reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Hej dziewuszki :)
Ja się nie odzywałam bo bylismy na wakacjach, a teraz znów urzedujemy nie w Legionowie ale na Śląsku u rodziców.
Na szczescie te wielkie upały spedzalismy nad morzem i Julek byl zadowolony.
Co do moich egzaminow to wszystko zaliczone i do pazdziernika wakacje od szkoly, choc w pracy maciezynski konczy sie na poczatku sierpnia, ale jeszcze urlop i czesc wychowawczego biore.

 
reklama
oj pusto , pusto w legionowskim forum...co ta u Was drogie mamy...? u nas póki co jest git...ząbki ostatnio w miarę bezboleśnie isępojawiają a my się szykujemy do wkroxczena w pierwszy roczek...rany ale to zleciało...

i zastanawiam sie jak tam Ola się ma czy jest jeszzcze w 2 osobach czy juz w jednej :p Olu odezwij się .
 
cześć dziewczyny
jakoś tak długo tu nie zaglądałam
my już wróciliśmy z urlopu
odkąd jest tak ciepło zaczęłam wciskać Oliwce do picia soku z cytrynki-bardzo jej smakuje i do tego doskonale gasi pragnienie :)
a jak wy sobie radzicie..?
 
Hej dziewczyny!!Kurcze jest tak gorąco że ledwo siedze.Mała siedzi w samej pieluszce.A i tak cała mokra.Nie wiem jak przetrwamy te upały.A wy jak sobie radzicie??
 
Czesc dziewczyny jak juz pisalam my chyba do konca miesiaca bedziemy siedziec na wakacjach u babci.
A tu upal tez okropny ale na zmiane chodzimy na dzialke babci gdzie mamy duzy basenik albo chodzimy na kapielisko miejskie:))) Maks zachwycony. Dzis Maja pierwszy raz zamoczyla sobie nozki w brodziku na basenie:))) az oczeta otworzyla z zachwytu a Maks poraz kolejny zasnal mi w foteliku na rowerze jak wracalismy z basenu, zlamal mi sie wpol :))))
 
Woloszki a jak podróżuje na basen Maja?
Ja jutro przyjezdzam na kilka dni do Legionowa ale znowu uciekamy. Tym razem na północ na Mazury.
Poza tym zastanawiam się czy Julkowi nie wychodzą ząbki. Jego tata miał pierwszego w 4 miesiącu. Zobaczymy...
 
Maja na basen jezdzi wozkiem z tatusiem bo mial urlop albo w zastepstwie ze mna :) wtedy Maks jezdzi z babcia na rowerku. No ale jak mamy samocho to wtedy jezdzimy razem:))))
Magda a co do zebow to nic nie mow w srode mamy szczepienie i sie okaze czy Mai wychodzi bo cos tam sie juz pojawila, niechce smoka wklada cala reke i gryzie (nie ssie), jak ciagnie mi cycka to juz mnie cos tam drazni az sie boje pomyslec co bedzie jak jej wyjdzie. Ogolnie jest rozdrazniona kupi robi rzadkie. Wiec wszystko wskazuje ze idzie jej ten zabek :((( Maksiowi tez wyszedl dosyc wczesnie i mi tez a mowia ze to wychodzenie jest dziedziczne:)))
A my nadal jestesmy na dzialce u babci wczoraj wyprawilismy Maksiowi 3 urodzinki:)))) na swiezym powietrzu pogoda nam dopisala bo nie bylo takiego upalu :))) Maks zadowolony. Wkrotce pochwalimy sie fotkami.:)))
pozdrawiam.
 
No to zdaj relację co z tym ząbkiem.
My tez chcieliśmy szczepić, ale z powodu zbyt wysokich temperatur nie szczepią...???
Teraz krótki pobyt w domu, ale w piątek zabieram małego i siostrę na Mazury.
Pozdrawiam wakacyjnie Legionowskie mamy i dzieciaczki. Odzywajcie się czasami...
 
Cicho wszędzie, głucho wszędzie...
Kochane jesteście tam w ogóle? Ja bardzo liczę na to, że może po wakacjach uda mi się z wami umówić na wspólny spacerek. Teraz w Legionowie bywam tylko przelotem, ale nie zapominam o mamusiach legionowskich!
Dziś wieczorkiem odwiedziły mnie koleżanki ze studiów i... Julek je przepędził :( Mam podejrzenia, że to mogą być ząbki. A ja im go wychwalałam jako ANIOŁKA!!! Pomyślą, że niezłe bajki opowiadałam. A on na prawę jest spokojnym i grzecznym maleństwem. Płacze tylko jak go boli lub jest głodny.
 
reklama
Hej dziewczyny!Przepraszam że milcze tyle czasu ale jakoś nie mam sił na pisanie.Ten upał,ta praca.... U nas wszystko dobrze,ostatnio Kamilka potrafi przespać juz cała noc bez żadnego budzenia sie.Jak uśni po 20 tak budzi sie o 6-7.Potem zdaża sie jej jeszcze przysnąć ale zazwyczaj prowadzi dyskusje.Ja za to zasypiam momentalnie i troche nie jestem zadowolona z tych porannych monologów mojego dziecka no ale cóż ;) jakoś trzeba to przeżyć :)
 
Do góry