reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Aniu akurat ta pani później dodała, że takiego maluszka nie chce. Ale ja już prawie wybrałam :) Choć jeszcze nie powiedziałam tak ostatecznie "TAK". Teraz trwają przygotowania do Chrztu (w nd) a potem wracam do Legionowa i muszę podjąć ostateczną decyzję.
 
reklama
Cicho tu i pusto :(
Ja donoszę, że wreszcie wróciłam do Legionowa i chcę tu w końcu pomieszkać. W końcu to tu mam DOM!!!
W niedzielę Julek przyjął Chrzest :) Piękna uroczystość i niesamowite wzruszenie. Potem był obiad w gronie rodziny. Miła okazja do spotkania rodzin ze strony męża i mojej.
No a w sprawie niani też decyzja zapadła. Myślę, że dokonałam dobrego wyboru, ale tak na 100% się jeszcze okaże.
Pozdrawiam.
PS. Odzywajcie sie i piszcie co u was?!
 
czesc
u nas nic nowego, w piatek ruszamy na tydzien do babci bo dawno nie bylismy:))) Maks mial isc do przedszkola ale nie ma miejsc i jest zapisany na liste rezerwowych :))) A Maja szaleje juz za nia nie nadazam:))) bierze sie do raczkowania zastanawiam sie czy to nie zawczesnie:)))) u babci mamy znajoma rehabilitantke wiec sie popytam :)))
A no widzialam Magda zdjecia ze chrztu i wiesz chyba cie kiedys widzialm na miescie:))))
pozdrawiam z zawianego bukowca:)))))
 
woloszki pisze:
A no widzialam Magda zdjecia ze chrztu i wiesz chyba cie kiedys widzialm na miescie:))))
Musimy w koncu jakiś spacerek umówić, bo pewnie wszystkie się mijamy i nawet nie mamy o tym pojęcia!
Mój znak rozpoznawczy na spacerkach to granatowo-żółty wózek w kratkę z Julkiem w środku. Jak rozpoznacie to może wyjdzie jakiś spontaniczny wspólny spacerek.
 
Hehehe a nasz znak rozpoznawczy do soboty to pomaranczowo czarny wozek z Maja w srodku i Maksiem idacym obok albo siedzacym na brzegu wozka:))) A dla towarzystwa bierzemy ze soba 2 miesiecznego Igorka z mama w granatowym wozku:)))) Nas latwo rozpoznac bo jak jeden zacznie stekac i plakac to drugi dzidzius dla towarzystwa tez to robi:))))
Pozdrawiam
 
cichutko tu...
odezwijcie się kobiałki :)
Ale ja rozumiem: taka piękna pogoda, że wszystkie każdą wolną chwilę spędzacie na spacerkach :)
 
witam panie!!no dawno tu nie zaglądałam i musze przyznać że nawet fajnie tu sie zrobiło;-) co tam u was?ja znowu szukam pracy,a chwilowo zarejestrowałam sie na takiej stronie gdzie można sobie dorobić poprzez wypełnianie ankiet.Nie wiem ile w tym prawdy ale postanowiłam spróbować.W końcu i tak siedze przed komputerem i tak:-)
 
wiatam drogie kolezanki:-)
Co tam u was? Nas dopadlo chorobsko, Maks kaszle i katar i Maja tez. Naszczescie oskrzela czyste ufff W niedziele wracamy do Legionowa i mam nadzieje ze pogoda bedzie dalej fajna i dzieciaki wyzdrowieja :tak:
 
Hejka dziewuszki :) To może spacerek? Jesli Woloszki wraca a dziecka zdrowieją? My też po przeziebieniu (to ja cos przytargalam do domu i tylko mąż się uchował).
 
reklama
Witam po powrocie do Legionowa:)) No i dzieciakom nareszcie sie poprawilo. jeszcze musimy zaliczyc zalegle szczepienie. Nadal czekamy na wolne miejsce w przedszkolu dla Maksia no i dzis pojawila sie jakas nadzieja :) na osiedlu mielismy spotkanie z prezydentem miasta na temat inwestycji itd.. no i maz zagadal do niego odnosnie miejsc w przedszkolach no i powiedzial ze sprobuje cos zalatwic bo podobno jest duzo dzieci co sie nie podostawalo mam nadzieje ze cos wypali :)))) a co do spaceru nie ma sprawy bo pogoda super i wezme ze soba kolezanke z Malych 3 miesiecznym Igorkiem :)))
 
Do góry