reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Kurde dziewczyny jak czytam o tych waszych plamieniach to sama wpadam w jakąś depresje,za każdym razem gdy idę do wc sprawdzam czy coś czerwonego u mnie się nie pojawiło :-( -normalnie mam stresa.Pierwsza ciąża była idealna a teraz tak strasznie się boję :tak:
Brzuch już nie boli,cycki też,mdłości mam zazwyczaj rano i aby potem zjeść coś normalnego to na początek jest coś słodkiego :-D :-)
Mój brzuch też już trochę wywala,jak leżę jest super płaski,a jak siądę to masakra.

Malvinko bardzo mi przykro że tak się stało ale ...........może to lepiej........niż potem mieć jakieś bardzo chore dziecko.
 
reklama
Karinko no ja właśnie nie chcę Was stresować i straszyć. Przepraszam...
Całą pierwszą ciążę patrzyłam sobie w majtki pomimo plamienia przez tylko 3 dni. Teraz bez patrzenia już widzę co się dzieje i tak już 17 dni się to ciągnie. :wściekła/y:
Szkoda, że ciąża to dla mnie stres, marzyłam o spokojnej i bezproblemowej...a jeszcze bardziej szkoda, że nie tylko mnie to dotyka tylko co drugą z nas. :no:
 
kochane moje...
kiedy tak czytam wasze wypowiedzi, to wdzięczna jestem losowi, że obdarzył mnie tylko mdłościami...
szczerze mówiąc też za każdym razem w toalecie zaglądam czy oby wszystko w porzadku.

Moje mdłosci... a w zasadzieich brak w niedziele rano, był tylko przypadkiem chyba jakimś, popołudniu wszystko wróciło do normy, dziś wymiotuję już reguralnie...:-(,

Moje Drogie, w ramach mikołajek chciałabym żeby święty obdarował Was świętym spokojem, żadnych plamień, krwawień, mdłości... a Fasolki mają rosnąć zdrowo!

Cieszę sie, że przy tych wszystkich zmartwieniach nie tracicie pogody ducha i aktywnie udzielacie sie tutaj, dając tym samym siłę i wiarę nam.

kurcze ależ to dostojnie zabrzmiało.. chyba zaczynam odczuwać atmosferę świąt:-).

No to do poczytania Aniołeczki.
 
Ehh... komp mi się sam zrestartował i cały esej jaki napisałam szlag trafił :wściekła/y: nie mam siły znowu tego pisać - przepraszam :sick:


Dziś odebrałam wyniki na Toksoplazmozę:

IgG - 763,00 IU/ml
IgM - 0,08 IU/ml
Anty-HBs - 415 MIU/ml

Wg jakiegoś artykułu:

IgG (+), IgM (-) – oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach – jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.

Czyli jest dobrze?
 
ja na toksoplazmoze mialam tylko badanie IgG które wykazało 46 lU/ml, lekarz powiedział ze to dobrze, ale przy następnej wizycie też mam zrobic to badanie.
a tu u Ciebie Alkmeno, widzę ponad 700... kurczę!
:confused:
 
na toxo się nie znam, ale bede za 2 tygodnie robiła...

Kobiety ja schizuje, boje się, ze w kazdej chwili zacznę plamić, jak tu czytam..

jakoś musze Bgu podziękowac za cłąokształt....tylko mógłyby jeszcze zabrac mdłosci i chęc na sen...
 
dzięki, dzięki jestem:)
ostatni raz byłam u doktorka bo mnie wkur...niesamowicie:wściekła/y::no:
byłam umówiona na godz 18 weszłam o 20!!!!!!! taka kolejka zabuliłam 120 zł i go opierdzieliłam był niemiły!!!!
ale teraz dobre wieści maleństwo żyje! ma 7 tygodni, termin mam na 22.lipca!
i mam brać luteinę przez najbliższe 2 tyg
 
reklama
Marika cieszę sie z dobrych wieści!

jak maleństwo sie prezentowało na usg?


a co do doktorka... jakiś gbur z natury, czy dzien miał cięzki?

ja tam za 120 zł za max 30 min rozmowy z pacjentką postarałabym się być miła ;-), cholerka chyba minęłam sie z powołaniem :-D

jeszcze raz ściskam serdecznie z radości ze wszystko ok!
 
Do góry