reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marika Slonce trzymaj sie, moze zaraz minie, wszystko bedzie dobrze!!Tyle z nas plami,ze normalnie szok:-( , ja wczoraj przed wspolzyciem ( ktore a propo nie odbywalo sie od zrobienia testu,bo sie balam tego plamienia) tez mialam takie mysli,ze jak zaczne to sobie nie wybacze, a najbardziej mezowi, ktory juz lazil za mna kilka dni,ale na szczescie narazie cisza weic mam nadzieje,ze tak zostanie!!
 
reklama
Lilciu dzięki za słowa otuchy, jestem strasznie blada,plamienie jak gdyby ustało, było takie brązowe, gdyby to była "żywa krew to bym już siedziała w szpitalu ale czytałam gdzieś tutaj że takie brązowe plamienie może być normalne na początku ciąży.
 
marika boze co sie dzieje z tymi plamieniami ,jest na tym watku duzo dziewczyn z tym problemem ,co sie dzieje:szok:trzymaj sie bedzie napewno dobrze :tak:
bazylia właśnie to jeden przypadek i jeden lekarz na ,którego trafiłam tak ze nie ma co sie sugerowac .Ale nie z warszawy ;-)
 
Racja, tym bardziej ze ta panna pisała ze to wszystko miało miejsce w 2001 wiec dobre kilka lat temu, Dziag jest młody wiec moze dopiero zaczynał kariere medyczną, a teraz jest bardziej doswiadczony, w sumie na pierwszej wizycie udzielił mi sam, nie pytany wszystkich potrzebnych informacji i skierował na badania więc to dobrze o nim świadczy!
Marika, ja duzo czytałam o takich brązowych plamieniach ze to często się zdarza na początku więc sie nie przejmuj ale ja dla świętego spokoju zajrzałabym do lekarza.
Pozdrawiam wszystkie mamuski!
 
Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tym dzwiganiem i nieprzemeczaniem sie? lekarz tez mi mówił ze mam nie dzwigac i sie nie przemeczac, ale do jakiego stopnia? czy podniesienie czegokolwiek to juz za wiele, czy chodzi o jakies naprawdę cięzkie dzwiganie typu przenoszenie mebli? i jak to jest z tym nieprzemęczaniem sie, czy jak pojde na siłownie delikatnie poćwiczyc to juz bedzie ryzykowne? albo podbiegnę gdzies kawałek? zupełnie nie wiem jaką skalę zastosować do tych polecen
 
Bazylio ja Miszka dzwigam, bo to moj synek,ale to nie jest niebezpieczne o ile ciaza nie jest zagrozona. Mebli dzwigac nie wolno, nie wolno tez czegos ciezkiego podnosic nagle, z szarpniecia. Na rowerze przejechac sie bys mogla czy podbiec kawalek,ale jakies intensywniejsze cwiczenia odpoadaja:-)

I ja mam pytanie, czy mozna uzywac wszystkich zeli i balsamow do ciala w ciazy????????????Zajupilam St. Ives czy jakos tak, moge stosaowac????
 
Witam i pozdrawiam wszystkie mamusie! Tak czytam wszystko po kolei co piszecie i czasem sie ciesze bo mam podobne symptomy ale tez czasem troche martwie, bo mialam 2 usg do tej pory i byl tylko pecherzyk ( w drugiem oprocz pecherzyka bylk pecherzyk zoltkowy, ponoc to OK). 6 grudnia mam wizyte i zobaczymy. Nie moge sie juz doczekac!!
 
Witajcie moje Duszki...
kolejny dzień na zwolnieniu, tak naprawdę, to jestem wdzięczna panu lekarzowi ze wpadł na pomysł zebym posiedziała w domu. W zasadzie nie rozstaję sie z miską :sick: nie wyobrażam sobie jak m iałąbym to znosić w pracy.
Co do lekarzy i porodów, to tymjestem przerażona najbardziej, bo mieszkam we Wrocławiu dopiero od roku, nie wiem za bradzo które ze szpitali sa dobre, a które nie, chyba powinnam przeprowadzić jakiś wywiad..:confused:

czy też jesteście takie senne?

pozdrawiam serdecznie...

Aniołeczki moje nie dawajcie się plamieniom i innym złym objawom!!! będzie dobrze, do lipca już niedaleczko...;-)
 
reklama
Shirley - witamy
Biedronka - poszukaj w necie, na forach jest naprawdę mnostwo opinii na temat lekarzy i szpitali w róznych miastach, np. na Ci
 
Do góry