reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Zebrra :szok::szok::szok::szok::szok::szok: rany boskie ale ty musisz mieć ciśnienie!!! to czy mi tylko ta jedna wystarczy...aż się boje..
 
Cześć 1-szo majowo!!
Pogoda do d... (przynajmniej u mnie), i w ogóle mało świątecznie. Mąż też się do pracy wybrał, więc jakoś tak niemiło...
Iwka - Ty się nie dziw, że tam nie znają pewnych rzeczy. Kiedyś widziałam program: w polskim przedszkolu pytano dzieci ile nóg ma kura i każde odpowiedziało, ze 4!! Okazało się, że ich rodzice kupują w supermarketach kurczaki i 4 udka i stąd ta pewność dzieci co do liczby nóżek tego ptaka..:tak::tak::tak:!!!

Nudno jakoś, nie ma was. Nie ma z kim pogadać... biorę się za pracę.. czy ja ją kiedyś skończę?? A tak chciałabym, żeby Igor miał już wykształconą mamusie jak się urodzi...:-D:-D:-D!!!
To miłego wieczorku!!!
 
Asiu masz racje nudno tu i nie ma nikogo:-(
A co do wyksztalcenia to gratuluje!! ja mam juz to za soba i mam nadzieje ze dla Ciebie rowniez skonczy sie pomyslnie:-)
 
Jak to nikogo nie ma?:wściekła/y::laugh2: słabo się staracie z pisaniem, widzę że faktycznie za mało zaglądam..bo wam ciężko dogodzić albo za pusto i mało..albo za dużo do czytania.. marudzicie jak baby w ciąży;-)

..no i mamy maj!! jeszcze czerwiec i będziemy się rozdwajać-ciekawe która pierwsza:confused::laugh2: ja naprawdę nie mogę się doczekać!!:baffled:

Mój mąż sobie smacznie śpi ,a ja się gapie w tv-dziś kupił i przywiózł tą cyfrę + podoba mi się szczególnie jeden program Mini Mini dla dzieci takich małych, takie spokojne te bajki bez zabijania i mordobicia-Ola jest zadowolona:tak:
Ankami mam ten telefon jednak ta nokia 6103 z klapką:) jest spoko.
Ale dziś się chwalę...ale co mam pisać..po prostu piszę co u mnie;-)

Dobra uciekam ugotować młodej kaszkę, uszykować kolacyjkę i wieczór mój:) ale chyba pójdę spać bo już moja pora się zbliża:dry::happy:
 
w sumie ja też mogę Ci pogratulować wyboru, choć się na komórkach znam średnio i faktycznie mylisz mnie z Alkmeną - no naprawdę nie wiem jak to możliwe ;-):-D;-):-)

heh a właśnie się zastanawiałam nad tą pomyłką-wybacz:);-);-)nie wiem dlaczego was mylę wiem że jesteś z Warszawy i masz pod sercem Bułę hihihi już nie mylę tylko jakoś tak..nie wiem..:-p
 
reklama
Witam Panie z samego rana :)

Niestety moja Wika rozłożyła się porządnie, ma gorączkę i niefajny kaszel...Źle się czuje i tak mi jej szkoda...
 
Do góry