reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

hej hej widzę że Zebrra nie mogła przeżyć że wczoraj nie była pierwsza heh:laugh2::laugh2: i dziś pierwsza się pojawiła;-)

Ej kiedy jest ta studniówka? w którym tyg? ja swoją " przespałam" chyba?
 
reklama
Sylwia spokojnie!!! Mój ma czasami takie dni, że ledwo mnie muśnie. Na początku możesz odczuwać delikatne ruchy a później jak Ci przywali...:-D Wszystko w swoim czasie. To zależy od kobiety, od budowy ciała, od wagi, od tego czy to pierwszy czy kolejny poród...każda przechodzi to inaczej, każda ruchy inaczej odbiera i w innym czasie. Nie masz się co przejmować!!! Ważne żeby badanie USG wykazało, że wszystko w normie. A dziecinka jak nabierze siły i ochoty to i Tobie da popalić!!!
 
Tylko gdzie to okienko?
widzicie adresy stron - mój podpis:-). Niby suwaczek. Podam hasło, niech ktoś zrobi to za mnie, please
 
reklama
Witam! ja juz po badaniu ktorego nie mialam wstalam poszlam a ta babka stwierdzialaze za pozno bo sie nie wyrobi bo to trzeba dwa razy pobrac krew....a byla dopiero 8 a do 9 30 przyjmuja ....ale dobra w poniedzialaek pojde juz o 6 30...:wściekła/y: aha i nie milam swojej wody mineralnej do rozrobienia glukozy!!!

zaczelam martwic sie tym porodem rodzinnym ze nie beedziemy razem!
mój jak mu to powiedzialam ze moze tak byc stwierdzil ze jak przyjedziemy a bedzie zajeta to poczekamy az sie zwolni:-D no to poczekamy!!!
 
Do góry