reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Malvina w pierwszej ciąży plamiłam w 6 tygodniu przez 3 dni, ale bez leków i innych ingerencji donosiłam.
To znaczy brałam przez ostatnie 3 miesiące preparat magnezu na skurcze macicy bo co jakiś czas się stawiała.
Urodziłam w terminie, nie powiem, żeby było lekko, ale generalnie miałam mniej problemów w tamtej ciąży.
Nigdy nie poroniłam i bardzo bym chciała by tak zostało....
Teraz plamienie trwa od 7 tygodnia już 12 dni i biorę leki na podtrzymanie i leżę. Mam nadzieję, że i tym razem uda nam się z tego wyjść obronną ręką.

A na kiedy Ty masz termin porodu? Bo też nie mam danych do dopisania do listy.

Sylka 2007 na razie dopiszę termin jaki znasz. Jakby się zmienił to zawsze mogę poprawić.
 
reklama
Ja tylko na moment i lece sprzatac poki spi.

Paula buziaczki!!Masz juz laptopa??
Malvinko - gdzie tam, nasza promotorka to taka olewatorka,ze ciezko sie z nia spotkac:eek: A co dopiero pisac i wiedziec,ze tak moze byc:eek:
Sylka 2007 - witaj!!:-)
 
Paula martwiłam się, wszystko będzie dobrze odpoczywaj, chociaż toi nie łatwe bo masz brzdąca w domu....ech dasz radę!
U mnie senność niesamowita, dzisiaj zrobiłam sobie drzemkę, i odliczam dni do mojej pierwszej wizyty...kurczę nie chce mi się być w ciąży....tyle czasu prawie jak słoń:szok::no: szkoda że dziecko szybciej się nie rodzi:-p (dobrze że wolno pomarzyć ach...)
 
bie_dronka - moje mdłości (jesli można je tak nazwać) chyba powoli mijają - od ponad tygodnia piję herbatkę imbirową i może dlatego :) Ja też mam takie dziwnie bóle brzucha - raz po prawej raz po lewej stronie... ale rzadko - chyba, ze się przeciagam... tak jakbym naciągała sobie jakieś mięśnie... liczę, ze to rozciaganie wiązadeł macicy czy jakoś tak :)

Moja rodzinka tak jak pisałam wcześniej, jak wszystko będzie w porządku dowie się na święta - kiedy dostaną w prezencie duże pudełko a w środku małe zdjęcie USG :) I wtedy dopiero reszta rodziny i znajomi.


Wczoraj byłam u ginekologa - powiedziałam o tym lekkim plamieniu ale powiedziała, ze wszystko jest w porządku i żeby się nie martwić, założyła mi tez kartę ciąży, dostałam skierowanie na USG ale powiedziała, żebym zrobiła w 10-14tc to wtedy bedzie więcej widać... Dostałam znowu skierowanie na pobranie krwi i moczu, następna wizyta 11 grudnia.

Na USG zapisałam się na 12 grudnia (równo 10tc)
 
Alkmena ja planuję taki sam przeent swiąteczny dla rodzinki....



dzis metnie, sennie, tak sobie...

lubie jak Pani spzrat i wracam do domku i mam czysciutko i pachnaco....

moze mi czasami obaid ugotuje...

jaks beznadzieja jestm...


miłego popołudnia....

dzis boli brzuch...i to mocno, mimo nospy sztuk 3...
 
Mnie tez jakos dziwnie pobolewa, chyba to normalne? jak myslicie? mnie zwłaszcza czasem zaboli jak się przeciągne, tak jak Alkmena pisze.
Siedze w pracy i wyobrazam sobie moment kiedy im wszystkim powiem, jaka to piękna wizja, że wtedy wybaczą mi te wszystkie złośliwosci i wybuchy, humorki i miny, wtedy bedzie im głupio ze się na mnie gniewali! ;-)
 
Mnie tez brzuch bobolew,a raczej ta rana tak ciagnie jakos.

zjadlam dzis sledzia, no nie moglam sie oprzec w Auchan i kupilam:eek: , teraz jem pierniki i pije sok pomaranczowy:-) Miszko spi,ale chyba czas go budzic:baffled:
 
Ja mam pytanie,jakie badania wedłg was z mojej listy powinnam zrobić a jakie mogę sobie odpuścić????Jest to dlamnie bardzo ważne-będę wdzięczna za odpowiedzi.

Mnie też czasem bobolewa brzuch a w pierwszej ciąży tak nie było,lekarz powierział że może tak być też na inną płeć :-) więc może będzie dziewczynka ;-)
 
Karinka mnie pobolewał na córeczkę a teraz nie boli(może,będzie synek?:laugh2:ty masz odwrotnie-tak naprawdę watpie że to może mieć coś wspólnego z płcią dziecka...:no:a co do badań to nie wiem co ci poradzić:confused::sick:
Mam takie uczucie cały czas chodzę i myślę że cos bym zjadła a jak podchodzę do lodówki czuje się pełna i mnie mdli...:baffled:
Lila narobiłaś mi chętki na śledzika(raczej nie zachcianka) dawno nie jadłam...mniam, podjadę do sklepu.....albo serek hohland ze szczypiorkiem na ciemnym chlebku..jeść mi się chce(chyba...)
 
reklama
Do góry