reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

PaulaC - strasznie mi przykro :sick: :sick: :sick: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
mam coraz większego pietra jeśli chodzi o ciążę i jestem coraz bardziej przerażona :sick: :sick: :sick: ide na USG za tydzień... ale się boję

Lila i bie_dronka - wyniki odebrałam wczoraj w recepcji i do lekarza idę dopiero w poniedziałek...


Jakby coś to ja tez jestem z rocznika '82
 
reklama
Alkmena tez sie strasznie boje, przeicez roznie moze byc, ja nawet jeszcze usg nie mialam, ale to po prostu przeznaczenie i bedzie jak ma byc:-(

Duzo nas z rocznika 82!Fajnie!
 
ale mam dzisiaj podły nastrój
ta wczorajsza wizyta
dzisiaj te wiadomości o Pauli :-(
nadal mam plamienia, ale już nie będę tego roztrząsać bo po co to komu, i tak nikt nic nie zrobi
i wkurza mnie to że nic nie mogę robić mam pościele do prania, porządki w szafach... święta idą...kurczę a ja mam taki syf! nie cierpię bałaganu. mała chce na ręce nieraz nawet jej nie mogę wsiąść po kąpieli aby przenieść w ręczniku do pokoju.:dry:
 
tak strasznie chciałabym wam pomóc...
Marika.. mów, po to tu jesteśmy zeby sie wspierać nawzajem!
ja zawsze chętnie cie wysłucham, może nie doradzę zbyt fachowo, bo dośiwadczenia zadnego nie mam, ale chętnie podtrzymamna duchu i wirtualnie pogładze po ramieniu.
 
Strach zawsze bedzie nam towarzyszyl, tak juz jest,ale jestesmy tutaj po to, by sie wspierac, by moc wyplakac sie w rekaw, byc razem.
 
natchniona wypowiedzią mariki wziełam sie za sprzątanie w szafkach, święta święta... lalallala
okien nie myję, poczekam przecież wkrótce odbieram swoje własne M-3 ;)
 
Witajcie!

Lila oczywiście, że się nie gniewam. Masz rację nie było mi łatwo tego napisać i nadal mi nie jest dlatego to lepiej, że zrobiłaś to za mnie.

Jest mi strasznie przykro i pewnie trochę czasu zajmie mi dojście do siebie.
Chciałam Wam podziękować, za to że byłyście i jesteście ze mną i pożegnać się. Wspaniałe z Was kobiety.
Życzę Wam spokojnych ciąż zakończonych szczęśliwym rozwiązaniem.

Buziaki dla Was i Brzuszków!
 
reklama
Witam wszystkie mamy:-) Wlasnie niedawno wrocilam od lekarza i jak bylam dwa tygodnie temu to byla taka kropeczka a dzisiaj juz widzialam glowke,raczki,serduszko i nozki jak mialo podkulone do brzuszka:-D niesamowite uczucie za tydzien znowu musze isc bo nieszlo dzidziusia zmierzyc:)ja sie jakos niczym nie przejmuje wszystko robie tak jak do tej pory,nawet dzwigam moja 2 letnia chrzesnice:)pozdrawiam wszystkich:-)
 
Do góry