reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam.:-)
Czy Wasze maluchy były już na kontroli u ortopedy? My właśnie byliśmy niedawno i mam wrażenie, że lekarz niedokładnie sprawdził Cyryla (przynajmniej w porównaniu do opowieści innych mam). I ewentualnie jakie macie zalecenia do obuwia w domu - w kapciach czy boso?
My u ortopedy z Grzesiem nie bylismy.:no: Zresztą nie widzę takiej potrzeby,jeżeli nie ma nic niepokojącego.:sorry: Grzesiowi każde (dwa) usg bioderek wyszło prawidłowo.:tak: Cos dolega Cyrylowi?:confused:
Grześko zwykle po domu biega na bosaka (w skarpetkach), czasem w kapciach (nieraz nawet sam przynosi:-D).:tak:
 
Saratonie, nieważne czy lekarz przesadza czy nie, lepiej to sprawdzić i mieć święty spokój. Trzymam kciuki.

November Rain, nam ortopeda kazał przyjść ok. 2 miesięcy po tym, jak Łucja zacznie chodzić, ale ponieważ trochę się zagapiłam z zapisami a potem były odległe terminy, to kontrolę Łu miała jakoś w październiku chyba. Po domu najczęściej biega zupełnie boso, nawet bez skarpet. Czasami przynosi sobie takie buciki tombuta i pokazuje, żeby jej założyć, ale ponieważ już z nich wyrosła, to schowałam, co by jej nie kusiło ;)

Paaulisia, u dentysty jeszcze nie byłam z Łucją, kiedyś dopytywałam w recepcji w gabinecie dla dzieci, to powiedzieli, żeby dopiero po skończeniu 2. roku życia przyjść, jak już wszystkie zęby wyjdą. Łu ma straszne krzywulce na dole. Ma czwórki, ale nadal nie ma kłów ;)
 
Witam serdecznie!
Również chciałabym przypiąć się do lipcóweczek ponieważ moja córa jest z 10.07.07 a mój mężulek 12.07 ale nie wiem czy mogę.
Ostatnio przeczytałam,że większość nie życzy sobie tu obcych.
Pozdrowionka!
 
Witam serdecznie!
Również chciałabym przypiąć się do lipcóweczek ponieważ moja córa jest z 10.07.07 a mój mężulek 12.07 ale nie wiem czy mogę.
Ostatnio przeczytałam,że większość nie życzy sobie tu obcych.
Pozdrowionka!
Hej Hej Paulinko witamy jak najbardziej :tak::tak:
Cieszymy sie ze dolaczasz do Nas i mile Cie witamy wszystkie :tak::tak::tak:
My zyczymy sobie jak najbardziej i cieszymy sie ze jest ktos jeszcze z lipcoweczek 2007 bo jest nas tylko kilka ;-)ale za to zlote egzemplarze :-D;-)zapraszamy do pisania i jak najczestszego odwiedzania Nas :-):-):-)

Napisz cos o Sobie i swojej Corci ?
Jak ma na imie?
Gdzie mieszkacie? Jak sie mala chowa? Ile macie zabkow :szok::-D:rofl2: zapraszamy i czekamy na posciki :-):-):-)
 
Dziękuję za tak cieplutkie powitanie:-)
Ja mam na imę Ola moja córcia Paulinka.
Ile Guguś ma ząbków hmmmm zbytnio nie da zaglądnąc w buźkę ale sporo (dziś postaram się policzyć:-D)
Jesteśmy z Kłodzka.
Paulisia chowa się po kątach :-Dżartuję,dobrze choć mamy ostatnio problem z jedzonkiem:-(nie uznaje mleka i serów:-(ale staram się je przemycać w jakikolwiek sposób.
Mam pytanie jak można dołączyć do społeczności lipcóweczek?

POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
 
Dziękuję za tak cieplutkie powitanie:-)
Ja mam na imę Ola moja córcia Paulinka.
Ile Guguś ma ząbków hmmmm zbytnio nie da zaglądnąc w buźkę ale sporo (dziś postaram się policzyć:-D)
Jesteśmy z Kłodzka.
Paulisia chowa się po kątach :-Dżartuję,dobrze choć mamy ostatnio problem z jedzonkiem:-(nie uznaje mleka i serów:-(ale staram się je przemycać w jakikolwiek sposób.
Mam pytanie jak można dołączyć do społeczności lipcóweczek?

POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
hejka , nie ma za co :tak:;-)
Ohh no tak przepraszam nie zauwazylam :-p:zawstydzona/y:
Milo Mi Olu ja mam na Imie Ewelina :-p:rofl2:
No to chyba normalne ze zaczynaja wybrzydzac te nasze dzieciaczki :-p:-D pokazuja juz swoje gusta ;-):-)
A co robisz na codzien ? duzo siedzisz na BB ??
Jak trafilas na BB ??:confused::happy:
Pozdrawiam :-)
 
hej!!!
miło ze jakas nowa osobka do nas zawitala:-D miło mi jestem Paulina;-):tak:
tak jak pisze Ewelinka pisz jak najczesciej i jak najwiecej:happy::sorry2:
czekamy na nowe posty!!!
ps. juz jestes w społecznosci lipcoweczek 2007!!!:rofl2:
 
reklama
Bardzo mi miło!:-)
Na co dzień siedzę z moim maleństwem w domku i robimy się pustelnikami:-D
Mała nie ma się z kim bawić(oprócz mnie,no i taty -oczywiście jeżeli nie pracuje)
A ja nie mam z kim pogawędzić więc bardzo często siedzę na BB.Przez przypadek tu trafiłam,szukałam na google jakiegoś forum dla mam no i jestem:-)
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry