reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

Soszka powinna zmienić zawód, bo na lekarza się nie nadaje. A jej teksty w stylu: "Jakieś to dziecko małe, ale jak serce bije to ciąża jest." - są po prostu żałosne.
 
reklama
Polecam Medvite na Słonecznym Stoku- i doktor Tamara Drabikowska- Chmara- chodze z Olim od 17 miesiecy i bardzo chwale.Wysłucha, co najważniejsze stara sie leczyć bez antybiotyku-daje jak juz jest taka koniecznosc i innego wyjscia nie ma.Skierowan na badania i do roznych Poradni tez nie ma z tym problemu.
Maja podpisana umowe z NFZ

Stroma 11/2
(85)661-74-32

Adres jest już nieaktualny. Lek. med. Tamara Drabikowska-Chmara obecnie przyjmuje wraz z lek. med. Martą Gałą w nowej przychodni na Al. Jana Pawła II 59 lokal 14U. Umowa z NFZ oczywiście jest.

Przychodnia Rodzinna "Sol-Med" Tamara Drabikowska-Chmara
Aleja Jana Pawła II 59 lokal 14U
15-704
Białystok


85 811 04 37
 
Witam wszystkie Dziewczyny!
Szukam bardzo dobrego ginekologa w Białymstoku, najlepiej na NFZ, w celu zajścia w ciąże. Staram się z pauzami pół roku i nic. Boję się, że mogę mieć PCOS, może inne problemy i dlatego wolę działać, w razie czego podjąć się leczenia. Mam już swoją lekarkę, ale nie czuje dobrej opieki, zlecenia badań. W tym cyklu robię badania na własną rękę i mam zamiar własnie się udać do nowego ginekologa.
Dziękuję z góry i pozdrawiam:)
 
Ja co prawda nie polecę ginekologa na NFZ, bo zwątpiłam w publiczną słuzbę zdrowia w tej specjalizacji ;-) .Ostatnio byłam u dok. Małgorzaty Pytko polecam szczerze, miła atmosfera, przy badaniu bardzo delikatna i skrupulatna, bardzo szczegółowy wywiad apropo doboru antykoncepcji.
Zapłciłam 100zł za półgodzinna wizytę z cytylologią, badaniem ginekologicznym i badaniem piersi, oraz doborem antykoncepcji.

Ps. pierwszy raz wyszłam od lekarza tej specjalizacji wyluzowana i szcześliwa :-)
 
Witam wszystkie Dziewczyny!
Szukam bardzo dobrego ginekologa w Białymstoku, najlepiej na NFZ, w celu zajścia w ciąże. Staram się z pauzami pół roku i nic. Boję się, że mogę mieć PCOS, może inne problemy i dlatego wolę działać, w razie czego podjąć się leczenia. Mam już swoją lekarkę, ale nie czuje dobrej opieki, zlecenia badań. W tym cyklu robię badania na własną rękę i mam zamiar własnie się udać do nowego ginekologa.
Dziękuję z góry i pozdrawiam:)


ja chodzę do dr Makowskiej, na NFZ, prowadzę u niej już drugą ciążę, jeśli chcesz spróbuj, przyjmuje na ul Transportowej i na ul Krętej w gabinecie Synergia :) powodzenia, napisz po wizycie :)
 
Joannach, nie wiesz czy p. M. Makowska ewentualnie przeprowadza kurację clo? Nie wiem czy będę to musiała, ale właśnie szukam takiego ginekologa na nfz, który w razie czego, gorszych wyników, przepisuje takie leki i przeprowadza monitoring.
Jest taki gin w Białym?:)
 
Aka nie mam niestety bladego pojęcia, najlepiej zadzwoń do gabinetu do synergii i tam zapytaj, tylko od razu ostrzegaj, nie zrażaj się położną która odbiera, to takie wrażenie telefoniczne tylko :) tylko nie idź do dr Nowak bo też tam przyjmuje a słyszałam wiele niepochlebnych opinii:)
 
Dzięki, Dziewczyny:)
Spróbuję z dr Makowską albo Barbarą Radziszewską:) O dr Nowak też słyszałam i na pewno tam nie pójdę:p Ponoć jest jak uzdrowiciel Zbigniew Nowak - Ręce, które leczą. No i homeopatię preferuję. A w Synergii są wizyty na kasę chorych?
 
reklama
Hej dziewczyny,

mam pytanie gdzie w Białymstoku teraz najlepiej zrobić prenatalne ? biorę pod uwagę arciszewskich oraz medycyne na mickiewicza ... lekarza mam wybranego Święc, ceny w obu placówkach za badanie takie same, niestety nie mam pojęcia gdzie jest lepszy sprzęt ??

z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry