reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

dziewczynki moje kochane mam pytanie. od 3-4 dni zauważyłam że mam jakiś mniejszy brzuch, mój też to zauważył. przedtem miałam taką piłeczkę okrągła a teraz trochę się rozciąga na boki i nie jest ta piłeczką. powiedzcie mi czy to w ogóle jest możliwe ? z maluchem raczej wszystko ok bo czuję ruchy i serduszko bije ale skąd taka zmiana ?
 
reklama
Wiesz Julka on się będzie teraz podnosił wyżej i rozchodził więc może przyjął akurat u Ciebie teraz taki kształt
 
No właśnie czuje ze dziecko jest wyżej nawet jak słucham go w detektorze ale to ze zmalał i się rozciągnal to mnie zdziwiło , moja 1sza ciąża wiec nie spodziewałam się..
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1454536108.574348.jpg
mój w 17 tyg [emoji4]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454536108.574348.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454536108.574348.jpg
    121,8 KB · Wyświetleń: 479
reklama
Julka ja mam tak samo od kilku dni. Cały czas miałam dużo większy brzuch niż wy pokazujecie swoje na zdjęciach, a teraz jakby był mniejszy zamiast się powiększać.
Denerwowałam się czy wszystko ok, pojechałam wczoraj sprawdzić na usg i jest wszystko dobrze.
 
Do góry