reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Ja na stowe będę rodzic na Brochowie, znajome które tam rodziły bardzo chwalą ten szpital. Chodzę do Medfeminy, do dr. Zborowskiego :) z której części Wrocka jesteś?
 
reklama
to chyba prywatna klinika z tego co sie orientuje? Ja chodzę do dr Wurm w Luxmedzie. No właśnie słyszałam ze to dobry szpital w sumie o Kamińskiego słyszałam tez dobre zdanie ostatnio ze wiele sie zmieniło, i sale sa po remoncie no i jest w razie czego oddział ratunkowy dla noworodków ale muszę sie wybrać do szpitala na Brochowie zobaczyc jak tam jest i wtedy zdecyduje:) Moje koleżanki tez właśnie polecają Brochów. Moj rejon to Fabryczna:)
 
No prywatna, wole tak, bo mam wszystko na 'juz', bez czekania i nerwów :) Na Brochowie tez jest oddział ratunkowy i po remoncie :) o to ja z drugiej strony Wrocławia, z Księża Małego :)
 
powiem Ci, ze ja tez w sumie nie czekam wiadomo nie trzeba wiecej chodzic do dr jak 1 w miesiacu wiec zawsze na poczatku miesiaca robie badania krwi i tydzien po badaniach ide do dr.na konsultacje....no to moze sie tam zobaczymy na porodowce:) na pewno po nowym roku bede chciala sie tam wybrac na obejrzenie sali- bo czytalam, ze jest taka mozliwosc:) A jak ogolnie sie czujesz?Jak brzuszek-rosnie?:)
 
Ja pójdę gdzieś w marcu, kwietniu, odrazu dowiem się o poród rodzinny. Na początku strasznie mdłości, bez wymiotów ale było okropnie :/ piersi mnie bolą i juz są takie wielkie, że wyglądam groteskowo aż - jestem z natury strasznie chuda :) mam trochę zaparcia, tak co drugi dzień idę na kibelek :/ a brzuch? Nie dopinam się w żadne spodnie, nawet leginsy mnie cisną :p wiec chyba rośnie pomału :D
 
no wlasnie ja tez tak chyba sobie pdojade do tego szpitala zobaczyc jakie sa sale wypytam o wszystko..no ja mialam mdlosci czasem mam jeszcze do dzis jak nie zjem czegos zaparcia tez czasem mam ale staram sie wtedy natychmiast reagowac pije kefiry. Mi brzuszek az tak bardzo nie urosl w sumie ale liginsy mnie cisna. Ale jesz tak jak pisza wszedzie 5 posilkow ryby warzywa miesko...wszytsko bez soli...owoce..
 
Co Ty :) Jem wszystko to na co mam ochotę :) oprócz surowego mięsa i ryb rzecz jasna (chociaż za sushi dałabym się pokroić hehe) jem tak, żeby się najeść, nic na siłę :) teraz mam jazdę na jogurty, banany i suszone owoce. A tak to podjadam czasem jakieś chipsy, zjem pizzę , frytki czy wciągnę cheeseburgera z maka. Nie dajmy się zwariować! Moja koleżanka cała ciążę spędziła w mcdonaldzie i urodziła zdrowa dziewczynkę
 
no to superrrr:)nie no pewnie nie dajmy sie zwariowac im wiecej sie czyta co mozna co nie to oszalec mozna. Wiadomo wszystko z rozwaga,ja staram sie jesc malo ale czesto a to kanapeczki a to salatka a to mieso ale za o indyk mnie odrzuca i brokuly i makaron razowy nie moge tego jesc no i oczywiscie 2 razy w tygodniu rybke staram sie wciagnac. Ojjjj z tym mcdonaldem to tez czasem mam chetke;)i frytki;)hihih no ja mam faze na jogurt grecki do tego np banan w plasterki pokrojony zurawinka i platki owsiane-mniammmmmm takie sniadanko jem codziennie i jajecznica mmmm nie no zglodnialam;)
 
reklama
Eh ja na jajka patrzeć nie mogę! Nie wiem czemu, ale jakoś mnie obrzydzaja :/ tak samo na boczek. A przed ciążą mogłabym to jeść tonami :)
 
Do góry