reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Pięknie rosną te brzuszki:)
Venice- prawie taki duży jak mój :)
Madziolina- zgrabniutki ten Twój brzuszek :)
To i my się pokażemy ;)
17+4(om); 18+1(usg)
Ps. W ciąży z Ami taki brzuszek miałam w 6 msc.
 

Załączniki

  • IMG_20160214_233711.JPG
    IMG_20160214_233711.JPG
    660,9 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Skoro pytanie dotyczy brzucha to pisze je tutaj. Otoz,dziś mama mi dotykala brzucha i mówi że dzidzia chyba z prawej strony jest, też tak pomyślałam,taki twardszy i większy brzuch miałam z prawej od pepka,na jego wysokości, ale nie wiem czy to możliwe,że to byłby dzieciak? Jest to możliwe że byłaby na tej wysokości? Często takie napinanie czuje koło pepka z prawej i z lewej,boje się że mi do końca ten pępek wyleci haha :)
 
Skoro pytanie dotyczy brzucha to pisze je tutaj. Otoz,dziś mama mi dotykala brzucha i mówi że dzidzia chyba z prawej strony jest, też tak pomyślałam,taki twardszy i większy brzuch miałam z prawej od pepka,na jego wysokości, ale nie wiem czy to możliwe,że to byłby dzieciak? Jest to możliwe że byłaby na tej wysokości? Często takie napinanie czuje koło pepka z prawej i z lewej,boje się że mi do końca ten pępek wyleci haha :)
Może tak być...ja np mam bliźniaki po prawej stronie i brzuch jak się napina to z prawej i bardziej prawa strona mnie boli.
Ewelinka spokojnie ,jeszcze zdążysz przytyć....
Patuśka pewno ci poszło w całe ciało....teraz kolej na brzuch !
u mnie + 1,5
W całe całe. Żebyś wiedziała. Tak po równo się póki co rozłożyła waga...

Dużo osób mówi ze nie wyglądam na bliźniaki.

f2w3kw7ijzzr6lqp.png
 
MalinowaMarta, Julka89.89 w jakim rozmiarze zamawiałyście koszulki ciążowe? Waszym sprzed ciąży czy jakimś większym?
 
Ja w rozmiarze L. przed ciążą nosiłam M czasem L. ale ogólnie jak będzie duży brzuch to nie wcisne juz chyba że się jakimś cudem rozciągnie :)
 
Julka - spory!!!!!!!!!! :)
MalinowaMatra - dziękuję!!!! :*
Madziolina - ładniutki!!!
Venicee - ale duży! :) Dopiero jak przeczytałam,, nie patrzcie na bajzel,,, to spojrzałam, wiesz jak to działa :D Bajzlu żadnego nie widać!
Jolciu - śliczny, zgrabniutki! :)

Mi to po 2kg w każdego cycka poszło :errr: A bolą OKROPNIE!!! Ja mam +7 :baffled:
 
reklama
sliczne bruszki bez wyjątku -i te spore i te mniejsze :D No kochane widac że w ciązy jesteśmy ! !!!!! a teraz to tylko będą rosnąć nasze brzuszęta !
 
Do góry