reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lekarz z polecenia.

My juz po wizycie. Pan dr Piotr Świtała nas przyjal. Generalnie wizyta krotka i na temat. Lekarz bardzo przyjaznie podchodzi do dziecka. Natka moze szczesliwa nie byla, ale nie plakala, dala sie zbadac. Obejrzal nozki z kazdej strony, zobaczyl jak chodzi, ocenil buciki, ktore akurat miala. Wszystko jest w porzadku, pozytywne wrazenia po wizycie.
 
reklama
Już ktoś go polecał jako pediatrę. Prof PUM Jacek Rudnicki. Warto w wypadkach, gdy już wszyscy inni rozłożą ręce albo próbują zepchnąć robotę na innych lekarzy. Tak jak było u nas jak Kassi kulała. On sam stwierdził, że nam nie pomógl. Ja tak nie yważam. Mimo, że diagnozy nikt nie postawil, to naprowadzil nas na to, że mamy się udać do ortopedy dziecięcego i na to, że powinniśmy się udać do neurologa. No i jakie badania powinniśmy wykonać. Poza tym wyjaśnil nam ludzkim językiem o co właściwie chodzi i czego możemy się spodziewać. No i ja czulam duże wsparcie duchowe w momencie jak lekarze ortopeda i neurolog zaczęli żonglować Kassi, tak by zwalić robotę jeden na drugiego. Neurolożka jak już wcześniej gdzieś pisalam wypędzila nas natychmiast. Ortopeda z bólem ;-) nas zaakceptowal i po pewnym czasie zaczął okazywać zainteresowanie i tłumaczył nam swoje kolejne postępowania. Reumatolog starala się pomóc, jak mogła - na nazwisko ma Szałkowska i przyjmuje w poradni na Wojciecha i pracuje na oddziale na pediatrii.
 
Szukam dobrego okulisty dla córeczki. Elunia będzie na 100 % krótkowidzem, K. ma OGROMNĄ krótkowzroczność, więc zależy nam na naprawdę dobrym specjaliście, żeby Ela miała najlepszą opiekę i jak najmniej problemów ze wzrokiem. Możecie kogoś polecić?
 
reklama
Dzięki Mona :))))
Mam nadzieję, że nam się sprawdzi. Właśnie jak sobie przeglądałam stronki, to uznałam go za jednego z trzech wartych uwagi.
 
Do góry