reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

hej no wlasnie ja tez sie zastanawiam kiedy udac sie do gina???????
zeby juz powiedzial cos konkretnegoa nie ze mam przyjsc za jakis czasa w szczegolnosci ze to prywatny lekarz(bardzo dobry)....
powiedzcie mi czy moze wasze brzuchy powikszyly sie juz troche? bo ja mam trudnosci z wciaganiem :tak: tak jak do tej pory to bylo troche twardy jest czy to problem?
 
reklama
Lui dasz radę, jesteś w ciązy ;-)




jakoś sie kręci, a jak.....

jutro wrac Osobisty to go wykorzystam, już obmysliłam strategię: myje okna, pierez, myje podłogi, pastuje, myje moje auto, sprzta, gotuje...niech sie chłopak postara, dam mu szanse.....

a ja sie poobijam i poczytam w końcu coś, skozce do frzyjera, czy moge farbowac, do kos,metyczki i w koncu wymoge na Osobsitym zelowe paznokcie...




moze to głupie, ale wstaję rano i mówie sama do siebie" Słuchaj Ziutek matka cie kocha, ale matak musi sie napić kawy, bo padnie, wiec prosze cie ziutek grezcny bądz, potem zjemy coś, co tylko checsz, nawet chleb zjem jak masz ochote, mimo ze od 3 lat go nie jem, ziutek nei wymiotujemy, bo matak nei ma zcasu, makijaż musi zrobić, prysznic wzisc, sozcewki ząłoyć, pieknei wygladac. Ziutek fajny jeste, wiec nie rób mi numerów"

i wiecie co, czuję sie dobrze, nic mi nie dolega, tylko biuts pobolewa, sikam czesciej i tyle

mocno wierze w To, ze tak bedzie zawsze ;-)
 
Czesc!!

Haha Marchewa i Ty buczysz haha!!No co Ty babo!!Jak Ty juz z dzieckiem nawijasz bombowo,ze dodam, to git bedzie, ja jeszcze tak nie gadam haha. Super!! Az Cie uscisne za to!!:-)
Patina - ja do lekarza ide we wtorek,bo ta babka, do ktorej chce isc ma usg tylko w ewtorki,a w ogole to zenada z tymi przychodniami u nas i usg:wściekła/y: Juz w ten wtorek, bedzie to juz 7 tydzien, tkaze mam nadzieje cos zobaczyc o ile zechce mi zrobic usg. co do brzucha to wstyd sie przyznac,ale mi po Miszku zostalo 10 kg wiec i brzuch mam,ale czy to ciazowy to nie wiem, chociaz jak wciagalam to nie bylo,a teraz zostaje troche:tak: Oo, zauwazylam,ze nasz suwaczek rozni sie tylko jeden dzien, to w nastepnym tygodniu mozesz juz isc, powinno byc cos wida,cbo bedzie to 7 tydzien.

no to i jak mam pytanka malutkie;-)

Czy przytylyscie juz cos???????
Czy macie takie twarde pod brzuchem, zwlaszcza wieczorem???
Czujecie wieczorem napiecie, ciagniecie w podbrzuszu???
 
Lila gdam z nim tylko daltego, żeby wynegocjowac rano wypicie kawy i wytłumaczyć mu, ze nei wolno zmuszac matki do wymiotów, bo matka tego nie przezyje i matka nei zdązy zrobić make up. To czyste negocjacje ;-)

Czuję sie w miarę tylko barzdo boli mnei głowa, na skurcze nospa, jem nawet coś niecoś i tresuję Osobistego ;-)

Ide do kina ze znajomym ;-)
 
Cześć Dziewczyny!

Nareszcie jestem z powrotem. Nie miałam internetu 3 dni, a mam takie zaległości, jakbym miesiąc nie pisała.

Witam serdecznie nowe Lipcóweczki i zapraszam do wklejania szczęśliwych teścików do galerii.

Podajcie mi też na PW Wasze przewidywane terminy porodów to dopiszę Was do coraz większej listy Lipcówek. :-)

Lila
ja mam takie twardsze podbrzusze, wieczorami czuję napięcie, a brzuch mi jeszcze nie rośnie (chyba), nie ściskam go jedynie spodniami, co robiłam do tej pory z moją poSzymkową fałdką :zawstydzona/y: i często noszę rozpięty guzik, więc wygląda na to, że już go nieco wysadziło.

Zebrra tak mam wykresik na 28 dni. :-)
Teraz się upewniłam, że Ty to Ty. Jeszcze raz gratuluję!!!

Oliwko29 czekamy tu na Ciebie. Wiesz już coś?

Rito witam serdecznie na Lipcóweczkach. To już jesteśmy cztery podwójne mamuśki ;-):-)

Marchewa ja nie mam w ogóle nudności, przy pierwszej ciąży męczyły mnie całymi dniami, ale funkcjonowałam normalnie.
Masz prawo chcieć cc, tak samo jak ja mam prawo chcieć drugi raz naturalnie rodzić.
Na pewno dasz radę! Kobiety to cholernie silne istoty.
Szybkie tempo życia będziesz musiała potem (siłą faktu) zwolnić, jeśli będzie Ci zależało na dziecku. Masz 9 miesięcy na to, żeby się z tym oswoić.
Masz dopiero 30 lat, a nie aż, jesteś silna i sobie ze wszystkim poradzisz.
Musisz w to wierzyć, a męża wykorzystuj jak najbardziej, nich pomaga ile się da. W końcu będzie ojcem.

************

Byłam wczoraj u lekarza. Ciąża jest co gin potwierdził, macica powiększona, rozmiar odpowiada początkowi 7 tygodnia ciąży.
Dostałam skierowania na badania krwi, moczu, a w grudniu idę na USG.
Nudności nie mam, piersi tylko lekko pobolewają, sikam częściej, ale poza tym czuję się świetnie, nawet nie jestem senna.
Żyć nie umierać. :-)
 
Witajcie.
Zrobilam dzis maraton , az 6 godz biegalam po miescie w zalatwianiu roznych spraw. Przez to , ze pije wiecej musialam 3 razy szukac wc!!
Czy mi sie brzuszek powiekszyl chyba tak bo guziczek tez czasem odpinam.
Czy Was tez tak boli krzyz? bo mnie przewaznie wieczorem.
Pozatym musialam kupic wiekszy biustonosz bo te juz sie przestaly sprawdzac , a jakas wstretna baba w sklepie probowala mi wmowic ze ten rozmiar to nie na pania!!Zmienilam sklep haha.
I dzis dotarlo do mnie ,ze jak moj syn bedzie mial komunie w maju to ja juz sie chyba bede turlac:) Pozyjemy zobaczymy. Pozdrowionka:):):)
 
Wczoraj zaczełam plamic, kurcze zbyt duzo stresu i nawału roboty mam ostatnio. Wzięłam dufaston niby przeszło ale i tak jakos kiepsko sie czuje. Jutro impreza u nas na 40 osób a ze miałam przez egzaminy zaległowsi w sprzataniu to teraz probuje w dwa dni nadrobic dwa tygodnie. Jedwo zyje. Dzis niosłam pranie z piwnicy na I pietro to sie tak zdyszałam ze ledwo zyłam. Jestem stale zmeczona i nie mam apetytu na jedzenie. Jeszcze nie przytyłam ale brzyszek robi sie pod pepkiem smiesznie wystajacy (to uwaga mojego meza). Teraz piore, prasuje , potem bede sprzatac a jeszcze potem jak mi sil i czasu starczy bede gotowac.
 
gośka

nie mecz sie tak, nie rób tyle....

ja prezd chwilą wynegocjowłam z mezem pania do sprzatnia, choć do tej pory nigdy się nie zgadzał ;-)
 
WITAJCIE BABULKI!:happy:

fajnie tak sobie Was poczytać,
Wasze rozterki i problemy

mam nadzieję,że nie macie mi za złe,
chętnie też służe pomocą,jakbyście miały jakieś pytanka:tak: :-)
 
reklama
Marchewka piszesz o paznokciach,
u mnie tipsy,ani żadne żele podczas ciąży
nie trzymały się.............ponoc miałam za tłuste paznokcie

z ciężkim bólem serca musiałam zedrzeć wszystko
i założyłam sobie tipsy dopiero po ciąży:-D
 
Do góry