reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

Natalio rodziłam tu w Białymstoku w gigancie i pisałam o Adamie Lemancewiczu. Dzięki niemu mam Maćka

Jestem w szoku, bo tak dwie różne sprzeczne opinie słyszałam. Tak jak pisałam wcześniej, moja siostra rodziła we wrześniu i trafiła na Lemancewicza i z pełnym rozwarciem z bólami partymi leżała od 6 rano a dopiero jak jej mąż zażądał zmiany lekarza, to o 10 sami nakierowali małego na kanał rodny. Można było tak od razu zrobić. Lemancewicz naraził na utratę życia maluszka...

liana82 - Nie słyszalam o niej. Wasilewski nic doraźnego Ci nie da - on jest naturalistą i nawet u nich w przychodni wisi kartka z rozkładem mszy z intencją o poczęcie. W Arciszewskich jest lekarz (nie znam nazwiska), który sprawił, że po kuracji hormonalnej trwającej 2 miesiące, nasza znajoma zaszła w ciążę.
 
reklama
Dla mnie Adam Lemancewicz jest dobrym lekarzem, moja koleżanka była u niego z mojego polecenia i chwaliła go za usg bo leczyła się u Zbrocha Do tej pory mogę na niego liczyć,będąc w szpitalu nie słyszałam by tak obnosił się do pacjentek a raczej był chwalony i lubiany. Gdy byłam na innym oddziale odwiedzał mnie leczył kierował na badania nawet usg kątrolne sam mi robił gdy po urodzeniu dziecka 3 miesiące pózniej dostałam silnego bólu brzucha- mięśniak naszczęście sam się wchłonoł- mimo że byłam na sali knappa..on był z nami aż do naszego wyjścia do domu, dzięki niemu żyję ja i mój syn...i gdy mały trafił w nocy do dsk to lemancewicz dał mi izolatkę bym miała gdzie się przespać więc ja nie powiem na niego nic złego i poraz drugi też bym mu zaufała.
Na swojej stronie podziękowałam mu bo moja wdzięczność dla niego jest ogromna..To dobry lekarz i jako nie liczny nie pije co się nie którym zdarza nawet na dyżurach
 
Dla mnie Adam Lemancewicz jest dobrym lekarzem, moja koleżanka była u niego z mojego polecenia i chwaliła go za usg bo leczyła się u Zbrocha Do tej pory mogę na niego liczyć,będąc w szpitalu nie słyszałam by tak obnosił się do pacjentek a raczej był chwalony i lubiany. Gdy byłam na innym oddziale odwiedzał mnie leczył kierował na badania nawet usg kątrolne sam mi robił gdy po urodzeniu dziecka 3 miesiące pózniej dostałam silnego bólu brzucha- mięśniak naszczęście sam się wchłonoł- mimo że byłam na sali knappa..on był z nami aż do naszego wyjścia do domu, dzięki niemu żyję ja i mój syn...i gdy mały trafił w nocy do dsk to lemancewicz dał mi izolatkę bym miała gdzie się przespać więc ja nie powiem na niego nic złego i poraz drugi też bym mu zaufała.
Na swojej stronie podziękowałam mu bo moja wdzięczność dla niego jest ogromna..To dobry lekarz i jako nie liczny nie pije co się nie którym zdarza nawet na dyżurach

Zapisałam się do Lemancewicza do CMD. Sama zobaczę jakim jest lekarzem :-) W końcu rok po porodzie trzeba zrobić badania i cytologię ;-) Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która się u niego leczy (ma torbiel) i chwaliła go, bo robi wszystko, żeby nie doszło do laparoskopii ani do innych kosztownych zabiegów. Skoro dwie osoby chwalą i dwie nie polecają to sama sprawdzę ;-)
 
Witam. Ja osobiście bardzo polecam dr Lemancewicza. Prowadził moje dwie ciąże, odbierał obydwa porody i jestem mu za to bardzo wdzięczna.
 
A więc jestem po wizycie u doktora Lemancewicza i powiem szczerze, że tak dokładnego i upierdliwego doktora nie widziałam od wieków! Powiedziałam mu na koniec wprost, że słyszałam na jego temat i pochlebne opinie i bardzo negatywne. A on na to: "widzi pani, jest 3 Lemancewiczów i jeden jest taki, drugi taki. Przekleństwo w naszym przypadku polega na tym, że pacjenci nie znają imion lekarzy i samo nazwisko jest z góry przegrane."
 
Ostatnia edycja:
A ja go nie polecam.Jest chamski i glupi dowcip ma.Prowadzil moja ciąże i olewal sprawe do konca.Od 20 tyg ciazy do niego chodzilam i ani razu mnie nie zbadal tylko sprawdzal czy tetno dziecka jest.Gdy mialam jakies watpliwosci co do rozwoju ciazy to smial sie zawsze ze sie nie znam a wymyslam problemy.Co do czego dziecko urodzilo sie malutkie,na co nie zwocil uwagi jak robilam USG i inni lekarze w PSK pytali kto prowadzil ciąże.Jak powiedzialm kto,to tylko ręka machneli i sie uśmiechali.

Byc moze te dziewczyny co go chwala chodzily prywatnie,przyjmuje w bocianie.Jak mu sie zaplaci to podejscie ma bardzo dobre do pacjentki.Bylam raz prywatnie u niego to totalna zmiana zachowania.Jak na fundusz to juz olewal wszystko.Nawet L4 nie chcial wypisac w 7 mcu ciazy twierdzac ze ruch dobrze mi zrobi(pracowalam jako ekspedientka).

No i jeszcze dodam ze ktoregos razu byli u niego studenci na praktykach (3) to wymyslil wtedy sobie ze mnie zbada i kazal usiasc na fotel.Odmowilam.To wysmial mnie i wogule byl nieprzyjemny.
 
A ja go nie polecam.Jest chamski i glupi dowcip ma.Prowadzil moja ciąże i olewal sprawe do konca.Od 20 tyg ciazy do niego chodzilam i ani razu mnie nie zbadal tylko sprawdzal czy tetno dziecka jest.Gdy mialam jakies watpliwosci co do rozwoju ciazy to smial sie zawsze ze sie nie znam a wymyslam problemy.Co do czego dziecko urodzilo sie malutkie,na co nie zwocil uwagi jak robilam USG i inni lekarze w PSK pytali kto prowadzil ciąże.Jak powiedzialm kto,to tylko ręka machneli i sie uśmiechali.

Byc moze te dziewczyny co go chwala chodzily prywatnie,przyjmuje w bocianie.Jak mu sie zaplaci to podejscie ma bardzo dobre do pacjentki.Bylam raz prywatnie u niego to totalna zmiana zachowania.Jak na fundusz to juz olewal wszystko.Nawet L4 nie chcial wypisac w 7 mcu ciazy twierdzac ze ruch dobrze mi zrobi(pracowalam jako ekspedientka).

No i jeszcze dodam ze ktoregos razu byli u niego studenci na praktykach (3) to wymyslil wtedy sobie ze mnie zbada i kazal usiasc na fotel.Odmowilam.To wysmial mnie i wogule byl nieprzyjemny.

Ja znowu podobnie miałam z Wasilewskim. U Lemancewicza byłam prywatnie, bo nie ma co liczyć na fundusz pod koniec roku. Wasilewski prywatnie dał mi L4 ale olewał totalnie moje nadciśnienie i nie miałam kilku badań w ogóle robionych. Później chodziłam do dr Niklaszewskiej która jest aniołem. Jednak ostatnio nie mogę jej nigdzie znaleźć, bo w Napromedice już nie pracuje. Dopiero wczoraj dostałam cynk od koleżanki, że przyjmuje w Omedzie.
 
Prywatnie to mozliwe ze jest ok.Ja bylam pierwszy raz u niego tez prywatnie i bylo super,delikatny i wogule.Potem szkoda mi bylo kasy wiec przeszlam sie do szpitala i tam on tez przyjmowal,myslalam ze bedzie tak samo.Niestety mocno sie mylilam.
 
Jeżeli chodzi o ginekologa-ciążę prowadził dr Paweł Ułasiuk z Warszawskiej. Przyjmował w Napromedice. Niby ok, ale moja ciąża przebiegała bez problemów...Mało trochę badań i największy minus-przyjmował 2 razy w tyg. i b.dużo pacjentek, w związku z czym wizyty bardzo szybkie i mało dokładne. a czasem nie było miejsc i panie nie chciały zapisać, także czasem wizyta była co 5-6 tyg. Aczkolwiek bardzo sympatyczny:-)
Teraz byłam u dr Eugeniusza Biedryckiego na wizycie kontrolnej-na Storczykowej...pierwsze wrażenie b.pozytywne-miły, konkretny, no ale to wizyta kontrolna tylko. Niestety-bardzo długie kolejki na fundusz.

Jesli chodzi o pediatrę- w Villa Med, na Leśnej Dolinie-dr Agnieszka Łapińska. Lekarz ogólny co prawda, ale narazie jestem b. zadowolona. Położna też ok. Druga lekarz od niedawna przyjmuje, ale nie pamiętam nazwiska. Też ok. No i nie ma kolejek. zawsze przyjmą:-)
 
reklama
Do góry