reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marcheweczko kochana dziękuje, dbam ale jestem wyczerpana, zmęczona i chodzę i ryczę bo ty płacisz coś koło tego co ja, i poświęcają ci czas, a ja dzisiaj byłam na wariata zbadana, mój mąż stwierdził że ten lekarz ma za dużo kasy że tak robi...bo my sobie nie wyobrażamy aby nasi klienci czekali 2 godz pod drzwiami!:szok: powinien obniżyć cenę albo poświęcić więcej czasu(ale bym dłużej czekała) zostawiłam córcię z babcią, wróciłam babcia prawie spała na siedząco a młoda buszowała po domu, mąż był zły bo tyle czasu czekał....nie że jestem niecierpliwa ale to było naprawdę niemiłe-tak chwaliłam tego doktorka, kiedyś był inny...zapłaciłam i mało co wiem,pytałam, pytałam aż straciłam pomysły zawsze tak jesta sam mało co mówił bo co chwile tel odbierał:no: przynudzam wam przepraszam, ważne że moje potomstwo żywe i całe, i znam date porodu:-D nic więcej nie wiem!:eek:
 
reklama
Biedroneczko, teraz przeczytałam twojego posta, pisałyśmy w tym samym czasie ale mnie wyprzedziłaś, maleństwo nie wiem jak się prezentowało?? tak szybko to robił...tylko pytałam czy żywe i całe...i po usg...śpieszył się miał jeszcze 6 pacjentek w poczekalni!!!!:szok::szok: piersi też nie zbadał....:no: o nic nie pyta k...wa mać..... jestem tak zła że nawet na jedzenie nie mogę patrzeć a kupiłam śledzika-nie zjem już.Mąż mnie uspokaja ale mu nie wychodzi bo jeszcze ryknęłam na niego:dry: jestem strasznie nerwową kobitką taki charakter,(nervosol nie pomoże:laugh2::eek:) to mam w genach...
życzę wam moje kochane spokojnej nocy! buziaki;-)
 
Szybciutko Mariko, Rybko powinnaś znaleźć innego lekarza!

przede wszystkim dlatego zeby się upewnić, czy aby napewno wszystko ok, choć my wszystkie wiemy ze tak!

co za cholerny gbur z tego lekarza, nieczuła drań, i tu zgadzam sie z twoim mężem, gość ma za dużo kasy i wszystko i wszystkich ma gdzieś, a dzie tu powołanie?!:confused:

Nie denerwuj sie, nerwy teraz już nic nie pomogą a tylko mogą zaszkodzić. No uszki do góry. Małe rośnie i to najważniejsze.
 
Dziekuje kochane za odpowiedzi Mikolajkowe!!
My juz chyba zadecydowalismy,ze u nas sasiad bedzie Swietym, bo:
- jak za Swietego bedzie Arka ojciec, to mamusia jego zaraz tu tez bedzie chciaal byc,a ja jej tutaj nie cche,bo to nasz synek i Mikolaj,a nie Dzien Babci :baffled:
- w przedszkolu trzeba zakupic paczke i najwyzej dolozyc cos od siebie,a Mikolaj paczki slodyczy dostanie od Arka z pracy, dostal juz od mojej kolezanki, takze tych slodyczy juz dosc!I tak wiekszosci nawet nie ruszy,za to mamusia...:zawstydzona/y: :wściekła/y:
- chyba lepiej bedzie w domu ten pierwszy raz, bo to jednak jego dom, jego miejsce, znane terytorium,a w przedszkolu wszystko nowe.


Sensi wszystko bedzie dobrze!!!
Marika wspolczuje i przytulam!!Bedziesz zmieniac gina??
Capri wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie!!
Alkmena ja robilam badania na cyto i toxo z Mikim. Mialam tak,ze przeszlam kiedys juz. A w liczbach to bylo: IgG - ilosciowo = 79,80 IU/ml IgM - test polilosciowy= 0,54 S/CO . A co ci lekrza powiedzial,bo ja sie na tym nie znam, mi lekarz powiedzial,ze oki,bo przeszlam kiedys i git. A Tobie co powiedzial??

Dobranoc!
 
:-( :-( :-( cześc Dziewczyny
BUUUuuuuuuuu a ja chyba za wcześnie ucieszyłam się naszym nowym maleństwem........ od soboty plamię a od dzisiaj krwawię. Żre luteinę i czekam............... czekam co bedzie dalej .
Byłam w sobotę na usg i nie było widac nic w jamie macicy lekarz powiedział, że albo jest za mała ciąża (widoczna przez to usg 21dni od zapłodnienia) albo jest już poroniona..... mówił też o trzeciej opcji - ciąży pozamacicznej........
W piątek ide znów na usg i okaże sie czy nasza fasolka żyje..........
:-( :-( :-( :-( :-(
 
:-) Witam wszystkie mamy:)Ja wybieram sie jutro do gina dopiero drugi raz zobacze moja dzidzie:)tez nie czuje sie najlepiej brzuch mi tak jakos urosl i piersi zreszta tez a tak w ogole to mialam ostatnio taka dziwna wydzieliny i martwie sie troche nie wiem czy to normalne raz mam taka plynna przezroczysta a raz gesta lepkawa czy ktos tez tak mial a tak w ogole to mam dziwny kolor kalu odkad zaszlam w ciaze bardzo ciemny.Za dwa dni bedzie 9 tydzien:)pozdrawiam:)
 
reklama
Czesc!

Mooma - no smutno mi,ale moze nie wszystko jeszcze stracone, zobacz ile z dziewczyn plami,a dzieciaczki zyja, ja w kazdym badz razie trzymam kciuki!!Napisz nam po usg co i jak i trzymaj sie!
Kasiu pisz czesciej:-)
Patina bardzo sie ciesze, masz fotke??
Marika dziekujemy slicznie:zawstydzona/y:
Biedronko - :wściekła/y: a jakby moglo byc inaczej:wściekła/y: Tylko,ze ona nad nami mieszka, po saseidzku i pewnie dlatego tak jej nie znosze, bo gdyby byla dalej to pal szesc, widziec ja raz na miesiac,a tak :wściekła/y:

Ide na sniadanko:-)
 
Do góry