reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Witam:) dzisiaj nocka lepsza pewnie po tym że byliśmy wczoraj na indywidualnym spotkaniu z położną ze szkoły rodzenia na tzw. próbnym porodzie, bardzo fajnie było jak pokazywała dokładnie co mamy robić jak oddychać jak przeć itd. Rozmawiając z nią wytłumaczyła mi dlaczego tak naprawdę nie mam wyciągniętego krążka ( bo już w środku jest dosyć duże rozwarcie a szyjki już kilka mm tylko jeżeli już jej w ogóle nie ma i wszystko bardzo szybko by poszło jakby mi ściągnął dr już teraz a widać że do przyszłego tyg jeszcze chce poczekać). Dziwnie tak po zmniejszonej dawce fenoterolu, brzuch się bardzo często napina i w sumie chyba będę musiała zacząć liczyć ile tego jest bo wydaje mi się jakby co chwilę twardniał. Nie wiem co mnie tak wzięło ale ciągle bym jadła lody ale najlepsze jest to że siedząc pod kocem bo mi zimno:)
Tak bardzo chce mi się sprzątać i porobić coś ale do wtorku chcę wytrzymać na siłę aby mieć skończony 37 tydz. a może uda się dłużej małego przytrzymać.
Zapomniałam pogratulować Klaudeczce:)- GRATULACJE:)
Syla- Twoja malutka jest słodziutka
Naaaaaomi fenoterol nie jest taki zły, ważne abyś miała coś ochronnego na serce.

Leila jak się czujesz?? Już są jakieś oznaki zbliżającego się porodu??

Udanego dnia dla wszystkich:)
 
reklama
ooojj syla ale ze mnie gapa,nie miałam kiedy przewertować wszystkich stron!!!to w tym samym dniu co ja!!;-)GRATULUJĘ SYLUŚ Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!i jak się czuje kruszynka?????
NAFTANELKU dziękuję;-)i życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!napewno wytrwasz do 37,a ja jak juz pisałam urodziłam po skończonym 37tyg,dokładnie 37tc +2dni i to było już w terminie,także spoko;-)))trzymam kciuki za was wszystkie;-)!!!!!
NAAOMII na pewno biorąc fenka dotrwasz do terminu,ja miałam podobnie i było OK;-))
trzymam dziewczynki i powodzenia!!!!!!!!!!!!

SYLA poszukałam trochę i widziałam twoją kruszynkę,jest CUDOWNAAA i malusia taka,cieszę się ze tak to się wszystko potoczyło i jest ok!!!gratuluję jeszcze raz!!;-)
czyli nasze gwiazdy skończyły wczoraj 3tyg,he he,moja przybrała już prawie kg,głodomor,widocznie mam dobry pokarm,co mnie cieszy;-)
całuski dziewczynki raz jeszcze !!
 
Ostatnia edycja:
Witam Was :)

Naftanalku, juz niedlugo bedziesz sobie sprzątac ile wlezie. A na razie jeszcze grzecznie sie oszczedzaj.

Jutro jade do szpitala i bardzo licze na to, ze przywitam juz moją kruszynke :)) Jestem b. szczesliwa, ale jednoczesnie masakrycznie sie boje... wszystkiego :) Czeka mnie dzisiaj bezsenna noc, chyba ze wypije jakies ziołka.

3majcie się cieplutko. Jak tylko wyjde ze szpitala i bede na silach to na pewno napisze.

buziakow sto!
 
witam sie dziewczyny z Lenką na ręku:-) Urodziłam w poniedziałek 10.08. W niedziele w nocy zaczely sie skurcze, bóle i wody zaczeły sie sączyć i zaczełam krwawić. Porodu narazie nie bede wspominać. Maleństwo waży 3,4 kg, 57 dł, 10 pkt Apgar. Jak tylko sie odnajde w domu to napisze coś więcej.... trzymam kciuki za nierozpakowane mamusie....

cały mój świat wyrócił sie do góry nogami:-D:-):-):-):-):-)
Nie myślałam że to może byc tak wielkie szczęście...
 
Wpadłam na chwilke bo mialam przeczucie, ze cos super przeczytam i sie nie mylilam :-) BASIKA, PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!! :-):-):-) Mam nadzieje, ze i ja bede jutro trzymac swoj skarb w ramionach. Pozdrawiam Was mocno. buziaki.
 
Leila83 ostatnio u lekarza byłam 10.08.09.. (hehe brzmi jak początek spowiedzi :) :). Moja gin nie powiedziała mi ile cm ma szyjka, tylko tyle, że jest krótka. Biorę fenoterol 6x1/2 a do tego 15 min. przed każdą co drugą tabletką - magnezin. Nie dostałam "nakazu" leżenia, tylko zwolnienia tempa. A następną wizytę ginka wyznaczyła mi 31.08.09.
 
BASIKA gratulacje ogromniaste!!!!!!!

a moja mala wazy juz 3kg!! satrasznie sie cieszymy. jest kochaniutka/.
w czwrtek mamy okuliste i usg bioderek. prosimy o kciuki!!

ja trzymam kciuki za kolekne maluszki!!!
 
reklama
Dziewczyny jak Wasz organizm reagował na odstawienie fenoterolu? Jutro mam całkowicie odstawić wszystko zostaną tylko witaminy i troszke się obawiam czy może mały powinien jeszcze posiedzieć w środku. Chyba panikuję bo nie chciałabym aby zaczęło się po odstawieniu fenoterolu. Dzisiaj odebrałam wyniki krwi i wreszcie wszystko jest ok i wyleczyłam sie z anemii:) no i po moich bakteriach tez już nic nie pozostało.
 
Do góry