reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

Ashika... To tobie faktycznie lekarz nie obstawił wstępnie chłopaka? Jesli tak, to muszę edytować...
To kiedy w takim razie ty masz USG i poznasz płeć??????????????????????????????
 
reklama
Emih ja we wtorek 16-go na 18-30 mam usg 3d/4d, a 17-go do ginki idę do przychodni, więc może też usg będzie w razie jakby się dzidzia zasłaniała :rolleyes:.
 
czyli czeka nas ekscytujaćy tydzień- dzień po dniu :0 A od poniedziałku czekamy na wieści od Perli
 
USG robiłam w 20stym tygodniu i wyszło mi, że będziemy mieli dziewczynkę. Co ciekawe tego dnia byłam dwa razy na USG raz publicznie, gdzie Pani stwierdziła ze nic nie może zbadać bo nic nie widać. Oczywiście jej podejście do sprawy bardzo mnie rozjuszyło i bałam się czy z nasza dzidzia jest wszystko dobrze. Dlatego tez zdecydowałam się pójść prywatnie zawsze tam gdzie chodziłam wcześniej. Pan doktor zbadał wszystko, serduszko, wymierzył wszystko no i powiedział ze 100% dziewczynka się urodzi, ale zobaczymy jak będzie.
 
reklama
Do góry