reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Dziewczyny pomyślałam sobie, że mogłybyśmy już teraz stworzyć swój zamknięty dział, dział do którego dostęp będziemy miały tylko my... W którym będziemy mogły wklejać zdjęcia bez obaw, że kiedyś znajdziemy je na czyimś blogu (mówię tu zwłaszcza o zdjęciach naszych Skarbów), poza tym sa pewne rzeczy, o których chcemy pisać tylko Lipcówkom, a nie całemu światu... co Wy na to?

Przejrzałam listę lipcówek, bo trzeba by było podać nicki osób, które miałyby dostęp do działu, wypisałam chyba wszystkie babki, które się udzielają:

Aśka_24
Negri
Grubelek
Alkmena
Ankami
Kasia@25
natila20
2411Magdalenka
JulciaS
Patina26
Pastela
Mila333
Karinka
Marika
Anna_79
Oliwka29
Nicoya
jazztina
Iwka31
ewa białystok
fasolek2007
Aniowa
Nusia78
gaddula
Magdalenka33
Sensi
Capri
Anulka 26
niunka19-82
Bazylia

Napiszcie co o tym myslicie i ewentualnie kogo brakuje...

 
reklama
Witam :-)

Poczytałam Was... i widze że pustki... odpoczywacie... :tak:

Zebrra ja jestem za!!! :tak:

Dzisaj przyniesli mi leżaczek - fajny jak narazie nie żałuje zakupu, a łózeczko juz pomalowane i kolorki wyszły bardzo fajne takie wiosenne i słoneczne... no i czekam na łóżeczko wiklinowe... podobno dzisiaj mają wysłać... :-)
Fasolku a kto jeszcze ma rozwarcie bo chyba niedoczytałam? bo że Negri to wiem... i leżeć trzeba :tak:
To miłego dnia dziewczynki!
 
Grubelku no własnie o Negri była mowa, że ma rozwarcie i na zakupy leci...
Kochana wklej zdjęcia łóżeczka, bo ciekawa jestem jak Wam wyszło :)
 
Dobra Marika, przyznaj się, że po prostu to za mną zatęskniłaś ;-):-p:-)

wydało się:) po prostu myślałam o tobie;-):laugh2:

Zebrra bardzo dobry pomysł-ja ostatnio o tym myślałam ale nie miałam pojęcia jak do tego się zabrać.;-)
Co do Wikuni to współczucia, niech się kuruje..pogoda jak zaznaczyły dziewczyny jest bardzo zdradliwa.

Negri co ja tu czytam że latasz z rozwarciem!!!:wściekła/y::no: chcesz zgubić gdzieś swoje maleństwo?:szok::-p:laugh2::wściekła/y: leż niewiele już zostało do lipca.

Nicoya to faktycznie przegięcie, ale ja też dużo latam...nie da się nic nie robić a teraz ostatnio ,mimo dużego brzucha mam takiego powera że szok :laugh2:Wieczorem padam na pysk nawet nie mam siły iść się myć...w kabinie stoję zamulona i mi tak dobrze pod ciepłą wodą że nawet na stojąco byłabym w stanie usnąć...:happy:

Dobra spadam działać dalej-byłam na łące paliłam trawkę hehehe ale nie taką jak myślicie tylko siano:laugh2::laugh2: teraz lecę powiesić pranko:)
 
Witajcie :-)

Przez ostanie kilka dni byłam nie do życia, straszne przeziębienie mnie złapało i dopiero dziś do siebie dochodzę. Dziś przespałam jako tako noc, wcześniej nie pozwalały na to katar, ból głowy... no i tradycyjnie zgaga :) Zamiast goraczki miałam osłabienie :baffled: To chyba lepsze niż wysoka temperatura. Samopoczucie już lepsze, więc będę nadrabiać to, co napisałyście, a tymczasem miłego popołudnia lipcóweczki!!!!!!!! :-)
 
reklama
Właśnie wróciłam ze Szczurkiem od lekarza, położyłam go do łóżka, dałam mały obiadek i leki. Chyba nic takiego .. przeziębił się po prostu, Lekarka mówiła o tym, że w tym roku się szybko ciepło zrobiło i w kwietniu kwitło to co zazwyczaj przypada na ten miesiąc, ale też zaczęły kwitnąć te krzewy i trawy, których rozkwit przypada na maj, dlatego tyle choróbsk się porobiło.
Zebbra - jak tam Wiki?? Może spróbuj jej podać calcium duo - wiesz dla alergików, wapno nikomu nie zaszkodzi, a działa odczulająco. Mnie pomaga - biorę cały czas. I Szczurkowi podaję. Dostał jeszcze Bioparox (lek wziewny - ale to pewnie wiesz z Twoim szczęściem do chorób) i drosetux mu daję. Mam nadzieję, że się to przeziębienie rozejdzie się po kościach, ale tak kaszle, że nie podoba mi się to:no:.
Anna - ja siedzę przy komputerze owinięta w kołdrę...:tak: i marznę jak piernik.
 
Do góry