reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lekarz z polecenia.

Hej dziewczyny,
za niecały miesiąc spodziewam się przyjścia na świat swojego synka,
szukam dobrego lekarza rodzinnego dla siebie i małego oraz pediatry.

Przejrzałam wątek, że w sumie już Odzieżowa za bardzo nie jest polecany za to przychodnia na Kadłubka bardziej.

Zorientowałam się co do lekarzy i zastanawiam się co słyszałyście może o lekarzach tj. Krasowska i Nowakowicz z Kadłubka właśnie?


SweetMelonGirl, powiem Ci, że należe do przychodni na Kadłubka i na lekarzy jakoś szczególnie nie mogę narzekać:tak:. Ja i mój T należymy do dr Sieniawskiej - Proszek i nie ma z nią problemów. Jak byłam chora,a mój maluch miał z jakieś 3miesiące, to przyjechała do mnie z wizytą domową, bo nie mogłam się z wyrka ruszyć. Zaś jak mój T idzie do lekarza, bo potrzebuje zwolnienia to też bez problemu mu wypisuje. Jeśli o pediatrę chodzi to polecam dr Krasowską (o Nowakowicz nic nie słyszałam). Chodziło do niej moje rodzeństwo, więc nie wachałam się by zapisać mojego syna do tej dr , Jeśli potrzebowała byś więcej info (włącznie z nr tel, to wyślij mi wiadomość na priv) Pozdrawiam
 
reklama
Witam:).Mam pytanie- czy macie dobrego ,zaufanego ortodontę,którego możecie polecić?problem ze zgryzem dość skomplikowany,trzech różnych ortodontów mówi co innego:szok::confused:,w tym jeden niemiecki...:(.Bardzo proszę o szybki odzew...pomóżcie:).
 
hej..ja chodze do dr Ziemby w szczecinie na Tkackiej..nie wiem czy jest dobry bo bylam dopiero kilka razy ale czytalam na Jego temat same pozytywne opinie.
 
Tu nie chodzi o mnie,tylko moja siostra szuka i była juz u dra Ziemby też:).Ale twierdzi,że strasznie w biegu to sie u niego odbywa,nawet nie miała czasu dokładnie pogadac,popytać,bo praktycznie wyrzucał ją za drzwi,bo inny pacjent czekał.A problem dość skomplikowany,to chciała porozmawiać...
 
a próbowała w HAHS - ie... ja właśnie zaczynam mieć z nimi styczność- na razie z samym szefem - jutro ide znowu na wizytę i ciekawa jestem co mi zaproponuje...
 
w Szczecinie ciężko mi polecić kogoś kto by był bardzo odpowiedni,
wiem że dużo osób chodzi do HAHS ale tam też jest dość drogo

ja mogę polecić ortodontę ze Stargardu Szczec. - dużo ludzi ze Szczecina i całego województwa do niej przyjeżdża. Fakt sporo osób jest i czeka się w kolejce na przyjęcie..ale ma czas na rozmowę, na wytłumaczenie - nie bierze pieniążków za każdą wizytę. Mi jak zakładała aparat i wymieniała częsci to brała za to pieniążki - a jak przychodziłam po prostu na poradę czy kontrolę to nie brała.
Jeśli jesteś zainteresowana to - Kamelina Wyrwa
 
Hej, może jeszcze komuś przyda się moja opinia o lekarzu do któego sama chodzę. Uważam, iż dr Ziemba jest bardzo dobrym lekarzem, ale jest też prawdą, że on dużo czasu pacjentowi nie poświęca. Tzn on odpowie na wszystkie pytania oczywiście, tylko on jest tak konkretny, że nie rozdrabnia się i nie gdyba. JA leczę się u niego już prawie rok, wiele razy miałam tyle pytań a teraz wiem, że za wcześnie było nawet o tym myśleć. U mnie sprawa jest bardziej skomplikowana, bo mnie doktor przygotowuje do operacji.
POlecam tego lekarza bez wątpliwości. Sama jestem ciekawa jak na koniec mu wyjdą moje ząbki, ale ufam, że będzie oki.
Co mi sięu niego podoba, że jest konkretny i nie mydli oczu. Jam wymiane łuku to bierze 150 zł, a jak tylko kontrola to jak to mówi" na zdrowie" zatem nic. Wizyty mam co 6 tygodni. W razie jakichś pytań odpowiem.
Pozdrawiam:)
 
Moja Kassi ma od jakiegoś czasu ciągle łezkę pod jednym oczkiem. Podejrzewam zatykanie sie przewodów łzowych, alergię lub może być coś innego.
Muszę się udać do okulisty. Czy możecie polecić, gdzie powinnam ją zarejestrować, żeby trafić dobrze?
 
Witajcie mogę z czystym sercem polecić lekarza rodzinnego Jolanta Wasilewska-Wójcik.byłam u niej i z dziecmi i ze soba.pacjenta bada min 30min.Szczera,wszedzie zagląda,bardzo dobrze tłumaczy.teraz to tylko do niej będę chodzić:)
Jolanta Wasilewska-Wójcik - Podgląd profilu - Medycyna Praktyczna chwilowo na odziezowej nie ma ale jest w kolejowej na nfz.bardzo duzo ludzi.wczoraj byłam u niej miaąłm na 16.30 weszłam o 17.30.ale każdy z niej zadowolony.
 
reklama
Witajcie!
Szukam pilnie dobrego lekarza rodzinnego i pediatry (najlepiej na NFZ). Nie ma to dla mnie większego znaczenia jak daleko to będzie od mojego miejsca zamieszkania (mieszkam na Pogodnie) chodzi mi głównie o to aby był naprawdę dobry i sympatyczny. Polećcie mi kogoś od serca drogie kobietki bo ja za kilka dni rodzę a nie mam jeszcze żadnego lekarza dla swojego okruszka.
 
Do góry