reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam z czerwcowek i gratuluje wszystkim nowym lipcoweczkom:-)
Biedronka - jak Ci lekarz nie zlecil to nie ma co robic bety, niepotrzebnie tylko wydasz kase a jak sie okaze, ze przyrasta nie ksiazkowo to sie niepotrzebnie zestresujesz. Duzo lepsze jest po prostu badanie usg - z tego co widze to u Ciebie juz powinno dzidzi pikac serduszko:-) A to jedyny i niepodwazalny dowod, ze fasolka dobrze sie rozwija. Ja na Twoim miejscu darowalabym sobie ta cala bete:happy:
 
reklama
Marchewa - ja jakis miesiac temu tez mialam okropny bol glowy:wściekła/y: cale szczescie trwal tydzien i po krzyku. A z lekow to chyba tylko nospa ale mi to nic nie dalo;)
 
fantazja, dzięki jutro ide na kolejną wizytę, będziemy szukać serduszka ;-) moze nawet dostanę kolejne zdjęcie Maluszka, oczywiście od razu się wam pochwalę.

a co do leków na ból głowy Marcheweczko, w programiku "mamo, już jestem" słyszałam ze można brać pochodne paracetamolu, unikać ibupromów i podobnych.
 
Biedronko fajnie widzieć jak rodzinka się cieszy co? moja też się cieszyła a męża rodzinka nadal nic nie wie-
 
Ostatnia edycja:
u mnie moja polowa rodziny wie a druga polowa nie...poczekam do 4 grudnia do usg bo jak wiecie jedno juz mialam ale poza pecherzykiem nic nie bylo widac i pan doktor powiedzial ze to nie 7 tydzien jak eychodzi z @ tylko gdzies 4 ze owulacja nastapila pozniej....tylko czy napewno to sie okaze:(
z objawow to "tepy" bol juz minol i nie wystepuke wogole ....ale piersi sa duzo wieksze i z kazdym dniem bola coraz bardziej to chyba dobry objaw ze pecherzyk jednak nie bedzie pusty:)
jestem ciagle senna i strasznie jest mi ciagle niedobrze ale wymiotow nie mam....
 
Patina jak tak czytam co piszesz to mam to samo 4 grudzień usg, piersi bolały ale już jest spokój, no i ta senność rano mam taki problem z wstawaniem(dzisiaj wylazłam o 11!!!:szok::szok::eek:) i też czuje się nie dobrze jak by mdłości ale nie wymiotuje jeszcze ani razu ale się tak "zbiera" w gardle klucha, na żołądku ciężko....:eek::dry: niby nic ale takie samopoczucie jest męczące bo nic się nie chce:sick: pozdrawiam do jutra!
 
Witajcie wieczornie :)

Lila w 9 tygodniu...dlatego na razie boję się cieszyć..
Paula trzymam za Ciebie kciuki! Musi być dobrze!!!

Ja tez biorę duphaston profilaktycznie, chociaż prawdę mówiąć teraz nie miałam badanego progesteronu tylko wczesniej...

Marchewa temperatura w ciąży zawsze jest podwyższona, to bardzo dobrze, że taką masz, gorzej by było gdyby zaczęła mocno spadać do "normalnego" u Ciebie poziomu...

Jesli chcesz spójrz na mój wykres... zebrra - wykres na 28dni.pl

Ja jutro lecę na badanka, wiec trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!
 
reklama
Zebrra trzymam kciuki, wszystko napewno bedzie dobrze, zaraz po badaniach napsiz nam co i jak:tak:
Marchewa no wlasnie, wszystko co na paracetamolu, np Apap. co do podwyzszonej tempki to moze to byc ojwa przeziebienia,ale tez i ciazy, zrob sobie szklanice mleka z miodem i czosnkiem( wiem,wiem,ze ochydne,ale tez z Mikim pilam:baffled: , herbate z miodem,cytryna, wygrzej sie, zobaczysz jak bedzie, jak jutro tez sie tak czuc bedziesz to idz do lekrza, przepsize leki, ktore bedziesz mogla brac.
Marika dzis rozmawialam z Paula prez telefon. Musi lezec wiec jak bedzie miala dostep do laptopa bedzie z nami pisac, tylko wtedy. Juz jest lepiej.

Objawy: Bolace piersi,a raczej sutki, sennosc, duzo pije i podbrzusze pobolewa od czasu do czasu, ciagnie, czeste sikanie.

Rodzinka wie, ta co powinna rzecz jasna:-)

Ide kapac Mikulca:-)
 
Do góry