reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Czesc dziewczyny
My wczoraj wrocilsimy do Legionowa. POnad miesiac bawilismy sie u babci, poniej na mazurach i znow u babci:))) pogode mielismy super chyba ze dwa dni padal deszczyk tylko:)))
No to niezly koszt zatrudnienia opiekunki :((( Ja narazie nie ide do pracy ale chcielismy Maksia dac do przedszkola, ale doszly do mnie sluchy ze miejsc juz nie ma i tak sie zastanawiamy nad tym prywatnym w Jablonnej chyba jest. Znacie moze kogos kto moze posula tam swojego dzieciaczka?
 
reklama
Hej dziewczyny!!No i przypałętało nam sie pierwsze poważne choróbsko :( Kamila ma początki zapalenia oskrzeli.A że ma jeszcze 4 czerwone kropki na rączkach to mogą sie przeistoczyć w ospe :( :(.Dziś w nocy była troszke marudna no ale katarek jej przeszkadzał w spokojnym śnie.Ogólnie i tak dzielnie znosi dolegliwości.A jak wasze maluchy?
 
Siemka dziewczyny
Lui dużo zdrówka dla Kamilki. Nawilżaj jej nosek sterimarem lub disnemarem(ten jest tanszy i ma dozownik) Na pewno będzie dobrze. Daj znać. A byłaś u lekarza, czy takie malenstwo może mieć ospę?
 
Jak jest początek to raczej nie powinno być antybiotyku, bo zapalenie oskrzeli jest wirusowe. A dostałaś też jakąś osłonę na żołądek dla Kamilki? Jak nie to kup bo można bez recepty. Ja dawałam Nisi lacidofil jedną kapsułkę wysypywałam nałyżeczkę i mieszałam z mlekiem, ale i tak miała sensacje żoładkowe.
 
My dostałyśmy jakiś cebion który chyba robi za osłonke.Jak narazie przyjmowanie leków znosi dobrze tylko ten antybiotyk gorzki wiec nie jest zachwycona.
 
Lui cebion to witamina c, tanszy jest JUWiT hasco lek. Lepiej daj jej jakąś psłonę na brzuszek, bo antybiotyk niszczy też dobre bakterie.
 
Siemka mamusie!
Lui i jak czuje się Kamilka?
Dziewczyny co tak cichutko siedzicie? Wszystkie wyjechałyście na długi week?
 
reklama
No właśnie co słychać?
Ja w końcu wracam we wtorek do Legionowa!
No ale 25.08 wyjacę znów na jakieś 2 tygodnie do rodziców, bo 3.09 chrzcimy w rodzinnych stronach Julka.
No ale mogę się udzielić na jakimś wspólnym spacerku w ciągu tych kilkunastu dni do 25.
 
Do góry