reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marika, a fotosy jakieś masz tego Człowieka z Twojego brzucha?
Buła w sobotę ważyła 1500 g (+/- 15%) i wyglądała na grubasa, to Twój naprawdę musi być gigantem ;) Wysoki przystojny (jeśli to jednak chłopak) :)
 
reklama
zdjęcie takie zwykłe usg... ja widzę duzo:) głowa(buzia) i rączka..

lastscanht1.jpg
 
Marika, widzisz, żarełko nie idzie Ci wcale tylko w Twoje ciałko - Mały Paker rośnie na nim jak na drożdżach :-D:-D.
Nie podam Ci, ile waży moja Niusia, bo aktualne dane będę miała najwcześniej w środę (mam wizytę).
My zawsze śpimy ciasno spleceni :-). Nie umiem inaczej zasnąć.
Na ciasto do Zeberrki chętnie bym z Wami pojechała, tylko... nie na rabarbarowe (mimo że je uwielbiam), bo w ciąży RABARBAR JEST NIEWSKAZANY!!! Zawiera dużo kwasu szczawiowego, który eliminuje z organizmu bardzo potrzebny naszym dzidziom wapń; poza tym wchodzi w reakcje i tworzy trudno rozpuszczalny szczawian wapnia, lubiący odkładać się w nerkach w postaci kamieni.
Nicoya, spotkanie w Kutnie, powiadasz... A znasz to? "Czy byłeś kiedyś w Kutnie na dworcu w nocy / Jest tak brudno i brzydko, że pękają oczy..." :-D:-D:-D
 
Marika, a zauważyłaś, że z wymiarów to Ci wyliczyli 32tc4d?! Spora różnica w stosunku do stanu rzeczywistego, dziecko naprawdę musi być duże :)
 
no wielki chłop...(albo kobita:szok: ) ale wiadomo jak to usg oblicza już pisałam kiedyś przed porodem 3 razy robili mi usg i wychodziła 5 kilowa Ola...a miała prawie 4 kilo(o kilogram się machnęli):-p

Dziewczyny kupiłam dziś wkładki laktacyjne..wiecie co te bella czy innej firmy kosztują 12-15 zł a ja dałam za te..WKŁADKI LAKTACYJNE 30szt. WYSYŁKA TYLKO 4,80 !!!

3,99 za paczkę ale w sklepie tym niemieckim SHLECKER..wiecie co w każdym dużym mieście na pewno jest taki sklep tylko trzeba się rozejrzeć!!a w dotyku są takie same jak te jonhsons & jonhsons (czy jakoś tak się pisze...)
 
Marika, a zauważyłaś, że z wymiarów to Ci wyliczyli 32tc4d?! Spora różnica w stosunku do stanu rzeczywistego, dziecko naprawdę musi być duże :)

ty faktycznie nie zwróciłam na to uwagi..:szok: a czemu tak? o co tu teraz chodzi...wiecie co ja już nic nie wiem, ani w którym tygodniu jestem ani nic...:-( powiem wam tak ostatnią" ciotkę" miałam 15 października 2006
jeden lekarz wyliczył mi termin na 22 lipca, ta lekarka na 18 (nie wiem według czego) a teraz obliczałam na tym
termin porodu. Ciąża - oblicz termin porodu

i wyszło że 24 mam termin heheheh-śmiać się czy płakac?
 
a dwa jestem prawie(jutro będzie) 30 tc...więc obliczenia są o 2 tyg do przodu-czyli to statystycznie dziecko tyle ma cm..czy mm w 23 tyg ciąży tak?
 
reklama
Marika, na podstawie wymiarów z USG to są szacunkowe dane. Po prostu Twoje dziecko ma takie wymiary jak na ogół dzieci w 32tc :) Ale to wcale nie oznacza, że musi Ci się przesunąć termin porodu (choć pewnie może).
 
Do góry