reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

no jest jeszcze opcja ze "wynajmujesz" sobie położną do porodu i ona cie oprowadza po porodówce i wszytsko omawia z tobą, jak bedzie wyglądało to wszytsko.
ja myslalam o szkole rodzenia ale ze względu na lezenie raczej odpada, a jak chodzisz do nich na szkole rodzenia to za poród rodzinny płacisz połowe. ale mój mąz nie chce byc przy porodzie.
ja lezalam 5 razy na ginekologi IV tez pięknie wyremontowana. i połoznicze tez po remontach.
 
reklama
nie chodze do szkoly rodzenia, bo musze lezec :( Znalazlam jednak polozna, ktora przychodzi do domu i prowadzi taka indywidualna szkole rodzenia - teoria i cwiczenia (dostosowane do stanu ciezarnej - w naszym wypadku to tylko ciwczenia oddechowe wchodza w gre) Zastanawiam sie czy skorzystac jej uslug (finansowo wychodzi tak samo jak w normalnej szkole rodzenia a nawet taniej, bo to zalezy od ilosci spotkan)Wnajecie poloznej na porod to swietny pomysl - trzeba to na powaznie przemyslec :)
 
Witam w piękny dzionek:) moja dawka fenoterolu za mała stanowczo dla mnie bo skurcze i ból brzucha są dalej a od rana dzisiaj bardzo nieprzyjemne ale 6 maja mam nadzieję że lekarz jakoś połączy coś dobrego na serce zważając że moje serducho w niezbyt dobrym stanie jest.
 
Melduje się i ja!!!
Za nami kolejna nocka...i coraz bliżej finału:-D.
Jeśli chodzi o wynajęcie położnej to ja też od jakiegoś czasu zaczęłam już o tym myśleć.
Mi lekarz pozwolił sobie samej regulować dawkę fenka, tyle że u mnie z serduchem ok, więc troche inna sprawa...wyczytałam gdzieś chyba na str producenta ze jedna tabletka działa przez 3-4 godz., a ja miałam brać pół co 6h...zwiększyłam sobie o pół tabletki na dobe i jest lepiej...
 
witajcie
a ja dzis podreptalam do laboratorium, na szczescie mam pod domem i zaniosłam mocz.
upal okropny ledwo doszłam.ja sie tez dzis dziwnie czuje, schizuje na maksa bo to wlasnie rok temu z 29/30 kwietnia zaczeły sie skurcze i rano 30 kwietnia urodziłam:-( denerwuje sie okropnie!!!
co do fenoterolu to dziewczyny w szpitalu brały nawet co godzine i co 2 godziny tabletke wiec co 6 godzin to mala dawka.
cos mi sie wydaje ze 6 maja mnie lekarz tez przezuci na fenoterol bo to relanium słabo działa.do tego kurde policzylam tabletki i zabraknie mi do 6 maja i chyba bede musiala cos kombinowac zeby mąz podjechal do lekarza.
chanle gdybys chciala namiary na położną do porodu z polnej to daj znać.ja chyba wybiorę tą co z kolezanką teraz rodziła bo była zadowolona na maksa.
a ja sie wlasnie zastanawiam co dzis robic, zeby nie myslec tyle bo zwariuje. ale nic mi do glowy nie przychodzi.
 
Dzień doberek :)

syla28
Bardzo chętnie poproszę o nr do tej położnej :-)

Dzisiaj byłam na wizycie u mojego doktorka :-D Dawka fenka nadal taka sama ale jeszcze ostatnie 5 tygodni leżenia przedemną :tak:Ojej aż nie mogę w to uwierzyć :laugh2:

Wogóle piękna pogoda dzisiaj jest dziewczyny - tak się zastanawiam czy nie wyciągnąć jakiegoś leżaczka i w cieniu sobie poleżeć i poczytać jakąś ciekawą książkę - do tego jeszcze soczek owocowy z kostką lodu i słomką...mmm...jak na wakacjach :rofl2:
 
Uuuuu, co tak tu cicho dziewczyny???? Ja próbowałam troszke poleżeć w cieniu na balkonie ale nie szło, tak gorąco, albo mi sie wydawało albo maleństwu też się to nie podobało. Chyba było mu za ciepło bo strasznie się wierciło...

Chanel to super że już tak nie wiele Ci zostało:-):-):-):-):-):-):-)

łooo u mnie za oknem ruszył sie taki wicher i zrobiło się ciemno jak na burze:szok:....a ja nie lubie burz!!!:no::no::no:
pozdrowionka
 
Czesc kobitki :-)
Jak sie czujecie ???

My dzisiaj dyszymy - za goraco jest - malenki tak sie wierci, chyba mu juz nie wygodnie jest - wogole jakos tak przez noc mi sie taka pilka zrobila, ze skora tak mnie swedzi i piecze jakby zaraz miala sie rozerwac :sorry: juz nie wiem czym mam sie smarowac - boje sie ze mi rozstepy wyjda - a wczoraj sie jeszcze chwalilam doktorkowi, ze ani jednego na brzuchu nie wychodowalam - no i masz :no:

A jak tam u Was dziewczyny ???

syla28

Jak nocka ?? Dalas rade ??
Ja mysle, ze tak :tak: zuch dziewczyna :-D
 
Halo dziewczyny.....zaczynam sie martwić co tam u was...
U mnie jakoś nie ciekawie. Boli mnie brzuch już od godziny, wzięłam dodatkową połówkę fenka ale dalej nyje. I nie wiem co mam zrobić...poczekam jeszcze troche może przejdzie:-:)-:)-:)-(
 
reklama
hej
jestem jestem, ale jakos dzis staram sie skupiac na wszystkim a nie na tym co to za dzien, a smutno dzis u nas, minął rok a ból taki sam a my nawet nie mozemy iść na grób małej bo pochowana jest 350km od nas:-( a podróz tak daleko nie bardzo...

noc nie przespana, balam si eokropnie, dzis boli mnie znów brzuch i takie bóle krzyzowe jak na okres i mam schizy okropne! wziełam juz 3 nospy dzis a o 20 relanium na noc, musze oszczedzec bo mi zabraknie do wizyty, kurde zapomnialam sie upomniec o recepte i teraz mam na styk...
czekam az słonko zajdzie bo polezalabym na balkonie a w taki upal nie idzie wytrzymac.
chanel nr podam ci po majówce bo musze wziaśc od tej kolezanki co rodzila, nie chcialam brac za wczesnie zeby nie zapeszac ale dla ciebie wezme:-) mysle ze warto bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz w szpitalu, to jak loteria z resztą niezła dyskusja sie wywiązała na watku To skandal.
pozdrawiam was serdecznie i mam nadzije ze jutro bedzie lepszy dzien, odezwe sie bo nigdzie si enie wybieram:-)
 
Do góry