reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
Dziewczyny czy znacie jakiegos dobrego pediatre z prawobrzeza???? moze przyjmowac prywatnie! bo za tydzien musze isc z mala na usg bioderek,a nie chce isc do byle kogo! Mi kuzynka poleca isc do pediatry na Kadlubka ale nie chce taki kawal jezdzic.
 
Mona raczej nie, ale jeśli chcesz mogę Ci podać na namiary lekarki, która opiekowała się Szymonem jak leżał w szpitalu, a teraz jeździmy do niej na kontrole do poradni gastrologicznej. Ona przyjeżdża na wizyty do domu. Ja ją bardzo lubię, Szymon też i co najważniejsze bardzo nam pomogła. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozowała Szymona. Jak coś to pisz na priv. Ona bierze 120zł za wizytę

dopiero doczytałam,że Wy chcecie iść na usg bioderek... to musicie poszukać ortopedy. Ja byłam z młodym w przychodni na kadłubka.
 
O kurcze napisalam pediatry zamiast ortopedy !!! SORKI!!!!
A na Kadlubka jak nazywa sie lekarz ortopeda pamietasz? jak mozesz przyslij mi namiary na priv tel.i nazwisko,z gory bardzo dziekuje!! :)
Inne mamuski jak mozecie to dajcie tez jakies namiary z prawobrzeza.....
 
W Zdrojach przyjmuje bardzo dobry ortopeda dr Zacha ,przyjmuje w przychodni ( ale ma bardzo długie terminy)oraz prywatnie w bloku na przeciwko rynku.
 
popieram to co napisała Iwonka dra Zachę znam jeszcze z czasów kiedy moja mama pracowała na Wojciecha
jest super lekarzem i wspaniałym człowiekiem a do tego bardzo przystojny z niego mężczyzna ;-)
 
reklama
Do góry