reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
:laugh2: Witam Lipcóweczki 2007! Ja jestem sierpniowa mama 2006, i troszkę mi żal że już wszystko za mną...Uwierzcie ciąża to bardzo piękny okres.Ja swoją przechodziłam bardzo spokojnie,może dlatego tak miło ją wspominam...Ciąża to czas błogiego spokoju ,wyciszenia ...wyczekiwania,radości z pierwszych przygotowań kącika dla nowego małego człowieczka!...oj,kiedy to było.A dziś ..patrzę teraz na moją "kluseczkę"jak właśnie słodko śpi...i trochę mi żal!że czas tak szybko leci do przodu..bo w połowie stycznia: ja do pracy a mój skarb do żłobka:baffled::baffled:
Życzę Wam wszystkiego dobrego...czas bardzo szybko leci,a wasze sówaczki będą rosły w zastraszającym tęmpie,same zobaczycie!!
A ja tu do Was zaglądłam z myślą iż siostrzyczkę spotkam?????
Czy ktoś widział VELONKĘ
 
:szok::szok: Siostra...no właśnie jestem! ja tak nieśmiało zaczynam,bo jeszcze nie rozgryzłam tego forum:no::no:

Byłam u lekarza wczoraj (dopiero :-p) i ogłaszam wszem i wobec: będę mamą jak Bóg pozwoli 11 lipca

i to by było dziś na tyle...:tak::tak:
 
Patina super, fajno że wszystko u ciebie oki, u mnie też 7 tydzień:)
Moooma nie wiem:no:,brak mi słów,tyle z nas walczy codziennie z myślami, z plamieniami, jakieś cholerne fatum czy co? daj znać co powiedzą w piątek, czekamy na wieści:sick:
Gosiek82 gratulacje! zaglądaj do nas częściej!
 
lila co jest? a paula zaginęła? hej!!!! gdzie się szwędacie?:szok::laugh2::-D
u mnie dzisiaj ok, czy tu ktoś zna się na ciśnieniu? wczoraj miałam 133/92 a :nerd:zapytał czy mam problemy z ciśnieniem powiedziałam mu że nie że teraz jestem zła(a byłam wkur....!) i może dlatego mi podskoczyło... jakie jest normalne ciśnienie? hę?
 
Marika, ja mam 95/60 i to jest podobno niskie cisnienie, jak byłam u ginka to mi zmierzył i pytał czy nie miałam nigdy problemow z nadciśnieniem, ja na to ze chyba wręcz przeciwnie i on powiedział, ze faktycznie, bo mam niskie.
Capri, trzymam kciuki, trzymaj się, leż i odpoczywaj

Dziewczyny, ze mną dzieje się ewidentnie coś dziwnego. W niedzielę lezałam 3 godziny i ryczałam, w zasadzie nie wiem dlaczego, ale pamiętam ze byłam cholernie nieszczęsliwa. Potem przespałam sie i mi przeszło. W czoraj wszystko mnie wkur... do potęgi, WSZYSTKO! Wiecie, taki stan kiedy jesteście gotowe skopać szafkę, że się źle zamknęła.. o moim ukochanym już nie wspomnę, ledwo powstrzymywałam się zeby mu nie przywalić, a zrzędzenia starej jędzy było za wszystkie czasy, ze nie zmywa, bałagan, skarpetki na podłodze etc. Juz nie mogę sama ze sobą wytrzymac! Ratunku, zabierzcie to ode mnie! :szok:
 
Jeszcze jeden temat, póki jestem przy kompie.
Kto moze polecic jakis fajny stanik na ciążę (firma / sklep)? ja normalnie noszę sportowe, takie jakby krótkie koszulki, ale teraz jak cycki mam dość ciężkie to zauważyłam ze łatwo mogą w takim sportowym opaść (i juz nie wstac! :baffled: ) Przymierzałam ciążowe staniki w sklepie Mothercare ale były okropne, jak dla babci!
Co polecacie??
 
reklama
Bazylia:-D:laugh2::-) ale się naśmiałam czytając twoje posty kurczę jak bym siebie widziała!! hahahahahahahaha
co do stanika niby powinien być bez drutów...wiesz o co chodzi a te babcine drogie staniki są dla ciężarnych ale one nie podtrzymają wystarczająco ja już się nie namówie na staniki baz podsuszek i drutów, trudno ale taki najlepiej zadba o biust a podczas karmienia kup zwykły bawełniany, i dobrze naciągnij ramiączka i sie nie garb jak siedzisz to wszystko będzie oki.
 
Do góry