie "napadnę" Jarka w tej sprawie:happy:

Leżałam sobie a ten przyszedł zadowolony że jedziemy dziś na grilla do znajomych(fajnie że godzinę temu mi o tym powiedział:wściekła/y:....) chciał mi chyba niespodziankę zrobić bo ostatnio marudziłam że nigdzie nie chodzimy-ciągle nas ktoś zaprasza..a Jarek nie ma nigdy czasu bo robi do późna...
Przyznam że marzy mi się prysznic i spanie...dziś jestem jakaś taka wczorajsza? hehe nic mi się nie chce..
Ale skoro pojedziemy-on sobie wypije to ja skorzystam i zrobię wielką debatę o internecie;-):tak:podziała! (zawsze działa)
 
Do góry