reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam przyszłe mamy!! Co prawda bardzo rzadko sie tu udzielam...no ale zawsze jestem na bieżaco.
Myslalam ze tylko ja mam takie dziwne mysli,ze gdy kochamy sie z moim Misiem to zrobimy cos zlego naszej dzidzi... I to przez te chore mysli jakos wcale nie mam ochoty na seks.
Bazylia- nie masz co sie denerwowac,po prostu jest jeszce za wczesnie,by znalezc malutenka dzidzie.Ja bedac u lekarza (w 4 tyg) nie mialam rzadnych badan,lekarz tylko powiedzial mi mniej wiecej kiedy na swiat przyjdzie dzidzia i ze za ok 6 tyg skontaktuje sie ze mna by umowic sie na wizyte.
Od trzech dni ciagle mnie mdli,a glowa to mi juz peka juz od tygodnia:sick:
 
reklama
Zeberrko nie wiedziałam, że masz za sobą aż tyle trudnych przeżyć. Przykro mi. :-(
Oczywiście, że musimy wierzyć w to, że wszystko będzie dobrze. Bo będzie! :tak:
 
Staram się być dobrej myśli i wierzyć, że tym razem wszystko będzie dobrze, ael uspokoję się pewnie dopiero tuląc do siebie maleństwo :)

TYeraz czekam niecierpliwie na USG, to już w piątek i strasznie chciałabym zobaczyć serduszko! :)
 
ja dziś samolubnie napiszę tylko co u nas bo nie mam siły nawet czytać.
Ciąża daje misię we znaki a własciwie to ciążowe zmęczenie i senność. Ja pierniczę, normalnie nie mam siły nawet prosto siedzieć, bleee.
Wojtek ma katar- woda mu cieknie z nosa dosłownie. Pewnie złapał od Filipa. Mnie też gardło boli więc pewnie jutro, pojutrze i mnie sieknie. Czy pamiętacie co można brać w ciąży na przeziębienie???
Wczoraj bylismy u gina (całą rodziną). Wojtek był przegrzeczny i żywo wszystkim zainteresowany. Fasoleczka ma 13 mm i wiek ciąży 6+5 ( to stan na dzisiaj, więc suwak musze zmienić). KOlejna wizyta 14 grudnia. Chodze do tego samego gina co w pierszej ciąży i wiedziałam, ze będzie usg dopochwowe ale jak przysłowiowa blondyna do usg odsłoniłam brzuch. Ale to chyba z nerwów. W każdym razie mam zrobić badania. Czy jeśli byłam szczepiona niedawno przeciw WZW to musze robić badania HBsAg - wiecie może?

usg 3D moim zdaniem fajna rzecz ale to trochę taki bajer. warte zrobienia bardziej w celach pamiątkowych bo widać dzidzię dużo lepiej. Jeśli ciąż jest zdrowa i przebiega pomyślnie to chyba nie ma potrezby robić 3D. No chyba że dla czystej przyjemności zobaczenia swojego maleństwa. Ale to moje zdanie, nie specjalisty. Koszt zalezy pewnie od specjalisty i sprzętu, słyszłam coś o stawkach 200 zł.

o seksie było- u mnie z ochotą może nie najgorzej ale sił mi brakuje. Rano odpada bo Wojtek budzi się prze 6.00 więc gdybyśmy chcieli się poseksić to o 5.00 rano:eek: w dzień jesteśmy w pracy - odpada. Wieczorem... no własnie padam na ryjek. Nie chce mi się palcem kiwnąć. I oboje jetseśmy przez to niezadowoleni. Pozostają nam weekendy. Niedługo szukują mi się 3 tygodnie wolnego i wtedy...:happy:

niani powiedzieliśmy o drugiej dzidzi i naszych planach ale jej reakcja była, khym, dośc specyficzna. Ani gratulę, ani nic tylko wypaliła, ze jest zdenerwowan bo jej przyjaciółka jest chora na rakja i lezy w szpitalu. A co ma piernik do wiatraka. Normalnie zatkało mnie. A potem powiedziała jeszcze, ze w sumie dobrze mieć dwójkę dzieci bo jedno to jak bąbel na wodzie. Co chciała przez to powiedzieć nie wiem i nawet nie wnikam bo mnie tym wkurzyła, ze hej. Normalnie rozczarowałam się i tyle.

Dobra lecę kapać Juniora
 
Paula,a jak sie poza tym czujesz Skarbie??Mniejsze te plamienia??
Rito no wiesz co?? Tez sie zdziwilam, bo ja przeciez zachwalalas,a tu takie cos:no: Na pytania nie odpowiem,bo nie wiem, ja na przeziebienie pilam mleko z miodem i czosnkiem( blee), herbate z cytryna i miodem.
Agaa zagladaj czesciej!
Marika fajna stronka,szkoda,ze nie po polsku:baffled:
Zebrra tez juz sie nie moge doczekac usg :/
 
marika fajna stronka duzo jest takich :tak:ale niestety nie w naszym jezyku:-(
paula powtarzam pytanko jak plamienie? jest poprawa:-(
rita ta nianie chyba zamurowało jak jej powiedziałaś:szok:
A ja mam sutki tak wrażliwe jak cholerka;-)jeszcze jak mi mała w nocy ssie :szok:to dopiero:szok:a wy o sexiku ja nie mam apetytu:-Dale zanim zafasolkowałam to dzien w dzien aby cos zaskoczyło i sie udało :happy:
 
reklama
Dziewczyny, chodzę sobie po innych forach i czytam o lekarzach prowadzacych ciążę / przyjmujących poród. Trudno się w tym wszystkim połapac,więc moze zrobimy sobie własne podsumowanie kto co wie i co wyczytał w necie albo słyszał od znajomych? A propos Wwy znalazłam kilka informacji, m.in. ze ginekolog do którego chodzę spaprał jakiejś dziewczynie poród (lekarz z enelmedu), ogólnie przewijało się kilka nazwisk dobrych lekarzy: dr Maj z LIMu, dr Osóbka-Morawski z Diagmedu. Czy któraś z Was moze polecic zaufanego, sprawdzonego lekarza w Wwie? ja mam torbiel okołojajnikową i chciałabym byc naprawdę pod fachową opieką podczas ciąży i porodu.. Pozdrawiam wieczornie
 
Do góry