reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Mila, na te z cynamonem też możesz wrzucić przepis :)

Powiem Wam, że jednak co młode pokolenie, to młode. W autobusie jechała jakaś parka, ona w takiej zauważalnej ale jeszcze nie aż tak widocznej ciąży, zaczęła dawać jakieś sygnały swojemu facetowi, ten się wychylił, żeby sprawdzić czy faktycznie mam brzuchol i za chwilę zapytał "chcesz sobie usiąść?". No strasznie miłe to było :)
 
natila zerknęłam na tą stronkę, filmu nie obejrzałam-nie chcę sobie robić psychoterapii-same te mini zdjęcia mówią same za siebie, kiedyś o tym tu rozmawiałyśmy-nie ma sensu abyśmy podawały sobie takie linki-kto chce ten zajrzy, ale poszukaj sobie coś miłego...ja też miałam kiedyś z takiego powodu doła..to jest bez sensu, wiemy co się dzieje na świecie po co jeszcze nam takie filmiki..

Mila a czy byś mogła coś napisać o tym szpitalu w którym chcesz rodzić? jaka jest opieka-jakie tam zwyczaje panują-bo też myślałam o tym szpitalu:tak:
 
Mila dziękuję bardzo, zgadnij co jutro będę robić na deser??? :)))

Grubelku coraz bardzej wierzę w tego banana... :))

Ankami
niezłe, ostatnio podobną sytuację miałam w autobusie... :)
 
Natila proszę daj spokój z takimi komentarzami... Nie wiem o czym jest ten film, ale przypuszczam, że o aborcji... Ja na przykład jestem za aborcją, ale nie komentuję w taki sposób ludzi, którzy mają inną opinię na ten temat...

Nawet nie spojrzałam wczesniej na nazwę linku... aborcja... no właśnie...
 
przepraszam dziewczyny za ta strone ale chcialam wam pokazac jakie za przeproszeniem sa suki na swiecie ktore zabijaja dziecko! :(

Natila, ale tu na forum niektóre dziewczyny otwarcie opowiadają się za aborcją, więc Twoje emocje i tak nie pomogą. Ja akurat też nie wyobrażam sobie usunięcia ciąży dla kaprysu/wygody/etc.

Zebrra, a w tym samym autobusie jak tylko wsiadłam, a za mną matka z synkiem, jakiś stary babsztyl podszedł do chłopca i powiedział: "chłopczyku, nie można z lodem wsiadać do autobusu, nie je się lodów między ludźmi". Już miałam odpalić, że może między ludźmi faktycznie, ale jakoś ich tu nie widzę. Ale skoro matka nie zareagowała, to ugryzłam się w język. Żenujące są jak dla mnie te stare baby wpieprzające się we wszystko co tylko się da.
 
reklama
Do góry