reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Bazylia jesli leczysz się w enelmedzie to moge Ci bez obaw polecić dr Dziąga, nie słyszałam, ani nie czytałam o nim żadnej negatywnej opinii, jest ginekologiem-położnikiem. Z enelmedu również dr Chlabicz jest ok.
Ja już zmykam do łózka, bo jutro pobudka 5:30...buuu

Dobrej nocki :)
 
reklama
bazylia niewiem ale u nas w szpitalu lekarze nie przyjmuja porodu tylko dozoruja położnej w ostatniej fazie porodu .No chyba ze umówi sie z nim wcześniej i zapłaci to wtedy ,Na moim porodzie nie był prowadzący lekarz jego zadanie było takie:szok:założył rece i gapił sie ,ale miałam nerwy tylko wypchał łożysko :szok:pooglądał i poszedł ,niewiem moze przerwałam mu w spaniu:wściekła/y:
 
Oliwka - tak, tak, no to własnie dozorowanie miałam na mysli, ale moze rzeczywiscie nie ma co przerywac im drzemki ;-)
Zebrra - niestety to własnie o dr Dziągu znalazłam ta złą opinię, chociaz ja nigdy nie miałam do jego pracy zastrzeżen i moze głupio przejmować się jedną niepochlebną opinią. Z drugiej strony nie miałam okazji go poznać z innej strony niż tylko rutynowych badań. No nie wiem, jestem w kropce. Cytuję tą opinię:
" Ja (na madalinskiego) bylam 2 tygodnie po terminie. I nie chcieli wywolywac. Tylko wzieli mnie na probe oksytocynowa, bo klamalam ze boli. Mowili ze proba nie powinna nic wywolac, a wody odeszly , tylko ze jak tylko zabierali oksytocyne to skurcze ustawaly. Koniec koncow wody byly zielone, lozysko stare, dziecko nie oddychalo, (2 dni pod tlenem) , ja umieralam przez krwotok - mezowi pielegniarka powiedziala zeby sie nie martwil bo zona ma az 15% szans na przezycie(z winy lekarza - DR DZIAG) i ogolnie jest tam FATALNIE!!! UCIEKAJCIE OD MADALINSKIEGO"
 
Lekarz to podstawa, ale nie wszystkie jesteśmy z wawy.


Piję kokatajl truskawkowy zrobiony prze Osobsistego i zaarz biore sie za prace...
 
Tak sobie poczytuje wasze forum i...tak sobie myślę, że chciałabym sie załapac na lipiec, hmmmmm ale chyba już nie zdążę, kto wie może sierpueń..........
Bazylia mogę polecic ci z Warszawy b.dobrego lekarza, prowadził moją ciążę - z komplikacjami...., I wszystko dobrze sie skończyło. Jest świetnym lekarzem i fantastycznym człowiekiem to Prof. Chazan.Bardzo drogie są u niego wizyty(prywatnie),ale myślę, że warto dla spokoju,dla komfortu psych., że z dzieckiem będzie dobrze............. Państwowo na wizytę nawet nie próbowałam się do niego dostac, bo trzeba czekac kilka miesięcy....
A jak byś chciała do niego kontakt to wyślij mi wiad. na priva, bo nie wiem kiedy tu znów zaglądnę..........

Pozdrawiam wszystkie LIPCÓWKI 2007:-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Witam Was ciężarówki!
588.gif
Nieludzka pora, ale co zrobić do pracy muszę iść... mam dzisiaj echo serca, a jutro holter i USG, nie moghe się doczekać!
Miłego dnia! Postaram się zajrzeć z pracy!

Bazylia nie sugerowałabym się tą jedną opinią, myślę, że na temat każdego lekarza możnaby coś takiego znaleźć niestety. Wiem z doświadczenia, że Dziąg to bardzo dobry lekarz i będę go polecać. Teraz chodzę do Chlabicza, bo niestety do BlueCity mam za daleko, i też jestem zadowolona, można o wszystko zapytać, wyjaśnia, jest rzeczowy, dla cięzarówki rezerwuje czas dwóch wizyt, no i uratował dziecko mojej koleżanki!
 
Witam Was ciężarówki!
588.gif
Nieludzka pora, ale co zrobić do pracy muszę iść... mam dzisiaj echo serca, a jutro holter i USG, nie moghe się doczekać!
Miłego dnia! Postaram się zajrzeć z pracy!

Bazylia nie sugerowałabym się tą jedną opinią, myślę, że na temat każdego lekarza możnaby coś takiego znaleźć niestety. Wiem z doświadczenia, że Dziąg to bardzo dobry lekarz i będę go polecać. Teraz chodzę do Chlabicza, bo niestety do BlueCity mam za daleko, i też jestem zadowolona, można o wszystko zapytać, wyjaśnia, jest rzeczowy, dla cięzarówki rezerwuje czas dwóch wizyt, no i uratował dziecko mojej koleżanki!

Ściskam Was cieplutko!
 
I ja sie dzis witam, ja w sobote o tej porze co Ty Zebrra bede wstawac,bo do szkoly:baffled:
Momma -a moze jednak uda sie na lipiec, a jak nie to sle pozytywne fluidki nawet na sierpien:-)

Buziaki!
 
reklama
przyszła kolej na mnie (co to jakaś epidemia?):no: zaczęłam plamić....nic nie boli-mam mieszane uczucia,poczekam może przestanie samo
 
Do góry