reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Cześć Dziewczyny!

Ja na chwilę, chciałam Wam podziękować za troskę.
Już mi dzisiaj lepiej, przede wszystkim plamienie znowu jest brunatne, a nie krew jak wczoraj.
Leżę cały czas, wstaję tylko do WC. Wierzę, że dzidzia jest silna i że zobaczymy się w Lipcu 2007.

Witam nowe mamy!

Sylkę 2007, Bazylię i Capri
!

Jeśli podacie mi daty przewidywanego terminu porodu to dopiszę Was do Listy Lipcówek.

Marchewa temperatura ok. 37 stopni w ciąży jest jak najbardziej normalna i niczym nie należy jej zbijać.

Zebrra wszystko będzie dobrze!!!

Co do farbowania to można oczywiście tylko trzeba fryzjerowi powiedzieć, że jest się w ciąży.

Co do nowiny i rodziny to teściowie już wiedzą. Dowiedzieli się wczoraj, niestety w niezbyt sympatycznych okolicznościach bo potrzebowaliśmy, żeby zostali z synkiem pod szpitalem.
 
reklama
Paula, na pewno bedzie dobrze, trzeba myslec pozytywnie! zobacz ile tutaj głów do pozytywnego myslenia dla Ciebie i kciuków do trzymania :-)

Co do terminu porodu, to ja nie wiem, z kazdego kalkulatora w necie wychodzi inaczej, a i tygodnia ciązy juz nie wiem jakiego się trzymac, czy liczyc od ostatniej miesiączki, czy od owu... Jak liczycie dziewczyny? jedyna pewna rzecz to ze ostatni okres miałam 26.10, a dalej to juz czarna magia. Moze doktorek mi rozjasni we łbie..
 
paula trzymamy kciuki bedzie wszystko dobrze,musi byc dobrze odpoczywaj ;-)
witam tez nowe mamuski :tak:
bazylia niewiem ale umnie lekarz określał od ostatniej @ termin;-)
 
Prezydent wczoraj podpisał nowelizacje ustawy odnosnie urlopów macierzyńskich !!!!! Ustawa wejdzie w zycie za ok 2 tygodnie, wiec przy pierwszym dziecku zamiast 16tyg bedzie 18 a przy kolejnych zamiast 18 bedzie 20. Super zawsze dwa tygodnie wiecej.
 
bazylia jeżeli miałaś regularny,średnio 28-dniowy cykl to termin obliczysz w taki sposób: do daty ostatniej @ dodaj 7 dni i odejmij 3 miesiące:tak::tak:
 
PaulaC ja jeszcze dokladnie nie wiem kiedy, ale wg obliczen ksiazkowych to przypada mi poród na 16 lipca;)) ginekolog jeszcze nie potwierdzil.
pozdrawiam wszysktie lipcóweczki
 
bazylia dzieki za odp o becie. na razie jescze nie bede robic tych badan czekam cierpliwie jeszcze tydzien i ide na kolejne usg. co ma byc to bedzie, nie chce sie nie potrzebnie denerwowac - mam ciezke egzaminy za niedlugo wiec wole poczekac az bedzie po. po prostu nie moge ich nie zdac. a wiem ze jak cos by bylo nie tak to bym za badzo sie chyba pouczyc nie mogla....chociaz mam zle przeczucia ze jednak dobrze z moim okruszkiem nie jest....oby mnie te uczucia mylily. z drugiej strony jakos tak nie moge usiedziec na miejscu i czekac bezczynnie....oj nie wiem co robic naprawde.
Lilu- Lilia tez jest piekne imie! ja bym tak chciala moja coreczke nazwac ale maz sie uparl ze jego mama bedzie zazdrosna. jego mama ma na imie Kazimiera wiec szanse raczej sa zerowe zeby moje dziecko mialo imie po tej babci:-D . ja studiuje ksiegowosc, ale nie w Polsce, tu hgdzie mieszkam w Londynie. w Polsce skonczylam geografie na Univerku Gdanskim. a ta ksiegowosc to dla pieniedzy nie z zainteresowania oczywiscie...zycze powodzonka na studiach! piszesz juz prace mgr???
Paula- ja rowniez trzymam kciuki! dasz rade! jesli moge zapytac czy to twoje pierwsze problemy z utrzymaniem ciazy czy juz Ci sie wczesniej zdarzylo??
 
reklama
Witam
Gratuluję nowym mamusią i cieszę się że nasze grono się powiększa :-)
A ja wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest ok,ciąża potwierdzona serducho bije :-) :-) :-) jestem bardzo szczęśliwa !!!!
Zlecił mi mase badań,powiedział że teraz tak dużo zaleca ale to od pacjętki zależy czy wszystkie wykona
a więc mam takie do zrobienia
-morfologia
-badanie ogólne moczu
-posiew moczu
-glikemia na czczo
-VDRL
-Toxo IgG
-Toxo IgM
-Fe
-HBV+ anty HCV
-CMV Ijg i IgM
-TSH
Kurde te badania wyjdą mnie jakieś 300 zł i niewiem cz nie zrezygnować z Toxo bo w poprzedniej ciąży wynik był negatywny.Potem chcę jeszcze zrobić test PAPP-a.

Ja termin porodu określiłam licząc od pierwszego dnia ostatniej @ a potem lekarz określi mi dokładnie.

U nas wiedzą rodzice i trzy moje najbliższe kupele.

Paula cały czas trzymam za Was kciuki
 
Do góry