reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lekarz z polecenia.

moja znajoma poleciła mi dr Karpcow-Pilak, na Staromłyńskiej, daleko nie mam bo kilka kroków do przychodni rodzinnej, zapisałam i siebie i malucha. I w sumie jestem zadowolona, nie siedzę u niej godzinę popijając kawkę, ale ... zawsze odpowie na pytanie, dla dziecka jest super sympatyczna, była z wizytą w domu to też było miło.
Z niczym narazie problemów nie mieliśmy (mały ma 3 m-ce skończone a już kilka razy odwiedziliśmy niepotrzebnie z pytaniami). Najważniejsze dla mnie jest to że moge kilka dni w przód się rejestrować (w poprzedniej przychodni mogłam tylko na dany dzień) i jeśli numerków nie ma to nie ważne - i tak znajdzie czas by przyjąć między pacjentami.
 
reklama
Jednak tworzę nowy wątek, bo powraca co jakiś czas na forum i gdzieś przepadl w pediatrach.
Niestety mamy ostatnio problem z Kassi.
Kassi ostatnie dni ma coś z nóżką i dziś nawet jest gorzej. Byliśmy już u chirurgów dziecięcych i w rodzinie mamy ortopedę ale leczy dorosłych, więc myślę, że jednak powinniśmy udać się do ortopedy typowo dziecięcego.
Jutro idziemy do chirurga dziecięcego na Wojciecha, bo tam mieliśmy mieć ponowną wizytę w piątek ale Kassi zachorowała.
Szukam dobrego ortopedy, który ma duże doświadczenie w leczeniu dzieci. Może jakiś pracujący w szpitalu na oddziale dziecięcym.
Czy możecie kogoś polecić?
Jestem przerażona chorobą bieduli, bo nie podoba mi się to nasilenie. Do tej pory uspokajano nas, że to nic groźnego. Ale ja się coraz bardziej niepokoję. Poradźcie dziewczyny coś co możemy zrobić.
 
Bardzo dobrym ortopedą dziecięcym jest doktor Aleksander Szwed. Przyjmuje na Unii Lubelskiej, z tym że z terminami u niego nie jest łatwo i musisz mieć skierowanie, żeby się zarejestrować. W poradni przyjmuje ostatnio w poniedziałki i w piątki, a w pozostałe dni pracuje na oddziale ortopedii dziecięcej. Wiem, że przyjmuje też prywatnie na ul. Modrej. Lekarza tego mogę polecić, bo sama regularnie go odwiedzam. Moja Karolinka ma problemy z nóżkami od urodzenia i jesteśmy u niego pod stałą opieką.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki serdeczne. Nie mamy czasu czekać w nieskończoność na dostanie się do ortopedy, więc pewnie trzeba będzie prywatnie. Kassi zasnęła po Nurofenie. Jutro do chirurga na Wojciecha. Lekarz, którego polecasz na Modrej przyjmuje w piątki, więc jeśli nie uda nam się nic wcześniej załatwić, to pojedziemy do niego. Zdrówka dla nóżek Karolinki.
 
mi położna polecała Roszkowskiego, przyjmuje na bol śmiałego 100zł za wizytę (o ile dobrze pamiętam)
natomiast drugie usg robiliśmy na kadłubka, niestety nie pamiętam nazwiska lekarza, polecam natomiast zadzwonić tam - do przychodni, i się zapytać bo to swietny specjalista, wszystko nam wytłumaczył. Zapisy do niego sa bardzo długoterminowe, ale równiez można prywatnie, też 100zł
 
najlepszy pediatra u jakiego byłąm z mała - a odwiedziłyśmy ich kilku nazywa się Piotrowski, przyjmuje na powstańców w przychodni, również na nfz. Ma specjalizacje w alergologii i pulmonologii, jezlei z dzieckiem masz jakieś kłomoty, to tylko do niego
 
Witaj,

bardzo dobry ortodonta w Szczecinie to dr Katarzyna Jamroszczyk.

Leczy osoby dorosłe stałymi aparatami jak i małe dzieci. Mam o niej bardzo dobre zdanie i mogę ją polecić bo widziałam już u niejednej osoby efekty Jej leczenia. Ma dużą wiedzę i doświadczenie a ceny umiarkowane. Najważniejesze, że jest skuteczna. Mam nadzieję, że Ci pomoże.
Jej telefon: 607030755. Powodzenia.
 
reklama
Musieliśmy na szybko pójść z Kassi do okulisty. A że w przychodniach kolejki spoleczne na pół roku, to trafilam prywatnie do pięknego domu i pięknego gabinetu. Polecono mi okulistę dla dzieciaczków - Monika Modrzejewska. Zrobila badanie oczek. Ma rownież coś takieg jakby USG. Czyżby USG gałek ocznych? Koszt wizyty 150 zl, co aż mnie trochę zaskoczyło. :)
No ale mamy potrzebne zaświadczenie.
Co do łzawienia Kassi prawego oczka, to powiedziala, że nic mi nie powie, bo i tak placze. Jeśli to zaykane przewody łzowe, to doktor pokazala jak ewentualnie rozmasowywać kąciki oczu lub powiedziala, żeby poddać ją zabiegowi udrażniania kanalików łzowych w klinice.
 
Do góry