reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

ufff... wróciłam ze słonka. Byłam jakieś 40 minut i jestem spalona mimo kremów itd. Mam nadzieję, że to nie zejdzie!!! Strzaskałam się na mahoń - pogoda piękna :-)!!!
Zebrra - trzymaj się!! Raz jest dobrze, raz jak coś przywala to ręce opadają... Musimy sobie znaleźć jakieś fajne zajęcia to nie będziemy ich potrzebowały (tylko u Ciebie trochę inaczej - bo masz córę, która tez by chyba chętnie z tatą się częściej bawiła). Mój znowu dzwonił, że wziął dyżur i będzie dopiero ok. 17:30, a potem do garażu. To ja umówiłam się na gotowanie gołąbków i oczywiście potem pałaszowanie ich bez litości!!! I postaram się wrócić dużo później od niego...:tak:
A!! Moniczko - wszystkiego dobrego z okazji imienin!!!!!
 
reklama
A ja sama w domu aż do 23.00, bez planów, bez pracy, bez prania :-). Będę się nudzić jak mops!!!
 
Anna - W Bałtowie jest bardzo ładnie rzeczywiście. Pięknie położone i zorganizowane to wszystko, ale wiesz - to tak na dobrą sprawę to atrakcja dla dzieci tak do 10 lat!!! Fajnie, przyjemnie ale dla rodziców z dziećmi raczej!!! Jak chcesz się wybrać to polecam, jest fajnie i można odpocząć! Ten 3 maj to był wyjątkowy dzień, kobietka która tam pracuje tez była w szoku i w ogóle odkąd powstało to takiego dnia jeszcze nie było. Więc może w zwykły weekend nie jest tak źle...

Marika - ja też bardzo dużo pije, ale na tej wycieczce to sie bałam po prostu - miałam wstręt to cieczy, chociaż usychałam już...:-D, ale bałam się że się powtórzy sytuacja z toaletą...
W domu zapowiedziałam, że małej łazienki (mamy dwie) ma nikt nie korzystać - tylko dla mnie ma być ciągle do dyspozycji ;-);-);-)!!! Taka trauma na całe życie....:-D:-D:-D
 
hej kochane...
zeberrko kochana - nie znajde słów pocieszenia, mogę jedynie wirtualnie przytulić - wiem jak bolą czasem słowa - bardziej niż policzek.... przytulam zatem i szczerze proponuję to co ty mnie - może to nie bobowy las (wogóle nie ma lasu) ale ......

mariczko już tobie "pożyczyłam" rano - ale tego nigdy za dużo - wiele wiele chwil szczęśliwych... :-D

jest tu druga Monika? hmmm - wybaczcie - nie zarejestrowałam....

 
no to żeby nie było.... i tobie grubelku samego słoneczka w duszy, promyków pod powiekami i dzidzi zdrowej i szczęśliwie urodzonej :-)
 
marika WSZYSTKIEGO NAJ NAJ
pirosen006rq8.gif
 
No to syn kuzynki odwieziony do mojej mamy ;-) mężuś robi sobie kolacje a ja mówię dobranoc dziewczynki i do jutra :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam! :-)

I odrazu dziękuję za pamięć... Tak wczoraj obchodziłam imieniny... :tak:

Marika spóźnione ale szczere WSZYSTKIEGO NA...NAJ...NAJ...

Niestety byłam wczoraj w Olsztynie - moja mama miała urodziny i nie miałam nawet chwili żeby zajrzeć... a wieczorem padłam ok 20.00 razem z Julką... :zawstydzona/y:

Zebrra głowa do góry... Myślę że Gaddula ma rację:tak: kiedyś ci wszyscy mężowie bedą się wstydzić takich słów...

Aśka kiedyś oglądałam program o tym Bałtowie... Ostatnio znowu gdzies o tym słyszałam myślę że zostało już rozreklamowane... dlatego takie tłumy... sami się tam wybieraliśmy tylko to jak dla nas daleko... :szok:

Od dzisiaj znowu mam gości... przyjeżdża szwagier z żoną... ale postaram się jeszcze do Was zajrzeć...:-)
Miłego dnia dziewczynki!
 
Do góry