reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

ja bede brala do konca 36 tyg.. pozniej juz bedziemy czekac na dzidzie. zostalo mi troszke mnie niz 2 tyg, ale juz znosze jajko z tym wszytkim, ze nic mi nie wolno... widomo, ze wszytko dla dobra dzidzi, ale zmeczona jestem nicnierobieniem;-)

3majcie sie i byle do bezpiecznego tygodnia:-)
 
reklama
hej
a ja dzis musialam wczolgac sie na 5 pietro.zrobilam 1wszy i ostatni raz taki wyczyn podczas ciazy.niestety musialam,mam nadzieje, ze nic sie nie stanie.teraz jestem juz w domku i leze!
jutro pewnie zakwasy beda!
 
Powiem wam dziewczyny, ze nie jest przyjemnie tak leżeć i czekać ale jak sobie przypomne jak mnie brzuch ciągnął skurczami w 25 tc to od razu chciało się leżeć :tak: Poza tym w pierwszej ciąży niedouczona lekarka miała do mnie pretensje,że pewnie trenuję jakiś ekstremalny sport bo mam takie twarde mięśnie brzucha :szok: :szok: azż mnie wyzywała!!!! u innej pani doktor to miło podziękowałam za Fenka i nikt nie miał do mnie pretensji o to co się ze mną dzieję tylko mnie delikatnie pożałowano, ze muszę brać. Tak więc naprawde cieszmy się, ze istnieje Fenek i spokojnie możemy poczekać na te nasze niecierpliwe maluszki:) Pzdr
 
Hej!
Wpadam na chwilkę zobaczyć co u Was i trochę wesprzeć.
Ja nadal 2w1:-) Chociaż chciałabym aby coś się zaczęło dziać...a teraz jak na złość rozwarcie się nie powiększa brak skurczów...Nie oszczędzam się, nie biorę fenka nie leżę a tu nic...Mała już waży 3300gr więc spokojnie mogę rodzić:-D
Nie denerwujcie się napewno dotrzymacie do bezpiecznego terminu .Ja się martwiłam jak to będzie i mimo leżenia plackiem, brania fenka miałam skurcze przy każdym ruchu a rozwarcie powiększało się ... więc myślę,że tutaj też ma duże znaczenie pozytywne myślenie.
Stres jest to najgorsze co może być!!! Piszę to z własnego doświadczenia:-)
 
hip hip huraaaaaa, odstawiam fenka:-) za 4 dni bedziemy juz bez lekow. niunia ma juz 2800 i ulozona glowka w dol i zostaje nam tylko czekanie. szyjka krociutka ale zamknieta, nie ma skurczy ani rozwarcia:-)

duzo dobrego dziewczyny i milego dnia:-)
 
Dziewczyny, ktore maja szew..Kiedy dokladnie powinni go zdjac ???
Z tego co mi wiadomo to w 36 tyg. tak mialam w poprzedniej ciazy i teraz tez mi mowia ze do 36tyg. bede miec szew, chyba ze beda problemy to wtedy wczesnie. Tylko ze ja mieszkam w Stanach i tutaj dziecko urodzone w 36 tyg. to ciaza donoszona, juz nie pamietam jak to bylo w Polsce. A ty masz szew? Ja go mam zalozonego juz 2 tyg. temu tj. 13 tydz.
 
reklama
:-)hej Dagsila!!!
Ale masz fajnie, ja sie dowiem jutro kiedy odstawiam Cordafen...


hej,

jak bedziesz wiedziala kiedy odstwaiasz to daj znac... mi, od kiedy zmniejszylam dawke, non stop brzuch sie stawia i wszytko ponapinane.. lekarz kazal nospe i za tydzien na kontrole...

pozdrowienia dla wszytkich mam
 
Do góry