reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Aaaa Ewelinka ja tez chce taki malusi!!! :) :)

Paula widac juz ze ciazowy :)

Julka89.89 cudowny!!

Kamcia malusi slodki :)

Wmazur jednak to wszystko od organizmu zalezy! Az uwierzyc nie moge ze masz juz 19tydzien :) ja brzuszek przed ciaza mialam wiekszy ;)
 
reklama
Poczatek 21tc :) :)
 

Załączniki

  • 1456300105504.jpg
    1456300105504.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 110
Wieczorami jest dużo większy maź mówi,ze ogólnie noe wyglądam jak w ciąży tylko jak bym się pożądanie najadła i miała gruby brzuch bo w porównaniu do tego co miałam przed ciąża jest już duża różnica i w obwodach i w wyglądzie np o 5,5kg na plusie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja od początku ciąży schudłam dwa kilo i jeszcze nic nie przytyłam... A brzuchacz rośnie.. Moja gin co trzy tyg sprawdza mi wagę i każe jeść i spełniać wszelkie zachcianki...
 
Bogunia mi w pierwszej ciazy kazdy tak mowil ;) mowili zebym przypadkiem wozka przed porodem nie kupowala bo na bank mam blizniaki :p

Wmazur ja tez 5,5kg na plusie a wygladam jakbym juz z 10kg przytyla :p
 
reklama
Do góry