reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
wlasnie wrocilam z apteki gdzie dokonalam zakupu "Glukoza"50...duzo tego tak na oko :szok:
jutro rano na badania ciekawe jak mi pojdzie?


dużo? to kup sobie 75 g bo ja takie mam już kupione-wczoraj kupiłam Zeberrko ja nie wiem ile płaciłam bo kupowałam jeszcze inne specyfiki i jak zwykle paragonu nie zabrałam:(
Ciekawe dlaczego jedne mają tylko 50 g inne 75g??:confused: ja z tego co pamiętam w pierwszej ciąży to miałam 50 g i po 30-60 min pobierali krew, a teraz mam po 1h i po 2 h:confused::confused:
 
Zrobiłam sosik czosnkowy, jeszcze dodałam do tego posiekaną pietruszkę-pycha śmierdzę na odległość:sorry2::rolleyes::oo2:

Czekam na tego mojego maharadżę:-D chyba grilla rozpalę na kolację, wrzucę kiełbaskę na ruszt i po sprawie-samo się zrobi:)

A teraz wybaczcie spadam umyć gary po obiedzie(dopiero:dry:) i poskładać suche pranie..
buziaki
do jutra!!!(ciekawe kto jutro pierwszy...hmm:confused:)
 
dziewczynki dziękuje za wszystkie słowa otuchy, idę podszykować obiadek, bo zaraz wróci mój mąż, który dzisiaj przez sen bardzo wyraźnie mówił tak:" urośnie a potem pójdzie", już biedny przeżywa, że mu córeczkę ktoś zabierze:-D
 
JA PITOLĘ! TRAGEDIA! Dziewczyny nie piszcie tyle!! Przyszlam z pracy, zjadłam obiadek i hop na forum ... a tu jakieś tysiące nieprzeczytanych postów i same wątki, do których bym się chętnie wtrąciła, ale tak dużo tego, że już sama nie wiem co tu pisać... no i skończyłam przeglądać a tu kurcze 21!!
Widzę, że ominęły mnie dni marudnych ciężarówek, a chętnie bym też popiała trochę w tym temacie..
Mój małżonek śpi sobie słodko od 3 godzin, teściowa kończy dzisiaj 60 lat, a on nawet o tym nie pamięta... synuś kurna. Bardzo mnie wkur... że całe życie ja pamiętam o wszystkich świętach całej jego rodziny, kupuję prezenty na wszystkie możliwe święta i okazje, a on nawet się tym nie zainteresuje.
Więc Zeberko i wszystkie inne narzekające na mężów - trochę się dopisuję do Waszego chórku, chociaż na innego bym mojego lenia nie zamieniła.
O, właśnie się przebudził i mówi: o ja pierdziule. (ciekawe co piedziule?)
Dobra gonię lenia, bo nawet kwiatów dla mamy nie kupił, więc przede mną chyba jeszcze wycieczka do supermarketu... i błagam, nie piszcie nic chociaż przez chwilę, bo nie starcza mi czasu na inne ważne rzeczy!
 
jak nie o jedzeniu to o sr....niu buhahahah (a dokładniej o czopkach) :-D:-D :-D
przepraszam - i tak już do końca ciąży????
jazztina no widzisz babo - a straszysz tutaj, będzie ok - tylko odpoczywaj :-)
aniowa a ty myślisz że mój pamięta? nawet nie wie kiedy dzień matki jest... wogóle do jakichkolwiek "świąt" czy imprez ma olewackie podejście - najpierw "przecież jeszcze czas" a później kiedy przypominam pada tekst: "a kupiłaś coś?" .....wrrr.....
 
reklama
Do góry