reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam
Teściowie pojechali więc mam chwile.... :-)
Zebrra ale Twoja córa się tomiskiem "przywaliła" :-D :-D :-D :szok:

Ktg nie miałam bo na szczęscie jeszcze nie wyladowałam w szpitalu a na kase chorych do lekarza nie chodze ani do przyszpitalnej przychodni... pewnie mi zrobią przy porodzie...

Mila powinni Ci zrobić jeszcze jedno usg przed porodem chociazby w celu sprawdzenia położenia dzidzi...

No i najważniejsze (dla mnie ;-) ) łóżeczko prawie skończone i teściowa dała kase na pościelki bo stwierdziła że najlepiej jak sama kupie :-) hmmmm... chyba zaraz rusze na allegro bo nie moge się już doczekać .... :-)
Poza tym leże i zaglądam do lodówki... :-)
Miłego dnia Lipcóweczki!!!
 
reklama
Witam się i ja :-):-):-)

Zeberko ta lista jest tutaj https://www.babyboom.pl/forum/lipiec-2007-f127/nasze-dzieciaczki-9447/ napewno ją widziałaś ;-), a wiesz co ja na liście też jestem z dużej literki napisana a konto zakładałam z małej :-)

Alkmena masz racje co dzień gdzieś jestem, nawet jakby to miał być spacer do mamy, która mieszka 5 min odemnie :-):-):-) A co do tej tęczy to jest paskudna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecie co mój mąż jak usłyszał że piszemy do admina żeby nam zamknął wątek to założył mi nowe forum ... co wy na to ?????
https://www.babyboom.pl/forum/lipiec-2007-f127/nasze-dzieciaczki-9447/
 
zebra - fajne zdjęcia Twojej Wiki - aż dziwne, ze się nie obudziła :-)

anka26,27 - mi KTG nie chcieli zrobić w 29tc bo jest "niemiarodajne" a wizyty mam co 3tyg. choć wkrótce pewnie zaczną się co 2tyg.

Nicoya i Grubelek - poprosimy o foto pokoju i łóżeczka :-D

negri - w takim razie podziwiam... mi się naprawdę nie chce... ale może to przez to, ze szykowanie aby się pokazać ludziom (mycie głowy i makijaż) zajmują mi ok. 1h... w dodatku nie mogę trzymać długo szczotki do modelowania w ręku bo mi zaraz drętwieje :baffled:

A co do forum to jak dla mnie będzie za dużo (mam jeszcze dwa, na których po trochu się udzielam (nie związane z dzieckiem) ) tutaj nie mam kiedy pisać wiec wydaje mi się, ze zamknięty wątek wystarczy (w końcu to tylko POST widziany przez osoby zgłoszone do admina) :-)
 
Zeberko, ja też zakładałam konto z małej literki. Wika fajnie spi :))

Ktg też nie miałam jeszcze, ale moze powinnam się upomnieć, bo brzuch naprawde czasem bardzo mocno mi twardnieje, że aż sie zastanawiam czy na pogotowie nie jechać... Potem zawsze przechodzi, ale może warto to sprawdzić?

Grubelku, no teściowa do rzeczy gada :) Hihi :) szkoda, ze moja ma zdecydowanie inne podejście.

Wczoraj wypuściłam się na zakupy i właściwie mam już wszystko do szpitalnej torby (poza klapkami pod prysznic, ale to może jutro). W poniedziałek będzie pakowanie. A dzidzie spakuję troszkę później.

Dostałam też numer do położnej (chcę by była przy porodzie) i też w poniedziałek będę dzwonić. Olśniło mnie, ze właściwie do 36 tc kiedy można bezpiecznie rodzić zostało mi tylko 8 tygodni i kilka dni... Strasznie mało!!! Kiedy to zleciało???

Dziewczyny, czy wasze maluszki są już ułożone główkami w dół? Ja z jednej strony się cieszę, ze mała leży poprzecznie, bo mi przynajmniej na tą moja szyję nieszczęsną nie ciśnie, ale trochę się martwię czy na pewno się obróci kiedy bedzie trzeba???
 
Capri dzidzia sie obróci przecież to dopiero 28 tydz... moja cały czas fika w brzuszku i na ostatnim usg leżała sobie główka do góry ale to było dośc dawno... :-) A teściowa tak jak pisałam jest naprawdę w porzadku....
 
Dzięki Grubelku :) Mam nadzieję, ze masz rację. A jak nie to bedę z dzidzią negocjować przed porodem :)) Może posłucha mamusi :)
 
Dziewczynki mała czy duża litera to nie ma znaczenia :)

Co do pozycji dzidzi to mój Jasiek lezy główką w dół już od 5 USG, główkę ma bardzo nisko...

Negri ja też nie chcę się nigdzie przenosić, wystarczy zamknięty wątek...jak dla mnie oczywiście...
Listę rzeczywiście widziałam nawet pisałam tam, że nie znam połowy wymienionych dziewczyn...wczesniej taką listę stworzyła Marika, były tam wymienione wszystkie lipcowe mamusie z terminami porodów...
 
Oj dziewczynki 2 dni mnie nie bylo a tu tyle do przeczytania:szok: Moze dzisiaj nadrobie:eek: bo tak tylko momentami zerkam bo sprzatam mieszkanie po gosciach i tak co chwile przycupne;-)
W kazdym razie melduje, ze zyje po tej 3-dniowej wizycie przyjaciol. Bylo super ale juz ledwo zyje- ojojoj brzuszek wielki i kondycji brak !! Niestety:-(
 
reklama
Czesc kochane dziewczynki, ja tylko się melduję, że żyję i wszystko w porządku, pamiętam o Was i mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła wrócić na forum. Problem z netem mam cały czas, chwilowo wbiłam się u znajomego ale od poniedziałku powalczę z własnym, domowym. W poniedziałek idę do gina, mam nadzieję że da mi zwolnienie, a tymczasem całuję Was mocno, pozdrawiam i ściskam brzuszki! Postaram się niedługo do Was zajrzeć.
 
Do góry